Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně nefandím zbouchnutým milenkám, navíc, pokud mají IQ tykve a byly vychovávány jen k tomu, aby byly vmanévrovány někomu bohatému do postele - Tato slečna nemá základní slušnost, nechápu, jak takovéto individum může vůbec někdo chtít...
  • kirushka97
    OMG, jak se někomu může líbit? *12* *12* *12*
  • Všechno to jsou Ku**y, ale tahle se chce proslavit veřejně jen přes postel (i ostatní, ale ti se tím alespon nechlubí). Zajímalo by mě zda použil kondom, pokud ne je to blb, pokud ano, tak ho jiste Bordelmama Vyšílková propíchala. Pokud je tedy dítě jeho, nedivím se že je to její největší štěstí, ted nebude muset už nikdy pracovat, protože ji bude živit Kokta, a pokud to není jeho dítě, tak se proslavila (ikdyž ne zrovna moc slavně). Kdyby nebyla Call Girl tak někde ve vidlákově kydá hnůj pod kamarádkama.
  • Štiková mluvila něco o tom,že Ornela s Koktoou tvoří pár a Ornela bydlí na přeskáčku jednou u rodičů a jednou u Kokta.
    Proč se nepochlubila dětským pokojíkem i u Kokta?
    Proč zásadně jsou fotky jak nakupuje s rodiči a ne s Koktou?
    Proč, když ji jsou za prdelí z bulváru nejsou jiné fotky s Koktou?
    Kdo přijede do porodnice pro Bordelnelu a maličké?
    Proč má jen jeden dudlík od Diora?
    Proč má jen jedny dupačky za 4 tisíce?
    Proč zlaté karty nepříjimají v kadeřnictví?
  • Vážená slečno/paní Ornello.
    Včera v čekárně u zubaře jsem nahlédl do žumpovních německých, česky psaných novin Blesk. Kde jsem si přečetl Váš žumpovní příspěvek směřující k č e s k é m u prezidentovi Miloši Zemanovi, o kterém jste se dočetla v zahraničním tisku, že to je silný kuřák (na rozdíl od stařičkého knížete) a opilec (na rozdíl od trvale spícího knížete).
    Tím jste potvrdila, že souhlasíte s tím, že láska a pravda vítězí nad nenávistí. Kolikrát jste viděla pana Zemana opilého (kolikrát pana Kalouska)? Já jsem měl možnost vidět pana Zemana několikrát a vždy bylo jeho vystupování noblesní (na rozdíl od jeho popisu v různých německých česky píšících novinách). Je pravdou, že hlupákům dovede dobře odpovědět, i když někdy přehnaně ironicky.
    Bylo dobře, že jsem následně odešel do zubařského křesla, takže mé bolestné pocity, přestože byly o trochu nizší než z pročtení Vašich fantastických rčení, mi pomohli překonat mé traumatické znechucení z Vašeho výronu.
    No, alespoň jsem si udělal obrázek o genialitě českých jakoby celebrit.
    Neuvažovala jste někdy, že některý Váš orgán, nejlépe mozek, darujete po Vašem dlouhém životě (ten Vám upřímně přeji) k hlubokému zmrazení a následnému rozemletí na prášek, který pak byl podáván na vyžádání vybraným zástupcům elity národa a světa.
    Mezitím jistě stihnete napsat několik hlubokých pravd do intelektuálně vynikajícího Blesku.
    Plebejec Josef
    • Skvele, skvele, skvele! Naprosto souhlasim, ze takova pi.a si dovoli komentovat kohokoliv!! Sama je hovn. v trave, ktera se " proslavila" jen tim, ze roztahla nohy jednomu o trochu vic znamemu slizounovi a tot vse. A ted si tady verejne blije ty svoje rozumy! Nechapu! A propos- vcera jsem roztahla nohy Jardovi Polívkovi, tak prosim pokud to cte nekdo z duchaplnych bulvaru, at o mne taky zacne psat, at jsem taky " slavna";).
  • Ta holka není člověk ale ZVIRE!!!!!!!!
  • ...kráska Ornella : http://foto.osobnosti.cz/ornella-stikova-629763
    Škoda jen že je tak blbá,to její krásu ničí :-) ! *1*
    • Skoro jsem se strachy počůral. No takhle ošklivou holku jsem už dlouho neviděl
    • Tss,prej nemám chytrej telefon,ale jakmile chci nechat načíst tu její fotku,tak mi net spadne. Asi ten můj mobil ví proč, má pud sebezáchovy...
    • Tomu říkáš krásná ???? Jenom tuctová a vyretušovaná. Obyčejná a průměrná, nic více.
      • Myslela jsem to ironicky..
  • ornella je taková blbka..,jen se snaží zviditelnit a tedka dokonce má to díte prijmení po otci.fkt blbka.a ještě jak schálně pozuje s břicham a jak nadává jak jí bolí prsa...koho by v těhotenství neboleli fkt ubožačka *16*
    • Dítě většinou má příjmení po otci.
      • Většinou se rodiče dítěte domluví jaké bude mít příjmení.
      • Záleží na tom, po kterém. Zjevně těch kandidátů bylo víc.
      • Ano,to je přirozené pokud je manželem matky dítěte ! V tomto případě
        tomu tak není ! *2* *2* *1*
        • Je to přirozené, i když nejsou svoji. Kup si brejle a pořádně se rozhlídni. Pokud jsou manželé, tak manželka se jmenuje stejně jako manžel (ve většině případů), tak jak jinak by se to dítě mělo jmenovat? Ty jsi vážně blbka, až to tříská.
  • Za ty peníze snad ani leštit starý,omšelý a zvadlý bambus nejde.Zřejmě láska nebeská!!
  • Být tebou Ornellíno,ty můžeš někoho pomlouvat,co jsi za svůj život dokázala ty,vyspat se s ženatým a tedˇ pomlouváš zpěváka Klusse,ty jsi nedokázala vůbec nic a ještě z toho těžíte s maminkou,aby jsi se zviditelnila,přitom za celou dobu nikdo o tobě neslyšel a jen si se vyspala s ženatým a rozvrátila rodinu,tak už z toho těžíš,jseš pěkně nechutná.Tvá kritička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit