Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo ,, gentleman, , ale myslím , že takových hladových krků je všude dost, a proč by měl zrovna investovat do nich? Josef se udeřil do hlavy?? Možná stařecká demence... Nerozumím..(( Celé mi to nějak nezapadá)))
  • Dovoluji si poznamenat, že nejsem podporovaný rodinou Štiků a ani do jejich familie nepatřím, to bych se musel oběsit, protože bych se tak styděl.
  • http://www.super.cz/13400-podivejte-se-jak-vypada-milenka-manzela-partysove-poprve-po-skandalu-na-verejnosti.html

    Nevím, ale Partyšová se mi zdá hezčí a ta prohnutá póza Ornelky, to je paráda, hotová móóóódelka. Já bych tam viděl asi nejlíp tu popelnici v průjezdu.
  • Ano Pepa je gentleman, který zahýbá svojí ženě. U Štiků mu to nebude nikdo vyčítat, pokud přinese do rodiny peníze, tak ať si spí s kým chce, hlavně že maminka Štiková bude mít nějakou tu kačku.
  • Šacoval bych to na babičku, ale můžu se mýlit.
  • Krásná????????????????????
    Ale jo, po diskotéce v průjezdu opřít o popelnici, to by šlo *5*
  • ornella néé , ta není tak chytrá, to říká její maminka s peroxidovou hlavou...)))
  • nehraj s těmi smajlíky !!! máš tam zase hrubky !!! jsi trochu primitivní hloupá holka )))
  • máš tam zase hrubky malá holko a nehraj si pořád jak malá s těmi trapnými smajlíky smaj-líky...Jsi trapná " Petře "..)))
  • nehraj si stěmi smaj-líky, malá holko, a máš tam zase hrubky!!! Už ale..
  • ..řákáááááám Ti prosím Tě, nehraj si s těm SMAJ-LÍKY!!! Je to trapné , mááááššš tam zase hrubky!!! nemusím být grafolog abych poznala pořád tu jednu a samou osobu.. Není umění pomlouvat slavné, ale Ornella je slavná jenom dlužným školným a trapnou sebestředností,zakomplexovaností.
  • ..máš tady zase dost hrubek..jsi z rodiny? Jsi Ornenella ?..a nehraj si s těmi SMAJ-LÍKY , už jsem ti to napsala jednou malá holko!!
  • Přeci nebudu závidět nějakou fiktivní skoro pohádku, i kdyby to byla pravda , tak na tom zase není nic tak záviděnihodného. Takové věci dělá většina populace , a taky Pepa není poslední chlap na Zemi a moc krásy taky nepobral, ale myslím, že má rozhodně na víc..
  • Ano naprosto souhlasím, a myslím že bychom tuto diskuzy měli v zájmu Ornelly opusit, jelikož pro ní , pardon pro její maminku je i negativní ohlas positivní. Ta rodina v čele s tou holkou za kterou se schovávají je celkem nebezpečná , myslím že si na ně dají všichni brzo velký pozor, tam stačí se přiblížit a už je zase nějaký rádoby skandál. Oni jsou celkem negativní , když musejí dělat takové věci a za takovou cenu..kdo je zná, a to jsou tady skoro všichni mi dají za pravdu..P.S.moje hlava, néé že mi to nebere, ale vlastně tomu vůbec nevěřím! fake divadlo!!!
  • ..jinak co je na této zbytečné a trapné diskuzy s Fake profilem holky , která si hraje v satelitním městečku na "modelku" zajímavé, je to , že lidé kteří sem píší svoje POSIT/NEGAT ohlasy, jsou vlastně lidé z okolí té prolhané rodiny,, ta diskuze je FAKE uměle podporovaná samotnou rodinou...Nikdo tu malou husičku nezná, a učelem je pouze to, aby se proslavila-provařila za každou cenu, četla jsem tady něco o závisti..)) , závidět není co , možná ty zničené vlasy , nohu číslo 44 , bortící se kostru a prostoduchost namixovanou s naprostou vychcaností a vypočítavostí
  • Klárko, kolik je ti roků ? Nikdo na internetu boss není , nebuď naivka.
    ....rudý a konec..))).Kde jsi tento slovní obrat našla? Někde na základní škole ? A nehraj si malá holko s těmi SMAJ-LÍKY))))
  • Josefe máš tady 6 hrubek , ty jsi z rodiny?
  • Jsem myslela , že pan Pepa má rád hezké slečny. .
  • Moc mě baví kolik se vždy najde chytrých lidí se zaručeně pravdivými informacemi. Zavidět jí opravdu je co, protože Pepa je gentleman a jejich vztah je skoro pohádka. Ale ono to za chvilku bude poznat :))
  • Je krasna a plno lidi ji zavidi to je opravdu prekvapive *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit