Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ornello ty paštiko ty bys šokala s každým chlapem co ti příde pod ruku co *16*
  • Ona je tak blbá,že jde na ples bez pozvánky tak to uz je moc :D :D
  • Clarisko , ty jsi maminka/babička/tetička/ornelka..atd ? Se musíte celá roďka u Pc střídat, píšete si směny-nebo jak to máte? Po kolika hodinách se střídate? To vás musí dost stresovat, ten fake tady hlídat a obhajovat.
  • Na dotaz,jaké příjmení bude mít její dítě,zatím nezná odpověď.Navrhuji,aby se jmenovalo Koktavá-Štika.
  • Mám pocit, že Evzen je právě ten, kdo navyšuje Ornelle rating.
    Dělá to dobře, ale podle pravopisných chyb v textu se jedná o Ornellu osobně, nebo o mamču Moniku.
    • I to je možný, ale pěkně mi nasr... když napsal, cituji : Petyše je rodina Štikojc!
      To jejich příjmení bude za chvíli fungovat jako nová národní nadávka...
      Za čas si hned po vtipech o Chuckovi Norrisovi budem číst o jejich rodině...
      • Ale ona to už je nadávka !!!!!!!!
        • Fakt ???!!!
          Tak to je ...., jak to říkal ten z Vyvolených....,jo FIČÁK!!!
  • Jasně, dluží kam se podívá, k maturitě jí nepustí, protože je nejen úplně blbá a zlá, ale ač si žije nad poměry, tak záhadně nezbývá na školné.. Zavání mi to trošku češstvím, běžte se litovat někam na svůj facebooček. Chudák holka, o ní napíšou v bulváru nějakou hloupost, na které ani nemusí nic být a vy jí ještě cupujete dál. Často jí potkávám a můžu říct, že vždy ve společnosti rodiny nebo kamarádek, pokud k tomu má čas "vydělávat" u sportovců, tak bych chtěla umět uspořádat svůj čas jako ona
    • Nezaměňovat češství s pravdomluvností, to je velký rozdíl.
      Facebook nemám, protože jsem inteligentní.
      Bulvár nemusí vždycky lhát, někdy mluví pravdu.
      Vydělávat u sportovců, tak o tom bych mohl vyprávět, jak se snaží s maminkou uspět
      *1*
      • Vy jste ubohy lidi! Prober te se. Jen se tady schazujete. Me se zda, ze je to inteligentni holka ktera ma vsech pet po hromade. Jen idioti muzou psat tyhle nesmysly. *6* *8* *4* Preji ji vse nej.
        • Pokud je pravdomluvnost shazováním, tak jsem se opravdu shodil.
          Já fakt mluvím jen pravdu.
        • No pokud chceš Ornelu bránit, tak by jsi jí měla napřed poznat, není to ale hezké shledání. Hlavně se nesnažit o kontakt s její matkou
        • 5 pohromadě, je šikovná že stíhá 5 to se jí musí nechat... jestli pohromadě, to nevím.
          • A ty jich zvladas kolik? Mozna si muzes gratulovat jen k tomu, ze si sam dokazes utrit zadek *2*
  • Proč už není Ornella v TOP 10 ale až na 33. místě.
    To je blamáž, taková hvězda
    *11*
  • Mila Charlottko, je chvalyhodne, ze se zastavas rodiny, ale uvedom si, ze tenhle hon na vas, jste si zavinily samy. A mas pravdu, zname se ze tridy 8.A a nevidely se s mamou 25 let, ale ujistuju te, ze ani dalsich 25 let se neuvidime, hezky vecer
  • Ona opravdu mluví jak mentálně postižená..každý kdo ji slyšel mluvit si myslí to samé..Dneska například to o ní u tv řekla i moje matka,která ji slyšela mluvit poprvé..
  • Už se nemůžu dočkat co nového Štikovic vymyslí, aby i v cizině viděli jak tady máme inteligentní děvčata. Doufám, že holky z E55 nepřijdou o kšeft.
    • To bys byla bez práce viď??? *1* *1* *1*
      • To bych tě už tam nepotkavala??? *3* *3* *3*
        • To bys nepotkávala, já jsem totiž na chlapy a ženskou bych si nikdy neobjednala. *3*
          • Kdybys tam lezla na ženské tak bys sis tam moc nevydělala. *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit