Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spis , jak je znam, tak zkousi, co z toho pujde vytriskat, neb vi, ze uz si u Kokty nevrznou, a kdyz to konecne pochopi, tak, prijde zprava smutna, ze Ornel nevydrzela ten medialni tlak a ze z toho potratila!
  • No, tak po dnesku, kdy se Pepa konecne pochlapil, priznal svoje pochybeni a svuj ulet, poprel, ze by kdy Ornelu miloval a ze s ni nikdy nebude, uz snad zavrel hubu Stikam!! A to, ze z neho chteji tahat prachy jeste pred narozenim toho mimina ( jestli teda je to pravda a ne chory vymysl), svedci o vsem! Jsou to s...ě,s...ě,s...ě vychcany!
  • Proč pořád měníš ty nicky? To si nepamatuješ ten, pod kterým jsi psal/a minule? To je divné, bo koukám, že zůstává v paměti. Takže se divím, že tě baví je furt přepisovat.
  • a ty jsi spadla přímo z kostela..jdi se osprchovat studenou vodou
  • jojo máš pravdu, není to zase tak špatná holka, na mě taky štikovi byli vždy hodní , dokonce mi dali i použité spodní prádlo, a mohla jsem ho po nich přeprat na veřejnosti, ale bála jsem se, taky jim fandím, a zítra pošlu žádost starostovi HOSTIVIC, že by měli dostat čestné občanství, protože se asi možná zase budou stěhovat, protože oni vždycky jsou tak populární , že musí odjet v tom nejlepším-jako cirgus HUMBERTO, dokonce mi jednou koupili i kafčo))) TAKY jsem pro , aby už je lidi nechali na pokoji.není to fér, být takový zlý a nemorální
  • Jako že je jí fakt jen 19? Teď jsem na to čučela v TV, viděla jsem ji tam prvně, a říkala jsem si, proč říkají mladinká, když vypadá starší jak Partyška. Jinak chudák holka, už výběrem křestního jména k příjmení se jí rodiče pomstili a nyní maminka, místo aby jí dala pár facek a hnala na interupci, jí dělá ostudu větší než už si mladá udělala sama. Zlatokopky jsou nejspíš ale už obě *8*
  • jezis, uz to holku nechte napokoji. A Kotka tady. Taky kdyby vas to vse tak moc nezajimalo, taky by se o tom nepsalo. Ja jsem ornellu znala a neni to spatna holka. Nevim sice co ji k tomuhle vedlo a nevim co je pravda ale vim ze tahle vase obsese z ni je teda nehorazna. Na me stikovy byly vzdy mily, i kdzy jsem se s nimi leta neztykala. Tak uz prestante a radsi se venuje svym rodinam. At si oni delaji co chteji
  • No, tak to je pravda;)), skoda, ze se nemuzeme sejit a pokecat;))
  • No to je jasný , oni vždy čas od času musí změnit působiště ""satelit""*1* , protože tam kde jsou už déle, tam mají takovou "popularitu" , že musí odtáhnout jinam-jako cikáni, takto to dělají..víš to přeci nééé??? *1* , oni jsou celkem "známí", ale v jiném slova smyslu, než co šíří za peníze v bulváru *1* !!!
  • Ja uz se s nima nestykam, tak to udelej taky, Šári, jestli tedy nebydlis nekde u nich, v tom pripade bud klidna, za chvili zmeni adresu do jineho satelitu, kde si budou hrat na navonenou bidu, nez je zase prokouknou ostatni;)
  • jojo moha si být tzv. PRODUCENTKA-tichý investor))), ale takové pakáži může půjčit jen naivní blázen ..nebo někdo hodně sebejistý - třeba ukloktanej KLOKTA, od nich dál..
  • chápu tě ! věřím ti každé slovo, znám je a mám z nich kopřivku!!
  • To je strasny!! Kdyby radsi holce zaplatili kursy slusneho chovani a mluvy;)). Ale asi mas pravdu, jen jsem se zdrahala uverit, ze by investovali, kdyz od nas si uz nekolikrat chteli pujcit penize, coz jsme zatrhli hned v zarodku s muzskym, mozna jsme se mohli podilet na PR Ornelky- debilky;), radsi za to koupime dceri;)), hezky den Šári a zase pisni, at se pobavime, my, co vime, kdo jsou zac Štikovi;) papa
  • Samotná Partyšová se z lokální umělkyně "vypracovala" díky medialnímu PR a finanční podpoře Kokty na celkem známou " BULVARNI" hvězdičku. Kokta měl vždy dlouhé prsty))) To že se nechal nachytat monikou štikovou s připravenym fotoaparátem aby TO dokazala zvěčnit ,, je jeho chyba,, asi již senilní a nevnímá, ale to je koloběh bulvární "kariery *1* " . TENTO koloběh funguje tzv.. čím rychleji nahoru tím rychleji dolu..100%!!
  • je mi to líto , ale já néé že tomu nevěřím ,já to totiž vím(((((( to není náhoda-celéé, kokta je sám velky guru a mecenáš bulváru
  • Charlot, chápu Tvojí logickou reakci,ale ANO!! - to si lidé neuvědomují , ale většina zprávjsou placené, bulvár tak funguje, anebo to bývá vzájemná reciprocita-prodej info za info, PR za PROMO atd. Štikovi oficialně sice mají jen dluhy, ale na takové věci jako je "sláva" si i peníze seženou, bud platíš bulváru, nebo někomu kdo tě tam dostane...Ta investice byla řádově v pár set tisících, tzn. výdaje, kabelky atd. z platu taxikáře v roce 2012 , máš pravdu to asi nejde,, ale nějaká rezerva se našla, jelikož se to bere jako investice do budoucna, někdo si koupí podprůměrné auto někdo investuje do "popularity". Musíme si uvědomit , že i negativní reklama je reklama, a i z toho lze něco vytěžit!! JAK je ale právě ted vidět i slečna NIKDO si v této zemi za 15O tis. může udělat ""ok promo"", stačí mít 2 fotky a dostat se do medii, a to něco málo stojí. Partyšová se tam nazačátku nedostala zadarmo,, je to bussines!!!! Občas může mít info na prodej kde kdo...............))))))
  • Šári ahoj, snad neveris tomu, ze to Štikovi zaplatili!! Jsou to holoprdelnici a hladovy vetve;)), jejich husarsky kousek je ten, ze se jim podarilo nacpat holku nekomu, kdo dle jejich mineni ma penize, coz vzhledem k jejich financni situaci je kazdy druhy;)). A ted uz se domluvili na alimentech, takze kazdy halir dobry;)
  • taxikář, husopaska
  • Souhlasím , ale v spletla si se v označení BLONCKA??? ONA není BLONCKA! ONA je peroxid 1988 !! Její maminka jí totiž řekla , že je to znamení luxusu a lepší společnosti, podívej se na mámu jak je sexy))))a chytrá! Celkem slušný jak si monika vychytala koptu-kkoktu, měla by dostat medaily, a on pár facek.. není moc inteligentní, když ho přečurá monika
  • Myslím, že je jen otázka času, až se "pravdomluvná media"-bulvár začne pro změnu zajímat,kdože jim to vlastně za vlastní PROMO zaplatil a jaká je to "" bohatá a vyvolená rodina ""- to fakt nebude těžký!! budou mít z ostudy kabát..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit