Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *iN LoVe*

    Jóó...Orlando je upa náhherný ve všech filmech *3* je to jeden z mých nej herců!!! Je upa božskýýý,,,klááásnýýý....ůůůžaaasnýýý... Mam ho moooocinky rááda *14* prostě 4ever :o****** *iN LoVe**** *14*
  • Re: Legolas

    Naprosto s tebou souhlasím....a s tou Mirandou jsem to taky četla. Byla bych ráda kdyby to byla pravda, ne že bych mu to přála, ale ona by mu jen ubližovala a trápil by se. Taková kráva jako je ona si ho ani trochu nezaslouží. Orlando je prostě SUPER a ona je blbá...doufám že se rozejdou a že si Orli najde nějakou hodnou holku *4* ...Koblížek slaďoučký *14* *14* *14*
  • atreyka

    Re: Legolas

    jéé to srdíčko na konci mělo být jinde,sorry
  • atreyka

    Legolas

    Jako Legolas v Pánovi Prstenů je naprosto dokonalej.Vypadá tam nádherně a i povahově je super.Orlandova nejlepší role,tu už nic nepřekoná.
    A zajímalo by mě jestli je pravda,co se píše o Mirandě,jak ho podvedla nebo jestli jsou to jen trapný drby.Jestli to fakt udělala,tak je to mrcha a Orlanda si nezaslouží. *14*
  • Re: ______

    A Štvorka BUDE BEZ ORLANDA???????
    TO UŹ REŹISEROVI NAPROSTO VRZGA??????????? *16* *16* *16* *16*
  • nika.

    Re: Re: Re: ______

    No já jsem málem chcípla spolu s Willem když jsem trojku viděla poprvý a pak tu radost (a to sem byla ráda ikdyž jsem ještě nevěděla jestli z něj taky nebude chapadlatec....)že to nakonec dopadlo dobře zkazí ta blbá 4 *16* Na co to je, když tam nebude *16* *10*
  • mikes38

    Re: Re: ______

    tjn to bude uplne k nicemu i kdyby mel chapadla jako davy jones tak by mi to nevadilo aspon by tam byl *3*
  • elizturnerova

    Re: Re: Orli....

    no to fakt není pěkný pohled.
  • elizturnerova

    Re: ______

    tak s tím s tebou souhlasím! Piráti bez Willa nebudou to praví, kvůli čemu se na ně vetšina lidí dívá. A Keira tam taky nebude. Osud si umí velmi divně hrát. takhle je roztrhnout!! *16* *9*
  • nika.

    ______

    Tyjo, mě tak příšerně štve, že Orlando nebude v Pirátech 4... Jack fajn, ale bez Willa to neni ono, ten je naprosto úžasnej a dělá ty pravý Piráty z Karibiku. Mně to tak vadí že si to ještě budu muset pořádně rozmyslet jestli se na to vůbec podívám *16*
  • nika.

    Re: Orli....

    Jo, v pirátech je nejkrásnější a nejúžasnější *1* Ale ve trojce se na ten konec naprosto nemůžu dívat *9* - na Willa probodnutýho mečem neni pěknej pohled...
  • 4evercharmed

    Re: Orli....

    souhlasím:)je prostě božskej *14* *14* *14*
  • joliett

    Re: trochu více talentu

    To s Tebou souhlasím, já ho taky úplně žeru a viděla jsem snad všechny filmy kde hraje ale ta jeho mimika a to herectví mi připadá všude stejný ale jinak je fakt super a ať má vousy nebo ne, ať má dlouhý nebo krátký vlasy, tak je vždycky k sežrání a to je SUPER!! Akorát by mohl zase něco natočit, páč už mám docela absťák.
  • katuuliiinkaa

    Orli....

    No co dodat Orlando je prostě úúúžasnej... *14* *14* *14* *14* ....úpa všude mu to slušíí... *14* *14* *14* ...ae nejvitc mu to sluší v PIRÁTECH Z KARIBIKU.... *14* ..ae jinak je stejně krásnej... *14* *14* *14*
  • trochu více talentu

    Orlando je moc hezký kluk to uznávám, teď ještě kdyby měl ještě trochu více toho hereckého talentu, že. Ale zase uznávám, že na filmy kde hraje se koukat dá, to zase jo. Nejlepší z nich je bezpochyby Pán prstenu a království nebeské.
  • rpattz

    ITS RIGHT

    Jo jo ten čloěk, kterej říká že asi nemáme žádnou šanci (jako mi fanynky Orliho) má pravdu. Řekla bych že je to řečeno trošku narychlo ale je to pravda........ALE STEJNĚ HO ŽERŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14*
  • Nejkláásnější kluk na světě: Orli!!!

    Já si myslím,že orli je lepší než Johny Dep... Já ho upa zbožňuju!!!!§On je upa náááádheeernýýý!!!!!!!!! *4* *14* *14* *14* Krasavec!!!!
  • Re: <3 legolas...

    Jo no
  • darkdragonfly

    <3 legolas...

    když ho vidím jako legolase, div se mi nepodlamují kolena *1* *14*
  • darkdragonfly

    Re: jo

    víš co, radši se běž mrknout do slovníku spisovný češtiny.... *5* mě se totiž zas tak moc "nelíbý" to ten tvůj pravopis *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit