Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Orlando

    V jakem hotelu?
  • Orlando

    Viděla jsem ho v Anglii v hotelu.Je hezounkej, ale působí hrozně dětsky.Nicméně to pozdvižení co tam vyvolal, jsem ještě nezažila.
  • karloka

    Tak jsme jeho fanoušci nebo ne?

    Hele - je hezký, že tolik lidí miluje Orlanda, ale divný je, že filmy ve kterých hraje, nemaj skoro žádný fanoušky. Např. Pán prstenů nebo Piráti z Karibiku. Proč se nepřidáte i k fanklubu těch filmů? Je to na vás, ale zdá se, že ty filmy nikdo nemá rád. Tak se tam přidejte. *3*
  • karloka

    Re: Ahojky

    To asi těžko panenko...
  • angel.and.connor

    Re: A mě nikdo nepopřeje?

    panebože co to meleš za kraviny?? *1* *1* nikdo nemuze bejt stejnej kazdej je jinej!!! *1* *1* teda nevim co to tady zkoušís si myslis ze sme tak blby a zacneme ti vsichni psat?? *1* *1* to asi tezko!! *1* *1*
  • angel.and.connor

    Re: Obě role jsou boží!

    máš pravdu holka máš pravdu on je nádhernej prostě vsude i v calcium kid byl strasne fesnej takovej straaasne roztomilej!!! *14* *14* *14* *14* *14* (jako ja se vazne omlouvam ale ME se nejvic zapsal do hlavy a do srdicka diky roli legolase tam byl neodolatelnej sladouskej elficek k nakousnuti proste aaaa) *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • angel.and.connor

    Re: Re: :-P

    přesně taaak!! *14* *14* *14*
  • adusqacek

    Miwuju nejvíc!!!!!!!!!!

    *14* *14* *14* Je to můj nejoblíbenější herec, viděla jsem jeho 11 filmů a cu vidět i další *14* *14* *14*
    Miwuju ho opravdu mocííík *14*
  • Re: :-P

    Orlando je prostě boží a nejvíc mu to sluší jako Legolasovi *14* *14* *14* *14*
  • Re: Obě role jsou boží!

    ♥♥♥♥Orlando je nejkrásnějšííí vždycky a všude...♥♥♥♥♥souhlasím ;o)♥♥♥...MILUJU HO ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • karloka

    Re: Obě role jsou boží!

    Naprosto souhlasím s karlokou. Nezáleží na tom, kdo jak vypadá, ale na tom, jaký je uvnitř! *3*
  • :-P

    ♥♥♥♥ Miluju nejvíííc!!!! ♥♥♥♥
    ♥♥♥ Nejkrááásnějšíí na světěě ♥♥♥
    ♥♥ Nejúžasnější herec na světě ♥♥
    ♥ so sexy ♥
  • karloka

    Obě role jsou boží!

    Mě se líbily všechny Orlandovi role... Nemohu souhlasit ani s angel.and.connor, ani s misa.cr... Sluší mu to všude a i kdyby mezi ty nejhezčí nepatřil, určitě by se mi taky líbil. *1*
  • angel.and.connor

    AAAAAAA

    Ty jova já sem se zasejc jednou divala na pana prstenu...a ja tam umírala bože on tam byl taaak užasnej,nadhernej...k sežrání žeru ho super užasnej.....miluju!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Orlando Bloom

    Přesně tak...a ty jeho očíčka, ušíčka, úsměv, vlasy...no prostě všechno...upe dokonalost *14* *14* *14*
  • antidicaprio

    narozky

    sice kapku opožděně ale vše nejky. *4* *5* *3* *3* *3*
  • jjj

    všn,orlando *3*
  • Všecinko nejlepší!

    Taky se přidávám ke gratulacím nejlepšímu a nejúžasnějšímu herci, který kdy chodil po matičce Zemi! Všechno nejlepší, ať se daří ještě lépe než doposud! *14*
  • **Happy Birthday**

    Vše nej *14* *14* *14* *14*
  • angel.and.connor

    Re: Re: Orlando Bloom

    přesně tak jako Legolas je uplně totalně šíleně k sežrani...prostě super..tam je prostě nejlepčí...a pro mě vždycky bude!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit