Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se slečna objeví v tisku,mají smůlu-nekoupím ho. *16* *10* *16*
  • Tato slečna je jasný důkaz toho, že když máte kontakty, tak můžete být modelkou s jakýmkoliv vzhledem. *12* Tady je krásně vidět její pravý vzhled:
    http://revue.idnes.cz/tehotna-milenka-kokty-ornella-stikova-promluvila-o-miminku-plc-/lidicky.aspx?c=A120821_134433_lidicky_nh *11*
  • Clarisko proč tady s tím svým vysokým IQ tady píšeš a dohaduješ se s trotly a primitivními Čechy.Tvé místo je uplně někde jinde. Proč ztrácíš svůj drahocenný čas odepisováním na tak ubohé příspěvky, které házejí špínu na tak skvělou inteligentní, krásnou a zásadovou Ornelu.Tady nikdo neocení její lásku k muži vysokých hodnot, který cti rodinu. Její obětavou maminku, která chce aby národ viděl jak se mají mladá děvčata chovat, a aby byla Ornela jejich příkladem. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Na jednu stranu je vidět,že tohle divadlo lidi baví čím dál víc,jedna známá z práce nám vykládala,že letos potkala ve Varech Partyšku i Kokáče a nosili se po kolonádě jak kdyby sežrali všechnu moudrost světa,ona pak většinou pařila s kámoškama jak utržená ze řetězu až do rána a Kokta unaveně vše sledoval od baru a byl prej uplně vytočenej,zachranoval to trapnejma vtípkama,jako že je fajn mít mladší ženu,že to omladuje i jeho...no holky chtěli byste mít vedle sebe starýho pardála?A ještě by si uhnal jinde děcko a pak by čuměl jak pučmeloun a jelikož zkrachoval na burze,museli byste hákovat od rána do večera,aby se ten život na vysoký nožce jakžtakš udržoval...Ornella není první ani poslední holka co se jí tohle stalo a znám i mnohem starší a zkušenější baby co takhle skončili,ale co to je holt škola života... *6*
    • To je pravda, ono se řekne, že život s pracháčem musí bejt bomba,ale já tomu nevěřím, za prvý, na jeho prachy bude mít vždycky zálusk víc holek než jen jeho drahá manželka a za druhý, takovej chlap si i v 60ti letech potřebuje furt dokazovat, že ještě nepatří do starýho železa, tudíž nevěra je podle mě u takových víc pravděpodobná než u obyčejných chlapů. Mě teda tohle neláká,ale věřím tomu, že se najde plno slepic typu Partyšová, Erbová atd, co se nechají vlákat do této pasti pod vidinou majetku a pak je ten jejich "úžasný miláček" takhle shodí před celým národem a pak čuměj, jako by je nakopla kobyla. Stačí říct jen "Puťa puťa" a slepičky se můžou zbláznit radostí a pak si je jejich drahoušek napíchne na rožeň a dozlatova oroštuje. Joooo, i takový může být život s milionářem. Navíc furt žijou ve strachu, aby jim ho nepřebrala jiná a aby nepřišly o ten svůj vysněný luxus, kvůli kterému před ním musely poctivě dělat roznožky od rána do večera. Tyhle ženský jsou ve skutečnosti blbý jak tága, ale je to jejich boj, jsou dospělý a ví, co dělají. Kdo chce kam, pomožme mu tam.
  • Já jí fakt nechápu. Ta kadeřnice na fotkách má fakt supr barvu i účes a ona si nechá tu hlavu takhle prznit. I já bych ji obarvila a ostřihala lépe. Ano,náš zákazník,náš pán,ale ženský co chodí k sestře do kadeřnictví si většinou nechají poradit,co jim sluší a jaký je dneska trend...
  • Přeji vam abyste trpěla ještě více né však proto,že jste si začala s ženatým mužem,ale proto,jak jste se chtěla mediálně zviditelnit,docílila jste jen toho,že vás nesnáší celé Česko *1* nic víc nic míň!!!Nemáte IQ ani 15 leté holky!
    Tak že teď budu ráda číst komentáře na FB i na Novinkách jak je vám zle *1* s radostí a úsměvem *1*
    • Naprosto s vámi souhlasím, ale budte si jistá , že kdyby jste tu lůzu znala osobně . ..EVO, to si snad ani neumíte představit, ale váš přízpěvek sdílím víc než 100%.. a nejlepší na tom je že to tady píšou ti lidé kteří s nimi mají to čest je pravda..katastrofa
    • Když se u nás mohou zviditelnit takové ubohé nuly jako třeba Agáta Hanychová, která už musí na Čechy vystrkovat holej zadek, aby si jí vůbec někdo všimnul, tak mě nějaká Ornella Štiková nechává naprosto chladnou. Navíc mezi těmi slavnými se najdou i horší lidi než Ornella, jen to uměj dobře ututlat.
      • Aby ses nám Clarisko samým chladem od vzteku nerozpustila. Co je Ornela zač už jsem si stačila udělat obrázek z Tvých komentářů. Je mi na blití z ní i z Tebe. Celebrito!!!
      • Paní Clariscco předpokládám velmi správně , a tady už to dost lidí napsalo , že si sem píšete sami Štiky - jste fakt blázni a mogoři!! přeji vám jen to nejhorší a souhlasím s pisálky co tady píšou a pomlouvají vás - tě ty stará iiidiotko štiková/mikušková
        • přejte a bude Vám přáno, paní Deniso. Doufám, že chápete, co tím myslím.
          • .........řekla stará štiková!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
            • bude ti přáno a taky budete moci pást svou dcerku.............to se ti povedlo clarisko štiková)))))))))))
  • Kdy se má Ornella otelit?
  • Nestalo se v oblasti šoubyznysu nic mimořádného. Slečna Ornella provedla Gábině to, co ona sama před několika lety manželce Pepy Kokty. Cíleně se prošukala z z noname "berušky" na VIP celebritu. V Ornelle má jen jednu z mnoha následovnic.
    • Tak to je pravda, jen člověka zaráží a bude to asi věkem pana Kokty, že se nechá napřed odloudit od rodiny poměrně pěknou ženskou a za pár let udělá to samý s takovýmhle zjevem. Samozřejmě, že pan Kokta už není žádný krasavec, v jeho věku nikdo nečeká, že bude vypadat jak 16-ti letý jinoch, ale hlavním důvodem jsou peníze a tak trochu VIP postavení ve společnosti. Proto se stal terčem pro hru rodiny Štikových. To jestli se s Ornelou vyspal, to se mohlo stát, když mu pořád opakovala jak ho miluje, jak je skvělý, neodolatelný a tak dále. Jsem přesvědčen, že vše se odehrálo tak trochu v alkoholovém opojení a pan Kokta to prostě naprosto nezvládnul. Když vidím jak je Ornela zmalovaná, tak mi v mnoha ohledech připomíná styl své matky, což je hrůza. Dlouho jsem už neviděl nikoho, myslím tím nějakou ženu, takhle namalovaného. Je to opravdu móda diskoték před dvaceti lety. Takovéhle holky jsme si odváděli domů z diskotéky, když se nám nepodařilo sehnat něco lepšího a v průjezdu jsme je opíraly o popelnice.
      Ornela byla před několika lety na stránkách Czechoslovakmodels, to jí bylo 15 a docela jí to slušelo, také díky tomu, že fotografie nemůžou mluvit, ale kam se poděla teď, na stránkách agentury již není, tak kde je té super modelky konec, kde jsou její kampaně a kde se vlastně objevuje. Nemyslím tím tuhle dokonale vymyšlenou kampaň a útok na tak trochu blbost (nerozvážnost) pana Kokty.
      Kdyby mě dal někdo možnost jestli vlezu do postele s Ornelou, nebo Gábinou, tak já bych si vybral asi Gábinu, ta má šmrnc a určitě by to stálo za to. Takže si dej Kokto bacha, nebo u vás doma zazvoním *1*
      • Anonyme, neda mi to, abych se te nezeptala- znas Stikovi dobre? Podle toho, co ctu, mi prijde, ze ano, taky je znam osobne, bohuzel;((
        • Ten kdo osobně pozná rodinu Štikových, nikdy již neokusí radostí všedního života. Bude se budit ze spaní a zborcený potem si říkat:
          ,,Ne, ne to se mi nesmí nikdy stát, nikdy nesmím být takový debil, jako jsou členové této rodiny,,
          • Chacha, bavis mne!;) taky jsem se hrozila, ze bych mohla mit takove dcery!! Monča je kapitola sama pro sebe, nikdy jsem nezazila, tak zlou, zavistivou, neprejicnou a nevim co jeste, zenskou, a to ji znam od zakladky, vubec se nezmenila, spis k horsimu;)
      • Tak to je jasný, že by sis vybral Gábinu. Ta už má své jistě a rozhodně by nikde svůj úlet nevytrubovala. Ornella, stejně tak jako ostatní tyhle pipky(modelky, missky) slouží na podobných akcích jako je Karlovarský festival k obveselení VIP hostů a sponzorů a pravidlem by měla být absolutní diskrétnost. Tenhle kousek v podání Ornelly je, sportovní terminologií, offside. Pepy mi je líto.
    • Tonino, musim souhlasit, bozi mlyny melou... Nicmene, ze zrovna s touhle debilkou???
      • Partysova ma aspon lepsi uroven, oproti Ornellce.
        • nejsam fanynka partyšky , ale to , že se v mediích píše o Ornellce-taky to stálo nějaké peníze, ale to je už vážně trochu síla, to za chvíli budou psát o veřejných záchodcích..jako asi joo!! příští tyden si zaplatím tytulní stránku v bleesku jak štrykuju..))
  • Gábina měla odjakživa šmrnc ale co tato Ornela?????Vždyď je to tuctovka. Kde jáka hola ze sídliště ji strčí do kapy. IQ=0, jen žě má lepší a známější rodiče *11*
    • Jsi asi necetla tuto diskuzi, rodice dluzi kde komu a jeji rodina je mentalne postizena ... znami nejsou nikde, zivotopis holky je vymysleny,
      nikdo v rodine nedosahl ani maturitniho vzdelani
      • Dalsi, kdo zna Stikovi?;))
  • Aspoň, že Ornela zmizela z dosahu své matky, aspoň uvidíme její skutečnou povahu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit