Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi asi necetla tuto diskuzi, rodice dluzi kde komu a jeji rodina je mentalne postizena ... znami nejsou nikde, zivotopis holky je vymysleny,
    nikdo v rodine nedosahl ani maturitniho vzdelani
  • Gábina měla odjakživa šmrnc ale co tato Ornela?????Vždyď je to tuctovka. Kde jáka hola ze sídliště ji strčí do kapy. IQ=0, jen žě má lepší a známější rodiče *11*
  • Čau Móňo, zajímalo by mě kolik stojí dcera na hodinu?
    Platí se u tebe? Je možné se pro holku zastavit přímo u vás doma nebo je k vyzvednutí jinde? Díval jsem se kde bydlíš měl bych to i blízko 10 minut autem. *12* napiš kontakt
  • Chacha, bavis mne!;) taky jsem se hrozila, ze bych mohla mit takove dcery!! Monča je kapitola sama pro sebe, nikdy jsem nezazila, tak zlou, zavistivou, neprejicnou a nevim co jeste, zenskou, a to ji znam od zakladky, vubec se nezmenila, spis k horsimu;)
  • Nějakou starou ojetinu, to je vše
  • Musíš být tolerantní přece je v jináči...
    Ale jo, předtim taky byla jak hroch :D
  • Ten kdo osobně pozná rodinu Štikových, nikdy již neokusí radostí všedního života. Bude se budit ze spaní a zborcený potem si říkat:
    ,,Ne, ne to se mi nesmí nikdy stát, nikdy nesmím být takový debil, jako jsou členové této rodiny,,
  • Nikdy se v lepší společnosti nepohybovala, pouze její matka si myslí, že to s kým se Ornela doposud stýkala, byla lepší společnost.
    Ujišťuji paní Moniku Štikovou, že se to nezakládá na pravdě. Z posledních událostí soudím, že 99% všech jejích známých popře, že jí zná *5*
  • Věř mi, z téhle bytosti nikdy nebude dáma. To je totiž proti přírodě, proti fyzice, proti chemii a dokonce proti matematice *3*
  • ..vypasená štika byla někdy baletkou ? *15* *15* *15*
    A připomíná spíš hrocha,než modelku ! *2* Její inteligence je taky značně podprůměrná,ale hlavně že se od dětství pohybuje v "lepší" společnosti !! *2* *2* *2*
  • Oni nemaji luxusni karu, jo???
  • Vip zpravy, Šári;)
  • To mas pravdu;)), uz jsme byli u toho, kdyz ho serezala na diskotece, protoze mela Mona pocit, ze ji stripterka kouka na Michala;), tak ho dokopala domu;), ja proste nepochopim, jak to s ni tak dlouho mohl vydrzet!;)
  • To mas pravdu;)), uz jsme byli u toho, kdyz ho serezala na diskotece, protoze mela Mona pocit, ze ji stripterka kouka na Michala;), tak ho dokopoala domu;), ja proste nepochopim, jak to s ni tak dlouho mohl vydrzet!;)
  • Anonyme, neda mi to, abych se te nezeptala- znas Stikovi dobre? Podle toho, co ctu, mi prijde, ze ano, taky je znam osobne, bohuzel;((
  • Tak to je jasný, že by sis vybral Gábinu. Ta už má své jistě a rozhodně by nikde svůj úlet nevytrubovala. Ornella, stejně tak jako ostatní tyhle pipky(modelky, missky) slouží na podobných akcích jako je Karlovarský festival k obveselení VIP hostů a sponzorů a pravidlem by měla být absolutní diskrétnost. Tenhle kousek v podání Ornelly je, sportovní terminologií, offside. Pepy mi je líto.
  • Gábina nebyla jiná, když by se Ornella po boku Pepy nějaký čas pohybovala ve společnosti, také by z ní byla dáma..
  • Teď jsem někde v tisku zahlédla, jak se sešli tatínek, maminka, Ornellka a Pepa v hotelu u hradu a Pepa Ornelku líbal, maminka v džínové sukýnce na to koukala a všem bylo do breku.Strašně moc jsem Pepu měla ráda,připadal mi charismatický, chytrý a vážila jsem si ho!!!!No jo no, kdeže ty loňské sněhy jsou!!Ale náš problém to není, takže ...Já se jen bojím, aby mým kamarádkám, dceři i mně taková-to Ornellka nepřišla do života.Tyto Děvy mají velkou sílu, odtáhnout manžela i na vařené nudli.
  • Tak to je pravda, jen člověka zaráží a bude to asi věkem pana Kokty, že se nechá napřed odloudit od rodiny poměrně pěknou ženskou a za pár let udělá to samý s takovýmhle zjevem. Samozřejmě, že pan Kokta už není žádný krasavec, v jeho věku nikdo nečeká, že bude vypadat jak 16-ti letý jinoch, ale hlavním důvodem jsou peníze a tak trochu VIP postavení ve společnosti. Proto se stal terčem pro hru rodiny Štikových. To jestli se s Ornelou vyspal, to se mohlo stát, když mu pořád opakovala jak ho miluje, jak je skvělý, neodolatelný a tak dále. Jsem přesvědčen, že vše se odehrálo tak trochu v alkoholovém opojení a pan Kokta to prostě naprosto nezvládnul. Když vidím jak je Ornela zmalovaná, tak mi v mnoha ohledech připomíná styl své matky, což je hrůza. Dlouho jsem už neviděl nikoho, myslím tím nějakou ženu, takhle namalovaného. Je to opravdu móda diskoték před dvaceti lety. Takovéhle holky jsme si odváděli domů z diskotéky, když se nám nepodařilo sehnat něco lepšího a v průjezdu jsme je opíraly o popelnice.
    Ornela byla před několika lety na stránkách Czechoslovakmodels, to jí bylo 15 a docela jí to slušelo, také díky tomu, že fotografie nemůžou mluvit, ale kam se poděla teď, na stránkách agentury již není, tak kde je té super modelky konec, kde jsou její kampaně a kde se vlastně objevuje. Nemyslím tím tuhle dokonale vymyšlenou kampaň a útok na tak trochu blbost (nerozvážnost) pana Kokty.
    Kdyby mě dal někdo možnost jestli vlezu do postele s Ornelou, nebo Gábinou, tak já bych si vybral asi Gábinu, ta má šmrnc a určitě by to stálo za to. Takže si dej Kokto bacha, nebo u vás doma zazvoním *1*
  • Manžela paní Štikové nejde sbalit a odloudit od rodiny. Je pod pantoflem a svojí případnou nevěru by musel dopředu probrat s manželkou. Kvůli penězům ho taky žádná zlatokopka nemůže potřebovat, protože těch pár korun co tam je nestojí za řeč.
    Monika Štiková může být naprosto klidná, manžel je nedotknutelný.
    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit