Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MILUJU Tě Orlando!!!! *14*
  • Všechno nej, ´Flynn je moc sweet
  • všechno nejlepší *15* *3*
  • Orlando, happy birthday!!! *14*
  • Lara09
    Happy Birthday :)
  • kacenka.konasova
    Všechno nejlepší Orlando k 35 narozeninám hodně štěstí,zdravi a lásky a taky zdravi pro tvého syna Flynna,kteremu byl 1rok před týdnem ;) kate
  • kacenka.konasova
    Tak on s ni čekal chlapečka Flynna a bylo by blbi nechat ji tam těhotnou a jít si někam hrát a místo toho (takhle by to měl dělat kazdej chlap) se o ni doma staral. ;) je to od nej hezky,protože takhle vidíš,ze je pro nej důležitější rodina než povoláni ;) :)
  • všechno nejlepšíí!! *14* *14* *3*
  • vsechno nej
  • Nejlepší herec, všechno nejlepší.
  • veverka14
    vše nejlepší orlando :D :D *3* *3* *15*
  • Ale von vtom 4 dílu taky nehral protoze uz byto tam nepasovalo a taky si prej pripadal ze tu jeho zenu podvadi.
  • Orlando je kwášnej. A ten konec 3 dílu se mi nelíbil a byl smutnej. Já myslela že umřu když ho zabilu (sem i brečela). A nehraje ve 4 díle kvli manželce. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Ale když to tak vezmu ta je kwášnej. Hlavně v tich pirátech z karibiku. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tvl ta jeho zasraná manželka kvůli ní nehrál ve 4 dílů pirátů z karibiku. *16*. Ten 4 díl mohl být s nima lepší. Zasraná modelka. *16* *16* *16*
  • Elizhabet
    ja ho zeru ale nelibi se mi ze nehraje ve 4.dilu *16* a trojka se mi vubec nelibi *10*
  • Jsi opravdu moc hezký herec kéž bys jednou přijel do Karlových Varů na festival jsi opravdu boží a hlavně dobře hraješ.Moc mě mrzí jak dopadli´piráti z karibiku. *9*
  • ahojte, tady mají krásné trička, tilka, hrnky s Orlandem http://rocktopia-cz.rajce.idnes.cz/Pirati_z_Karibiku_-_Johny_Depp/
  • bozi

    ja ho miluju on je bozi skoda ze nebude hrat v 4. dilu piratu z karibiku to sem se nastvala *8* *16* ale je k sezrani *14* *14* *14*
  • Re: vše nej

    milý orlando pišuti *3* a prejuti vse nejlepsi a hodně štěstí a lásky pa hanka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší