Přejít na výpis diskuzí

Ornella Muti

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bejvávalo

    Měli jste se ozvat tak před dvaceti lety. To byla opravdu skvělá.
  • krása

    byla nádherná, je krásná a tak i zůstane...nemá prostě chybu.....prostě idol krásy.... *14*
  • krasa

    Pani herecka.Moc krasna.Stop starnuti. Sexi idol,moc pritazlivy typ zeny. *14*
  • Kam se ztratily filmy s Ornelou ?

    CD? Videokazety? Filmy v kinech? V televizi ? Ne ! Nedají se sehnat, nedají se vidět. Mám na mysli filmy ze 70. a 80. let. Naše ukradené mládí. Za totáče nám je sem nepustili a po sametovce vše schlamstnul Holywood, takže produkce z Itálie, Francie či Španělska nemá šanci. Kdysi vyšly Chvíle lásky. Dá se sehnat Oskar, Poslední agent, ale to není zrovna nic moc. Na Ornelliny největší trháky z dob jejích zlatých časů asi můžeme zapomenout. Televizní kanály budou do nekonečna opakovat otřepané škváry, které jsme už všichni viděli alespoň dvacetkrát, dál budou obrazovku zaplňovat bezduché krváky, ale pár kaček na prezentaci těch TOP filmů z Itálie ( s Ornello Muti) prostě nenajdou... Je to velká škoda a je mi z toho moc smutno....
    • Re: Kam se ztratily filmy s Ornelou ?

      Tak to je pravda, krasa je dnes zamenena za vsednost a drzost.
    • výška

      Mě se furt líbí ale nevíte někdo kolik měří, teda jak je vysoká? Film dokáže cokoliv a měby to zajímalo kůjivá představě proporcí *7*
      • Re: výška

        Dnes má 165 centimetrů, ale kdysi měřila dokonce 168 cm *3*
  • oči

    Vždycky jsme obdivovaly tvé krásně zelené oči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit