Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ornella je krasna a velice prijemna mlada slecna. Drzim ji palce a at se ji v zivote jen dari. Ma dobre srdce a znam ji osobne i jeji rodinu. Vsichni se venuji aktivne charite a ve spolecnosti maji jen a jen dobre jmeno. Inteligentni clovek nebude brat hloupe a podivne pomluvy (napsany stupidnim zpusobem) vazne.
  • Slecna Ornella se mi libi. A takovy reci, ze je hnusna a hloupa nikoho nezajima. Vsechny zname tvare pomlouva anonyme tisice lidi. To neni umeni! *11* *11* *11* *11*
  • Ubohy tyhle kecy. Prober se. A jestli si ty myslis, ze budes lepsi tim co tu pises tak si jeste vic k smichu *1* Jako spravny cech budes jen kydat hnuj a nic vic. Starej se spis o to jestli stacis vcas zaplatit telefon a podobne. Ta holka je pekna a neni evidentne hloupa a chuda jak kostelni mys. Co jineho se taky da ocekavat od verejnosti????? Jen pomluvy a zadna chvala. A pan Kokta se kterym pry je nema podle vsech zdroju penize. Tak kdo je pak zlatokopkou? *7*
  • Ta jsi zas utapla osoba co nevi uz co napsat. Jdi se splachnout do hajzlu. Nikoho tady tvy kydy nezajimaji *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Krasne jmeno, no nevim...jeji matka nejspis ujizdela na italske herecce Ornelle Muti *1*. Nic moc k prijmeni Stikova.
  • Tak co, už holka uhnala nějakýho bohatýho chlapa. Třeba jí maminka sežene nějakého mladého fotbalistu ze Sparty, když tam mají ve správní radě příbuznýho, nebo tatínek jako velký zvíře ve firmě by jí mohl dohodit nějakého bohatého podnikatele, když si u něj podává kliku nejbohatších 100 lidí ČR. Ono to někdy snad vyjde a to holka měla fotit titulku pro ELLE, ale nevyšlo to, protože fotila v Itálii, to byl prostě pech. Ale byl tam o ní zájem a holka se mohla provdat za hvězdu AC Milán.
    *1*
    Dejte vědět, kdo jí znáte, strašně rád se zasměju, tahle rodina mě bavila už dávno a nikdy nepřestane.
  • No pokud chceš Ornelu bránit, tak by jsi jí měla napřed poznat, není to ale hezké shledání. Hlavně se nesnažit o kontakt s její matkou
  • Pakliže něco takového někdy dělala, rád bych viděl jasné podklady. Veškerá historie slečny a focení je písnička již mnoho let stará.
  • 5 pohromadě, je šikovná že stíhá 5 to se jí musí nechat... jestli pohromadě, to nevím.
  • Slečna Ornella je prototyp zlatokopky z starých časů... jinými slovy hloupá a jednoúčelová, třeba si tu maturitu jednou i udělá.
    Pro nějáké obdivovatele - oproti prezentovaným fotkám dost ztloustla, takže neforemná prsa sice větší ale estetický dojem jako pračka Whirpool.
    Když potkáte v baru a nebude kolem mecenáš Kokta, tak klidně jdete ráda dá. (Stačí tvrdit, že máte BMW 2012)
  • Vy jste ubohy lidi! Prober te se. Jen se tady schazujete. Me se zda, ze je to inteligentni holka ktera ma vsech pet po hromade. Jen idioti muzou psat tyhle nesmysly. *6* *8* *4* Preji ji vse nej.
  • Ornella nadavá lidem do sociálů?V životě jsem neslyšel, že by něco takovýho udělala.A nesedí to na ní.
  • Nezaměňovat češství s pravdomluvností, to je velký rozdíl.
    Facebook nemám, protože jsem inteligentní.
    Bulvár nemusí vždycky lhát, někdy mluví pravdu.
    Vydělávat u sportovců, tak o tom bych mohl vyprávět, jak se snaží s maminkou uspět
    *1*
  • Tady se člověk nasměje *1* *1* *1* *1*
  • Nikdo tady nikoho moc nerozebírá. Co se týká toho co dokázali jiní, tak odpověď je ,,Mnohem víc než Ornela sama,,
  • Ale ano, holka je hezká, jen je škoda, že to jsou staré fotky, chtělo by to vystavit nové.
  • Rozhodně nevařím z vody a možná by jsi se divila, ale tu rodinu znám. BOHUŽEL !!!!!!!!!!
    Jo a k té závisti, tak to opravdu netrpím, jelikož není co závidět. Spousta kouře, který až se jednou rozplyne a okolí pozná co je rodina zač, tak to bude opravdu hodně kruté vystřízlivění pro celou tu rodinu.
  • Jasně, dluží kam se podívá, k maturitě jí nepustí, protože je nejen úplně blbá a zlá, ale ač si žije nad poměry, tak záhadně nezbývá na školné.. Zavání mi to trošku češstvím, běžte se litovat někam na svůj facebooček. Chudák holka, o ní napíšou v bulváru nějakou hloupost, na které ani nemusí nic být a vy jí ještě cupujete dál. Často jí potkávám a můžu říct, že vždy ve společnosti rodiny nebo kamarádek, pokud k tomu má čas "vydělávat" u sportovců, tak bych chtěla umět uspořádat svůj čas jako ona
  • Ma krasne zajimave jmeno a je mi zle z Anonymu, Moniky, a dalsich. Lidi proberte se. Zavist vam kouka z oci a varite z vody LMAO *1* *15* *3*
  • Me se libi a fandim ji jen tak dal. A drzim palce! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit