Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele podle vseho co jsem cetl prej jo.
  • Myslim si, ze je ubohy takhle nekoho rozebirat. To dokaze kazdej a co dokazali ti drizi? *3* *3* *3* Jen at si zije svuj peknej zivot *7*
  • A je snad??????????????????????????????????????????????
  • Dobrý rodiny, tak to je fakt gól, ty jsi fakt dobrej, nebo dobrá. Já se snad smíchy počůrám *1*
  • Ornelu znám, znám její mámu, tátu i sestru. Měla jsem možnost mluvit i z její babičkou a vím jedno, máma je schopná poslat holku do postele každýmu bohatýmu frajerovi, který by rodině zvedl úroveň. Můžete mi sice oponovat, ale já vím co říkám. Máma je strašně prolhaná ženská, která neví co řekla včera a tím strašně holce ubližuje, protože nikdo už nemůže ty nesmysly poslouchat. To že je do Ornely zblázněná polovina fotbalovýho týmu AC Milán, tak to je to nejmenší. Dokonce někteří fotbalisté z tohoto týmu již nabídli Ornele manželství. Holka tomu chudák věří a máma jí utvrzuje v tom, že je Ornela stvořena po něco nadpozemského. Není tomu tak a jestli tady někdo psal, že za kabelku a botičky může mít solidní doplněk na mejdany, tak to je pravda.
    Teď mi napíšete že jsem závistivá, ale musím vás upozornit, že v tomto případě opravdu nejsem, to fakt ne.
  • No z Horní - Dolní zrovna nejsem, ale pokud máš nadprůměrné znalosti, tak se poděl, rád se zasměju *1*
  • Bohužel je to pravda, nejsou to žádný závistivý kecy... Slečnu nikdo nemá rád, a to ne kvuli drahému oblečení... to je na soukromé škole docela normálka... Ale ona se cítí jako něco ještě víc a nadává ostatním do sociálů a tak podobně. Přitom není z lepší rodiny než ostatní a narozdíl od nich (protože školní docházka je pod úroveň) ve škole ještě asi nějaký rok setrvá.
  • Prijde mi to jako zajimavy zivot. Kdo v tehle dobe muze verit bulvarnim platkum typu Blesk? *5* Asi uz jen blazen. Proste holka z dobry rodiny co se seznamila s Tomiem a nekdo dalsi v novinach z toho udelal "kauzicku dne" . A psat tu o nekom, ze pujde za kabelky je fakt hnus a ubohost *6* . Mimochodem jeji rec v tom clanku byla fajn a zadny plkani nesmyslu jsem tam uplne nenasel


    *1*
  • Tady se mi zda, ze spis nekdo zavidi a nevi uz jak vic na ni nahazet spinu. Tohle muze napsat jen totalni ubozak. Ta holka si asi chodi do skoly v LV, Fendi, apod.....vecech a nekdo takovy jako Monika ji to zavidi *15* Boze holka uklidni se a nechovej se jako *12*
  • Proc by nebyl?
  • Nemusi to byt foceni....ale showroom a prehlidky. A fotky z tehlech akci se do BOOKU ve svete mogelingu fakt nedavaji Tomasi...z horni dolni:-D
  • Zadal jsem její jméno do vyhledávače a nic moc jsem nenašel. Nějaký starý, stále se opakující fotky, které toho moc neřeknou. Asi je fotil někdo na zahradě, nebo doma v ložnici, případně v nějakém impronizovaném jakoby fotoaleliéru.
    Také tam byl nějaký článek o vztahu s Okamurou, ale jak jsem to tak četl, tak si nejsem jistý, kdo se chtěl vlastně zviditelnit. Tak trochu mi to říká, že holka je velká zlatokopka a chce opravdu prorazit nějakým jakoby vztahem.
    Já si myslím, že o holce ještě uslyšíme. Bude spát s každým, kdo bude jednou v novinách, protože si bude myslet, že ten člověk je slavný a že jí pomůže nahoru do společnosti.
    Jestli si přečte o tom, že pan Slepička z Horní Plané vypěstoval obří dýni, tak se pan Slepička může těšit, že ho bude chtít Ornela sbalit a navázat s ním vztah *1*
    Nemá někdo někde link na nějakou fotku, kde holka nafotila něco pro ty slavné firmy, já nic nenašel, asi to bude pěkná KACHNA a nikdy pro ty firmy nic nefotila. Maximálně jí táta vyfotil v koupelně, jak drží v ruce lak na vlasy od firmy Lybar a už je na světě velká kampaň pro tuto firmu. Tímto se výše uvedené firmě omlouvám, že jsem její jméno použil v kombinaci s Ornelou Štikovou. Děkuji za pochopení.
  • Třeba si najde nějakého fotbalistu, nebo hokejistu a nějakou dobu svého života se jí podaří přežít jako ozdoba. No až jí bude třicet, tak bude již pro sportovce stará a najde si práci někde v kanceláři, nebo recepci a nějak to už dotluče.
  • Ornella studuje na soukromem gymnaziu, kde i tak pres velkou svoji snahu (u profesoru) neustale propada. Je mozne, ze pri tom co dela, vyjadrovani nepotrebuje (potrebuje dobry saci reflex). Skoda, ze ve Washingtonu DC nevydelali vice penez, protoze je dluzna za sva studia a nebude pripustena asi k maturite. Jeji profil je dukaz toho, ze papir snese vsechno, ze lhat neni trestne v teto republice. Kazdopadne za vhodnou kabelcicku budete mit nemou, ale aktivni spolecnici.
  • ja: No nevím, tu Moskvu bych věřil (dle rodiných poměrů), ale ten zbytek je zastřen nejasnem. Fotky jsou staré nejméně 3-4 roky, takže těžko posoudit jak holka vypadá dnes. Holkám po 15-ctce rostou zadečky, tak možná tam něco takového bude.
  • zajimavy zivotopis.podival se ale nekdy nekdo jestli je opravdu pravy????????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit