Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V životě jsem o těchto lidech neslyšel, nějací Štikovi, kdo to proboha je ?????? Kdyby se nějaká náctiletá nána necpala všude, kde jsou kamery, doslova necpala, kdyby nezapadla se starým ženatým chlapem (tím jako ukazují, že jsou IN ???), tak po ní pes neštěkne. Totálně ignorovat. Takové nuly. Už ty názvy Ornella, Quentin, ale příjmení Štiková, on Kokta. To jsou ty ""celerity"". Myškují mezi sebou, každý se jmenuje jinak, nesezdaní, nerozvedení, plno děcek a žádné nikam nepatří. Štikovi, kdo to je ? Že prý v diplomatických sužbách. Ku.va, takových jsou tisíce ? Všechno uměle vytvořené nuly. Žádná skromnost, žádná pokora, v hlavách prázdno. Vážím si obyčejných lidí, které denně potkávám, nebo takových opravdových celebrit, jako je K. Gott, P. Janda, M. Rotrová, I. Janžurová, J. Bohdalová, O. Vetchý apod. Ti opravdu něco dokázali. Běžte už všichni, co z nich něco děláte, s těmi Štikovými, do PR.ELE !!!! Nikdo o ně nestojí. Přestaňte vymývat lidem mozky. *11* *11* *11*
  • V žádném případě nejsem fanynka zmíněné Ornely, ale nelíbí se mi některé názory.
    Tak za prvé - jak slavná Gábina přišla ke Koktovi? Jednoduše úplně stejným způsobem jak Ornela ke Koktovi.
    Za druhé - nevím jaké máte znalosti z plození dětí, ale pokut vím vždy jsou potřební oba.
    Za třetí - když chlap lítá za ženskými musí vždy počítat s tím, že se to provalí!
    Za čtvrté - že nechce dítě ten Ko..... tak spoléhá na ženskou, že to zařídí ona? On nemá žádné možnosti?
    Za páté - ať si to vyřídí samy doma a neotravují!
    Gábina a Ornela jsou totiž obě úplně stejné! Jedna za 18 a druhá bez dvou za 20!
    • Máte pravdu,ať si to vyřídí mezi sebou.Ale jak přišla Partyčová ke Koktovi mi přijde nyní opravdu nepodstatné.Štiková opravdu zvolila nešťastný způsob jak se domoci svých práv.Informování bulvárních novin je nechutné a bylo jí jasné co to způsobí.Ale o to asi šlo.To děvče je skutečně neinteligentní,sebestředné,vulgární a vzhledem k tomu,že neumí nic,čím by se zviditelnila regulérně,tak asi se svou nevzhlednou matkou vytypovaly pár zazobanejch dědků...
  • 31.3. 2013 Někde z České republiky, nejčerstvější výcuc vytíženého nedělního pracovního dne VIP občana ČR a jeho rodiny.


    9.00 - Kornela vstala, je totálně zmatené přesunem letního času, volala do bulvárního deníku, zda je to pravda, ani kojit nešla, byla zcela mimo
    10,25 - Rintintín má teplotu a zácpu, bude nutné volat bulvár ať to dají zítra na Velikonoční pondělí na 1. stranu, protože nemůže jít na pomlázku
    11.00 - oba již definitivně vstali, Kornela je stále totálně vyjevená z toho, že sněží, to přece nemůže být pravda, protože je letní čas a má být sluníčko
    12.00 - vstala celá rodina, i babina Rybová, která je rovněž totálně vyjevena z toho sněhu, protože již nakoupila letní svršky a k večeru je před domem velké focení, když půjde se smetím k popelnicím
    12.45 - volala i teta Cejnová s dotazem, jak to zvládají, tedy to sněžení, zda nepotřebují pomoc a zda nemá volat jednu z TV a producenty pořadu ""VIP Šaškárna"", zda mají stále v patrnosti, že rodina i přes nečekanou kalamitu stále funguje
    17.00 - Rybovi marně čekají, zde se u popelnic objeví fotografové z bulváru, tito volali, že jsou závěje, že nepřijedou, že se to odkládá na středu. Rybovi jsou z toho úplně v šoku, nebyli na tu situaci, že se 1/2 dne nebude o nich psát a dokonce ani foto
    17,15 - 21.45 - rodina celou dobu zoufale obvolává média a až nedělní deník TŘESK se ozval a přislíbil, že kolem 23,10 dorazí a zvenčí nafotí okna Rybovic, kde bude za oknem ukázán a zrvna po usnutí účelově probuzen Rintintín.
  • Další chátra, která se cpe do televize ke svým kolegyním - Trojovský. Viděla jsem ho natáčet reportáž se S. Krainovou. Prostitut, který se už asi všeho nabažil, to je teď módní trend, že se všechny bejvalý šla..y (ženský i chlapi) hrnou do televize. No bodejď by toho nevyužili, když tam mají volný vstup. Slušnej člověk se tam nedostane, ani kdyby stokrát chtěl. Bednu jsem dlouho nezapla a asi dlouho nezapnu. Děkuji,nechci.
    • P..natáčel do roku 2008 a o 2 roky později dělal rozhovor jako počestný chlapeček s Martinou Sáblíkovou.. *7*
  • Naprosto bez chyby je její matka. Kolotočářka je slabý slovo. Navíc se značkovýma kabelkama.
  • nic neumis si trapna
  • Ornellka má takovou smůlu !!!! Dnes v noc měla totiž nehodu Iveta Bartošová,takže v bulváru se teď nebude psát jen o Ohnelle !!! *2* *2* *2*
  • ..zveřejnila kolik stál dudlík a co její vemena ? Za 60 tisíc nebo je
    má tak hnusný od přírody ? *2* *2* *1*
  • Větší slepici jsem neviděl, IQ je tak asi 70, krása - no nic moc a ještě si vybírá a diktuje. Postavil bych jí k před pořádnou práci, aby se předvedla, aby se vidělo. Podle mě umí hovno, jen mlátit pantem a občas roztáhnout nohy. Je to ženská k ničemu. A jestli vychová dítě ve stejném stylu, jako je vychovaná ona, tak to bude pěkný zmetek!!!
  • Jak se říká, ani kolo bych si o slečnu Štikovou neopřel.To už na tom byla tak uboze, že musela uhánět ženatého chlapa? A ještě se tím chlubí. Brrr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit