Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau děti








    Poďte si hrát lalala
  • F







    C
  • Orny neboj bude to jak jsi říkala, Pravda a láska musí zvítězit nad lží a závistí. Zastínila si už dokonce i tu hloupou řeckou BondGirl , která ti mimochodem ani po kotníky nesahá, dobře ! Jste tady fšichni závistivá lůza , která ještě bude na kolenou prosit. Drž se ORNY !! závidějí ti slávu a krásu !!
    • To víš , že to tak bude. Budem prosit, abyste nás svezli na kolotoči, neby abychom si mohli vystřelit růži. Nebo že byste potřebovali uklidit těch 40 pokojů?
      Leda v Bohnicích,¨ale jako terapie pro Tebe dobré - aspoň Tě přejdou roupy bláznivko. Gába - jak jí říkáš by se na Tebe mohla víš co :-))). Má své peníze a majetek a také svého přítele, kterého si nemusí vydržovat, jelikož je sám v balíku a ona nemusí čekat trapně na dárek k narozeninám a pozvat si k tomu bulvár. Na Tebe zjevně zvysoka kašle.
      Ornela je odulá dvacítka, podobající se dinosaurovi, "Gába" zraje jako víno a je to krásná zralá ženská.
      Ornela v jejím věku bude mít 100 kilo a bude zapšklá stará koza, vymetající večírky a bary ve snaze ulovit zas nějakého kozla. ?:-)))) Hodně štěstí s Pepíkem- hřebíkem *3*
      • Znova opakuji, že ten příspěvek jsem nepsala já. Ale stejně s tebou nesouhlasím. Gábina je luxusní š*ětina, která se živí rozkrokem. To musí chápat každý, kdo má mozek v pořádku. Přitáhla do Prahy s bujnou představivostí a aby se dostala tam, kde je, musela svést pěknou řadu bohatých chlapů. Sama to o sobě říkala, že než se provdala za Koktu, že si pěkně užívala. Co to asi znamená to slovo užívat si? Pro nechápavé, že prostě chrápala s kdekým. To je ta vaše Gábinka. Gába to musela dělat, protože jako moderátorka by se sama prostě neuchytila, není tak dobrá,aby se obešla bez cizí "pomoci"jako třeba Adéla Banášová (to je talentovaná moderátorka).
        A když už narážíš na její vzhled, no upřímně, i Karel IV. by vypadal velice luxusně, kdyby mohl 3x denně chodit na medové a čokoládové masáže a válet se 10x do roka za manželovy peníze u moře.
        Vždycky prahla jen po boháčích, ženatý neženatý, šla s každým a vydržovat od nich potřebuje, protože je velice nejistá v kramflecích a neví, kdy jí národ pošle do.......
        • Gábina je luxusní štětina a Ornella zas zoufalá štětina...kdo z nich je na tom tedy líp? Ta, která se zbavila stárnoucího,úchylnýho manžela, aby si mohla nabrknout lepšího, mladšího a výkonějšího, nebo ta, která získala starýho, vadnoucího úchyláka, který nebude mít za chvíli na rohlík, který stejně za čas ani neukousne...?!
        • Vím, že jsi ten příspěvek nepsala Ty a nikoho se nezastávám - každý svého štěstí strůjcem. Partyšovou osobně neznám a upřímně ani znát nechci. Jen v tom sporu, kerý veřejně vede nějaká chuděra, která za každou cenu musela malému dítěti rozdupat domov a to vše jen proto, že si připadala málo známá mi připadá Partyšová více na úrovni. Jestli tady clariska Štikovic prohlašuje o někom, že je lůza, tak to už je ubohost. Jak se říká ! "Jakou potkal s takou hopkal"
          Ono se to postupně vrátí všem aktérům. Jen ty děti, které tu jsou a budou za to opravdu nemůžou, že dospělí jsou velmi často idioti a že jim připravují dost neradostnou budoucnos.
    • ty jsi fakt vymaštěná !!!
      evidentně ste s Ornellou přehlídly frontu na mozek...
    • Ty to vážně nemáš v hlavě v pořádku.
      Choď si s tím zavčasu, dokud se to ještě nějak korigovat - později už Ti zbude jen vypolstrovaná cela a tu Ti fak už závidět nebude nikdo. *3*
      • Tohle jsem nepsala já, nějaká čůza mi tady pořád krade nick. Asi nějaká bohnická pacientka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit