Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každá malá holka chce být modelkou, herečkou nebo princeznou..Ta holka je obtloustlé neforemné prkno z 80 let, nemá a nikdy neměla šanci být modelkou, i když se máma to snažila uplatit, uplatit lze pouze bulvár, ten napíše co chcete, stejně nemají o čem psát.
  • Ja zase s jeji matkou Monikou...
  • To je sice pravda, nicmene nepochopim, proc s Ornelou??? V cem je tak uchvatna? Mluvi jako mental ( i moje mala 2leta dcera ma vetsi slovni zasobu nez ona), ze by to byla extra trida, to ani nahodou, a pardon, neprijde mi, ze by byla dobra i v ... posteli. Chapu, ze matka ji nakazala zatancovat i kozacka za par kacek, ale to asi nikoho nebere;) nebo???;), takze PROC Ornela?
  • Ať už je to s tím dítětem jakkoliv, je fakt, že Gábina sklízí ovoce, který zasela. Vždyť ona byla to samý co ta bloncka!Jako neznámá micina obrážela večírky a lovila, až ulovila nadrženýho ženáče Koktu. Tak teď ví, jak bylo manželece Aleně.
  • Stacilo, ze jsem s touhle osobou chodil do skoly...
  • Modelkou ani baletkou nikdy nebyla !!! Je jen dcerou ! To je její povolání !!
  • Jestli je (opravdu) jen měsíc těhotná,tak to ještě nemůže být vidět ! Každopádně na fotkách z července tohoto roku je dost tlustá a to prý otěhotněla až tehdy (na festivalu)
  • A nebo se zjistí, že si Monika Štiková (pro nezasvěcené - matka Ornelky), spletla prodavače na rohu ulice, jistého Hu-Jin Taa z ČLDR a strčila mu holku do postele s tím, že je to Okamura. On se sice bránil, že strašidlo nechce, že musí přebírat brambory a rajčata, ale Monika v domění, že jí vypráví o dalekých krajích byla neoblomná.
    Ano, i takové situace se stávají a pak je z toho takový skandál.
    Chudák Pepík Koktů, ten se opil do němoty a Ornela mu řekla že ho miluje i bez peněz (někdy je opravdu vtipná) a Pepík bohužel přestřelil a teď se z toho musí dostat ven.
    Pepo, ty blázne, já si myslím, že Gábina není naštvaná proto, že si se s někým vychrápal, na světě je spousta krásných žen, které si o milování přímo říkají, ale že si to rozdáš s tímhle, to by naštvalo každou. Je to tak trochu urážka Gábiny, že jsi jí podvedl s tímhle individuem, to se nezapomíná a jak jsem psal, jestli se Pepo naštvu, tak u vás doma zazvoním až nebudeš doma ....
    *1*
  • Tak Pavle to bych si vyprosil, já třeba nelžu, pouze přispívám informacemi do této diskuze. Nic víc, nic míň.
    To že mé informace se zakládají na pravdě, je pouze ku prospěchu a všichni se tak dovídají, co je tato rodina zač.
    Například Monika *12* Štiková, je opravdu to nejhorší, co jsem za svůj život poznal.
  • Pořád se tady objevuje informace, že je Ornela modelka. Já si nejsem pořád jistý, kde jsem viděl nějakou její fotku v nějaké kampani. Jestli tedy fotila jen v zahraničí, tak se tam musela na nějakém základě dostat. To není o tom, že máma Štiková přivede holku do agentury a tam jí nabídnou hned Itálii (Miláno), to by ta agentura přeci upřednostnila pro takovou práci někoho, kdo už pro agenturu něco udělal. Takže Ornela musela něco fotit už tady, ale co??? Já jsem zatím nic neviděl. Dobrá, nesleduji moc letáky od Lídlu, Kauflandu a ani Teska a Globusu, tam se mohla Ornela objevit a já to neviděl, ale to je asi na Miláno málo (to se hezky rýmuje).
    Ty fotky co jsou k vidění, to jsou jen fotky z ateliéru do tzv. BOOKu, ale kde je něco z těch světových kampaní???
    Připadá mi to, že Ornela je modelka pouze ve snu a to že nějakou dobu byla na seznamu Czechoslovakmodels, bylo jen proto, že se maminka někam vnutila a když v agentuře poznal někdo zodpovědný, že by to byl průšvih holku na seznamu nechat, tak jí vypověděli smlouvu.
    DOBŘE UDĚLALI.
    Může prosím někdo najít link na jednu fotku nebo info o práci modelky Ornely Štikové???? Děkuji
  • Mily Pavle( babi, Charlot, Ornell, Moniko nebo Michale), protoze si neumim predstavit, ze nekdo normalni, by se zastaval rodiny Stikovy- verte nam, ze neni opravdu co zavidet, ta spina je hlavne u vas a nejvetsi podil na tom nese matka Monika, je to smutne, ale je to tak. A bohuzel vychovala v podobnem duchu i holky, tot vse.
  • ..chytrý Pavlle,nehraj na charizma, ničemu nerozumís, myslím, źe si každý rád pere své spodní prádlo -doma, soukromě a netaha do toho bullvarr, takže co jsi tady napsal je zcestné ,bud jsi spadl z nebe anebo jsi Štika... Pavle drž se , hysterko- máš taky rád šeříky?nebo preferujes radši maturitu, anebo láska a pravda)))))))....nehraj na Pavla ,ˇstiko! ale možná si taky zametu -Jak jsi říkal před vlastním prahem-)))))). Trapný- nehraj hodnyho a naivniho""" Pavlle""")))))))))))))))))))
  • Vím že rodina nemá příjmy, nepracují a žijí z úspor a z toho co kde ukradnou. Bohužel jsem Orrr poznal...
    A její rodina je vyšinutá a závidí kde komu...chudák ten kdo se zaplete...jdou přez mrtvoly a orr neudělá ani kotrmelec je celá ztuhlá))))))))balet nikdy neviděla a těhotná není je frigidní *2*
  • Díky za info.
  • Matka se živí prodejem Ornélie
    Otec dělá do osobní přepravy

    Veškeré zbytky peněz jsou možná tak u prarodičů, ale to je jak kdybych se chlubil tím, že máme národní banku s trezorem plným zlata...
  • Je mi z vás zle. Zameťte si před vlastním prahem.Možná se budete divit,co tam máte za špínu a nebudete jí hledat jinde. Ale Češi už jsou zkrátka takový. Lžou, zavidí, podvádí....A jakmile někdo začne vybočovat z řady, začnou plivat špínu, než se zeptat jak se máš,jaký jsi měla den...Ornell, drž se.
  • ...na mne jste příliš tajemní. V čem ti její rodiče podnikají? Tj. z čeho jsou tak bohatí, nebo zadlužení. Mají nějaké CV? ( - když to uváděné výše je zřejmě smyšlené?) Tu matku jsem viděl na jedné fotce a vypadala tam jako ruská turistka. Nazdoběná, tučná. No tak, nemlžte jen a řekněte nám něco víc, ať má bulvár zamotanou hlavu ( a naše zvědavost klid).
  • Dalsi, kdo zna Stikovi?;))
  • Tak dnes jsem se docetla, ze nase Ornell se taha s Koktou uz rok a pul, nejdriv to byl pulrok, pak rok a ted tohle. Ono to vazne s tema poctama u Ornell bude divne, co?;) a kdy tedy stihla Okamuru? Nee, ted mi to napadlo- mozna se to narodi sikmooke a holka se pak rozpomene, ze to vlastne neni Koktovo, ale Okamurovo decko!!! Kokto, nezoufej, nic neni ztracene;))
  • Celý národ se baví, ani jsem netušila, že Ornella a Pepa možná zastíní Janouška a Vietnamskou sraženou ženu.Ornella je mladá a to, že jí Pepa říká, že jí miluje, jí natolik vzalo,že tomu věří.I když on jí asi miluje.Možná mu chyběla Láska a neuměl si Gábině o "Ní" říct, takže to zkoušel všude jinde a Ornelka se chytila.S tím, že by mu takhle zavařila, nikdy nepočítal.Na jeho FB profilu ho obdivovalo spousty žen, on je gentleman, je hodnej a má smutný pohled.Vždy mi připomínal skladatele Svobodu, tak doufám, že se z toho nějak vyhrabe.Žádné příjemné období si neprožívá.Na burze ztratil miliony, teď ztrácí rodinný klid.Tak Pepo, hlavně neztrať hlavu, narodí se možná malej Arnold,Clint, Gussepe anebo Barak a budeš v klidu vodit Kristiánka do školy a přitom tlačit kočárek.Já ti držím upřímně pěsti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit