Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • atreyka

    Re: Re: Orlando Bloom

    Nesouhlasím.Já jsem nejdřív viděla Pána Prstenů a byla jsem z Legolase unešená.Když jsem pak viděla Orlanda v POTC byla jsem trochu zklamaná(jak hereckým výkonem,tak postavou).
    Sice má v POTC víc prostoru,ale zahrát elfa je větší umění než hrát člověka,protože elfové jsou přece jen jiní než lidi.U mě je Legolas jednička a vždycky bude.
  • Re: Orlando Bloom

    Tak s tím, že je v Pirátech lepší než jako Legolas, souhlasím. V Pirátech má taky větší prostor pro "hraní" a skaždým tím dílem je lepší. Já Orlanda Blooma moc nemusím, ale v těch Pirátech mě mile překvapil a moc mu to tam sluší
  • Re: Re: Re: Re: Re: piráti 4

    Je to asi vazne kr*** a je fak škoda že tam nebude hrát. Teď je jen otázka jestli tam Will bude nebo ne...
  • Re: Re: Re: Re: piráti 4

    jasný,ale třeba mu to nezakázala....no to je jedno....nevidíme do toho...ale je to škoda,že už tam hrát nebude..:(
  • Re: Re: Re: piráti 4

    To je jako by jí on zakázal dělat modeling, nebo nejít na nějakou přehlídku. Myslíte, že by to pro něj udělala? Upřímně, myslíte? Já teda NE!!!
  • Re: Re: piráti 4

    No to nevíme, ale podle toho co jsem slyšela, myslím, že ona hodná nebude. Nemyslím, že si ho brala pro peníze, ale kvůli dítěti. Proč by si ho brala tak narychlo, když už ho předtím 3x odmítla? No nwm jak to mezi nima skončí! *7* On čekal moc dlouho než si ho vzala. Ale to, že mu údajně zakázala hrát...to přehnala...!! *10* To by si od ní neměl nechat líbit. Ikdyž ji má rád....hraní je jeho láska...už natočil tolik skvělých filmů a lidi ho mají rádi. Má tolik fanoušků. A že kvůli nějaké modelce, která ho snad ani nemiluje tak, jako on, nebude hrát v Pirátech je vážně naprd. Kdyby to tak šlo, sepsat nějakou petici!!! *9* Bez něj to nebude ono!! *9* *9* *8* *16* *8*
  • Miranda

    Hale,ale nikdo přece neví,jak to tam u nich bylo,vy jste u toho snad byly,když mu to "zakazovala?"Nebyly....vždyť nemůžete vědět jaká doopravdy je...podle toho kdo co píše,jakej časopis,internetová stránka atd,to nemůžete přece zjistit....tAk nwm proč tady takhle na ní nadáváte,třeba to bylo úplně jinak,než si myslíte....:)))
  • Re: piráti 4

    Hale,ale nikdo přece neví,jak to tam u nich bylo,vy jste u toho snad byly,když mu to "zakazovala?"Nebyly....vždyť nemůžete vědět jaká doopravdy je...podle toho kdo co píše,jakej časopis,internetová stránka atd,to nemůžete přece zjistit....tAk nwm proč tady takhle na ní nadáváte,třeba to bylo úplně jinak,než si myslíte....:)))
  • Re: piráti 4

    Vždyť to,že tam nebude hrát se vědělo už dávno předtím,než spolu začli chodit... *7*
  • Re: Vše nej.....

    proč mu pišete česky myslitee že vam bude rozumět! asi jste ůplně vypatlani.
  • Re: piráti 4

    miranda je děsna hnusna krava chudak orlando ještě to nevi stejně si ho určitě brala jenom pro penize.miranda je kr.......................va *3* *1* *15* *16* to mirandě jen tak neprojde *13* *3*
  • Re: Re: Re: Orlando

    Dík za podporu Patricku ale mě je vážně jedno co si kdo myslí.Asi jsem to sem vůbec neměla psát.Lidi si totiž myslí že celebrity jsou něco nadpřirozeného a neuvědomují si že v jádru jsou to úplně normální lidé jako jsme my.Jen jsou víc vidět.
  • Re: Re: Orlando

    Ty jsi teda trapka proč by ho nemohla vidět?Já jsem se nachomýtla k natáčení Kobry 11 viděla jsem Simira zblízka dokonce mi věnoval úsměv a bohužel když jsem se pochlubila tak jsem se setkala i s takovými jako jsi ty *10*
  • Re: Re: Orlando

    Aneto kašli na to jestli ti někdo věří nebo ne. Já ti věřím. Pravidelně celé léto cestuji po světě a viděl jsem tolik známých tváří že bych to nespočítal.Dřív jsem to taky lidem říkal ale většinou ze mě udělali lháře a blbce tak dnes už mlčím a kašlu na ně.
  • Re: Re: Orlando

    Víš že mi je úplně jedno jestli mi věříš?Pro mě je důležité co vím já.
  • Re: Orlando

    to ti nevěřím že si ho viděla v hotelu v Londýně je to blbost no a jinak ho miluju Orlando je nej *14* v roli Legolase je boží a v pirátech z karibiku jako Will taky ale neni tak hezkej jako v Pána prstenů *4*
  • Re: Re: Re: Orlando

    To je velice prestižní hotel byl jsem v něm taky. hodně jej navštěvují celebrity.Já tam viděl Beckhamovi a Bruce Willise.Na slavné lidi jsou tam zvyklí ale s personálem to prý vždy zamává když se tam objeví někdo slavný.
  • Re: Re: Orlando

    Hotel Claridge's v Londýně.
  • piráti 4

    Já náhodou vím proč tam nebude hrát
    jeho snoubenka ted uz manželka miranda kerr muto zakázala *9*
    stejně ale miranda je kráva jednu chvíli mu vypráví jak miluje a v druhý ho podvádí *9*
  • Piráti 4

    Nevíte někdo,prčo vlatsně v Pirátech 4...už nebude hrát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší