Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Primitivní Evženek se zase probral k životu...to zas bude diskuze zahlcená bezduchými příspěvky.
  • Co chcete, přirozený porod by nebyl in! Narkóza a stehy budou exkluzivní.Kojit bude taky jen v případě, že to bude nobl.
  • Clarisko, nejsem hrdá moc na to, jak to s tou naší zemí jde od jedný k pěti, ale nechat někoho tvrdit o mém národu,že je mantální,retard,apod. mě fakt vytáčí. Na této diskuzi si dáváme k večeři osobu, která jen potvrzuje, jak to tu jde do haj.lu. Že peníze a rádoby moc nám vládne stále pevnou rukou,ale hrdost a skromnost začíná být známou pouze ze starých knih... Tyto rádoby celebrity jsou všude,např. ta blonďatá,teď bruneta v americe,jak si v 17letech vzala slavného herce a plní stránky bulvárních amerických článků.Tenhle trend být skandální k nám přišel z ameriky a rozšiřuje se po světě jak mor... Je jen na nás, jak se k tomu postavíme a někteří z nás se k tomu staví tak, že si vleze na profil dané pseudocelebrity a napíše svůj názor,ať vulgární,či nikoliv. Jediný,kdo to nese těžce přes srdce jsi ty, její samozvaná obhájkyně. Stotožnila jsi se s jejím osudem,pravděpodobně ses kdysi zamilovala do staršího ženatého muže a teď s ní soucítíš.A je jedině dobře, že sem lze dávat příspěvky anonymně,jelikož by sis tím udělala ze života peklo. Již někdo psal-jdi je podporovat na jejich FB a nech nás zde,ať si vylejeme svůj vztek na osobu,která nic nedokázala.Podobně to vypadá i na profilu Hanychové,Partyšky a Gavriely na které se tak hrozně ráda odkazuješ jako na mediální d.vky....
  • Nejtěhotnější HROŠICE ! *15*
  • Bacha Orni,pálí se čarodejnice,zdrhej s matkou,nebo tě dostanou. Mě nechávaj být,sem prý hodná "bába" kořenářka
    • Větší strach v době pálení čarodějnic by měla mít její kolotočářská matka Monča...
      • Ono se to dědí,takže obě...
        U nás je to v poho, na mamku si nedovolí,má železnou ruku,zlatý srdce a ostrej jazyk a já vždycky zdrhnu i když kvalitní koště se dneska už špatně zhání,tak nevim jak za 100let,to budu rychlejší pěšky...
  • Vzpomínáš:
    PS: Já taky píšu svůj názor a vytočená nejsem, na rozdíl od vás nepotřebuju sprostá slova. Sprostě mluví jen ten, kdo je vytočený.
    • A žádný hodně sprostý slova jsem nepoužila, takže smůla děvenko. A v tomhle případě jsou moje peprnější slova docela na místě, protože z těch vašich blbých keců by mohla rozkvést i jabloň.
      • Clarisko,z tebe by byl velice dobrý zemědělec. Kydat hnůj z úst ti velice jde. Jen ho kydáš na špatnou stranu. A měla bys navštívit psychiatra-evidentně trpíš paranoidní schizofrenií a ztotožnila jsi se s osudem Ornelly až přespříliš. Doufám, že jsi nezapomněla, že máš i svůj život...
      • A jaký je rozdíl nezi hodně sprostýma slovama a málo sprostýma slovama? Sprosté slovo je pořád sprosté slovo.
        Jsi neuvěřitelně vytočená. Pozor kveteš ,aby to s tebou nebouchlo. Jabloň aspoň rodí ,ale ty jenom žvaníš.
        Další Štika v agónii. To fakt národ nepřežije!!!

        Bože můj ty jsi blbá ja kolotoč. *2*
    • To jsem sice napsala, ale nad vaším ultramagorismem zůstává rozum stát.
      • Opsala jsem jen veše slova, tak proč tak sillná slova. Nebo už si za něma nestojíte.
      • Za pravdu se bije
  • je mi jí fakt "líto"...ubohá holka už neví jak by na sebe upozornila...kdyby místo těch hloupých řečí udělala něco užitečného...takhle jí budou mít všichni za úplně hloupou zlatokopku, tedy asi už mají, že?
  • já teda nemám rada gábinu je o navrněná panička ale tohle ji teda nepřeju.blondatá fuchtlla je zákeřná mrcha PRACH OBYČEJNÁ K.rva *16* *11*
  • kiss.miss Plácáš nesmysly. :-))))
    • kiss.miss
      Já napsala jak tento web funguje, což není nesmysl. :DD Si paranoidní, když myslíš, že všechny své profily si zařídila Ornella sama. A těma smajlíkama si mě dostala k slzám(ale smíchu). Zda-li víš o tomto webu více přiučím se.
  • Partyšová má už dost nahnáno, že přijde o ten veškerý Koktův luxus, tak radši všude prohlašuje, že to nebyla nevěra, jenom aby si Koktu udržela, takže on s ní bude dál vytírat podlahu jak s onucí. Teda vážení, tohle divadýlko je fakt neuvěřitelný!!
    • štiková je píča, kámoš mi řikal že přeblafla na diskotéce 3 vyhazovače :)))
      • Ornella a vyhazovači? Divila bych se kdyby kouřila kdykoliv kohokoliv jen tak, natož vyhazovače :D
      • to je ale zvlastni josefe,ja zase slysel od kamose,zes tem vyhazovacum lizal pytle a sal zaludy tak ze jim staly pera az do zimy a budes tady moralizovat?...ze se nestydis,ty vohnoute...

        normalni clovek zaplati vstupne a ty se takhle ponizujes...nebo mas naslapnuto jak filip trojovsky???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit