Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda jak jsem viděla tu Ornely matku,tak to je hnus fialovej-to snad nemá se ženskou nic společného.To je zjev!
  • Hydra po matce!!
  • Zajimavé, jak si její matinka stěžuje na úroveň plesu v opeře v Praze a srovnává jí s Vídeňskou... Raději se měla oholit, než vylezla do společnosti! Obě dvě jsou opravdu sprostě slizské, nikoho tak okatě si hrajícího na hogo fogo jsem ještě neviděl...
  • Ornello Štiková,ty a celebrita,když se vyspíš s chlapem,který je ženatý.Tak už se Vám to podařilo s tvojí mámou,že jsi se dostala do světa slavných,aby jsi mohla říkat o nich drby a aby jste se mohli s tvojí mamou zviditelnit,je mi z Vás špatně z obou,že uděláte cokoliv,jste obě nechutné.Do té doby jste vidět nebyli a děláte to za jakou cenu,že skoro jdete přes mrtvoly.Jak můžeš někoho pomlouvat,když sama za svůj život si nedokázala vůbec nic a speš se kde není pro tebe vůbec místo,ty si jen hadr,ty celebrita žádná nejseš,zatím ty si nic nedokázala tak zavři ústa a ztichni,nikdo na tebe není zvědavej.
  • Videl jsem jeden rozhovor s touto lehce demetni divkou,
    ktera zdedila IQ po sve slabomyslne matce . Kokta sam vypada jako pytel hoven, myslim si ze oba dva by se vyjimali v nejakem obludariu -on pro jeho ksicht a ona pro svuj maly mozek ..
    Doufam,ze o techto 2 uslysim co nejmene,ponevadz se mi vzdy zveda zaludek ,kdyz je vidim v TV ..

    C.
  • kiris
    Tak už to video s nahou Ohnellou na blesku asi smazali..ukazovala polonahá vemena..nebo byla v plavečkách,trojúhelníčkách,která ty její cisterny nemohli pobrat..Byla to nechutnost,vypadá jako by čekala osmerčata,a ještě se vystavuje..
    • video už je zpátky i s jejími visáky ! *1* *1*
  • http://media.super.cz/images/gallery/43436.jpg?20120725171701

    To je asi foceno na zahradě luxusní vily, kterou má ta hrozně bohatá rodina. V satelitním městečku jsou ty nejluxusnější vilky všech nejbohatších lidí, kteří se nepotřebují nikde nuceně zviditelňovat a my jim to přeci závidíme.

    Jinak je to : Vodňanského 2351, Hostivice, okres Praha-západ

    Možno najít na Mapy.cz


    *1*
    • ASI..)) ..není náhodou ta fotka trochu strojená, že néé? HOSTIVICE? jsem myslela že takový bydlí na Oŕechovce..minimalně, ale já bych Štiky viděla na Hradčanech. Monika na HRAD !! je k tomu předurčena)))
      • Proboha!!! Jen to ne!! Uz takhle to tady je k zbliti a do toho Stikovi- boze ochranuj nas!!;)
        • TO je představa co?)))))) PEKLO
    • Oni jsou totiž ta úplně nejbohatší rodina ze všech satelitních městeček na světě, taky jím to závidím, a díky za adresu)))))))))) I když zveřejněním , té adresy jsi jim provedl službu..budou ještě víc slavný, a bohatý, a kráásný a předurčený, sexy a naivní s dobrým srdcem....)))))))
      • Jen ať jsou ještě víc bohatí, možná budou mít konečně peníze na auto *3*
        • Oni nemaji luxusni karu, jo???
          • Nějakou starou ojetinu, to je vše
  • Můj kamarád před třemi lety zaměstnával Moniku Štikovou, jako vrátnou.
    S tím bohatstvím to nebude asi moc slavné, když musela maminka Ornelky sedět na vrátnici.
    Kdo si myslí, že kecám, tak ať si to ověří, dělala vrátnou na ETF v Praze. A móóóc jí tam všichni měli rádi.
    Doufám, že mi to kamarád odpustí, že jsem to tady prezentoval, promiň .... !
  • Ona chtěla bejt druhou Pamelou,ale na fotkách vypadá spíš jako dojnice !
    Navíc Pamela byla v mládí aspoň krásná,ale Ornella rozhodně ne !!! *6*
  • Ještě chvíli bude v bulváru a pak už bude nudit. S Koktou nic nebude a zprávy typu co si drahého koupila, malý pohnul prstíkem, prdnul, mrknul asi už nikoho nezajímá.
    • A další taková je Iveta B. Řekněte mi, znáte někoho ze svého okolí, kdo by se takto ""divně"" choval ? Z takových lidí jdou přímo obavy a strach, že až jim doopravdy přeskočí v makovicích, že se stanou postrachem a nebezpečím pro své okolí. Toto jsou celebrity ??????????? Lidi zlatí, přestaňte sledovat a kupovat bulvár a tímto je navždy odstraníte do zapomění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit