Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šárka:Hele s vypočítavostí ani náhodou.To je od slova počítat!A já chodil s Ornellou do školy a na matematiku byla teda úplně blbá!!!
  • http://media.super.cz/images/gallery/43436.jpg?20120725171701

    To je asi foceno na zahradě luxusní vily, kterou má ta hrozně bohatá rodina. V satelitním městečku jsou ty nejluxusnější vilky všech nejbohatších lidí, kteří se nepotřebují nikde nuceně zviditelňovat a my jim to přeci závidíme.

    Jinak je to : Vodňanského 2351, Hostivice, okres Praha-západ

    Možno najít na Mapy.cz


    *1*
  • Noo husa;))
  • To byla uz od mala, a Ornellka taky nyla sud, ale pak se nejak vytahla, ale je ji to na prd, bo jestli je fakt tehotna, tak z ni bude druha Móňa;), vcetne te silene peroxidove barvicky. Docela se divim, ze Móně nevypadaly vlasy uz, vzhledem k tomu, ze na zakladce byla cerna jako uhel!!! Ale Ornell je po tatovi, ten je zase albinek, tak se to pekne smichalo;)
  • Ahoj Šárinko;), tak by mne zajimalo, jestli je znas, tak dobre jako ja, Pankrac je mala, ze?;) taky mne napadlo, ze ji to tehotenstvi matka vsugerovala a uz se radsi dopredu sychruje potratem.... Sice nevim, co tim zamysli, ale ona( matka) je silena, takze se nechame prekvapit;), taky se mi libi, co pises, asi taky vis o cem to je, a jeste anonym jde po Stikovych solidne!!!;))
  • Co je to prokrista za husu?
  • No ja teda nevim, ale na fotkach co si tady slecinka vystavila je stihla, ale fotky v bulvaru, kde se snazi zviditelnit, ukazuji pekne oplacany oblicej. Delej se sebou neco holka
  • no ta slečna je lehce zaostalá, ona si to vlastně ani neuvědomuje- to jí ale neomlouvá,,hlavní režiser je její maminka ta jde přes mrtvoly.., celkem nebezpečná to žena brrrrr
  • !!!!Očekávám skandál č 2- viz." rodinné dispozice- potrat není možný",, jde přeci o to co nejdéle se udržet na očích a vydělat co nejvíce, a hlavně, aby to bylo co nejvíc DRAMATICKÝ!!!! to přeci dělá člověka slavným - tom se potom bude teprve perfektně psát, nakonec udělají z Ornely - svatou chudák holku)))))vsadte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • doufám, že milá Ornellka si občas tyhle stránky přečte,páč mám pro ní to, že je to hnusná, úlisná megera, která se nechá v 19ti letech zbouchnout pro slávu.chudák to dítě, až se narodí. a jestli jí v tom matka vážně podporuje, tak je totálně vygumovaná.nejsem fanda pí.Partyšový, ale tohle je hnus, z kterýho se mi zvedá žaludek. Založit slávu na neštěstí druhých dělá většina politiků a ostatní se přiživují, ale slečna se rozhodla zničit rodinu. Bravo,slečinko,bravo. Doufám, že peklo existuje a takový jako ty tam maj speciální kotel!!! *16*
  • Ale pozor, to se totiž ještě neví, protože v bulváru psali, že maminka řekla, že potrat není možný..díky rodiným dispozicím, z toho taky může vyplívat , že to není celkem jisté, je tam klidně možnost, že z toho nic nebude..třeba si to móňa celý vymyslela, aby byla slavná, a potom skandál č. 2 bude to , že ornela může... no uvidíme, nechci předpovídat, protože proč už od začátku píše o rodiných dispozicích k potratu...zajímavé co..?
  • Tak s tebou teda fakt souhlasím!!! já si taky myslím, že to sperma asi nějak zamrazila a potom ho donesla mámě domů... a zbytek už známe.. A taky se mi nechce věřit, že by to udělal dobrovolně, snad mu není 14 roků..aby mu ujely nohy)) haha))fakt máš super komentáře!! víš o čem mluvíš, já taky)) čau
  • CHarlottko )), jo znám, mladší bude dělat gardedámu..))) s postavou gardebuldozér))))))))))ta už v 15 je jako sud !
  • Šári, jestli znas jeji matku, tak ti je asi jasne, po kom je holka krasavice, ne?;)) jeste lepsi je segra, ale jednak je mlada jeste a pak s tou jeji vizazi a vahou, jsem zvedava, komu ji nacpe matka;))
  • Proboha!!! A je to tady! Koktovi udajne ujely nohy a nase Ornellka je pry naprcana, pardon tehotna;) Nechce se mi verit, ze by ji Kokta oplodnil dobrovolne, spis to tipuju na vynechanou antikoncepci a jemu se to nereklo a holka pak delala stojky, jen aby to v ni zustalo. Co si budeme povidat, nejakou kacku to hodi, ne?;)) to si mamka Monca musi lebedit...
  • A nejlepší jsou ty její fotky..)) A ten oteklý přemalovaný obličej, a z jejích očí je cítit stud, strach.. Myslím , že ornelka si tuto cestu sama nevybrala, to její matka z ní dělá cvičenou o-pičku, a ta babička to celý podporuje
  • Být ženou v 19, brrr, to bych teda nechtěla, co bude říkat ve 30??? Jinak má trochu přestárle dekadentní look. Trochu k... hoši guten Tag!, Láska z pasáže, Perlová ulice,disco MusicPark, U holubů atd..)) Myslím si , že v období 1988-1993 by byla fakt SEXY.Ale ted je to trapná peroxidová unavená vykopávka - v 19 letech!!!!!
  • zase ty hrubky a ty smaj-líkové..
  • Nadherna zena *14*
  • K smiiiiiichu komentar plny hlouposti a zloby *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit