Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že je jen otázka času, až se "pravdomluvná media"-bulvár začne pro změnu zajímat,kdože jim to vlastně za vlastní PROMO zaplatil a jaká je to "" bohatá a vyvolená rodina ""- to fakt nebude těžký!! budou mít z ostudy kabát..
    • Šári ahoj, snad neveris tomu, ze to Štikovi zaplatili!! Jsou to holoprdelnici a hladovy vetve;)), jejich husarsky kousek je ten, ze se jim podarilo nacpat holku nekomu, kdo dle jejich mineni ma penize, coz vzhledem k jejich financni situaci je kazdy druhy;)). A ted uz se domluvili na alimentech, takze kazdy halir dobry;)
      • je mi to líto , ale já néé že tomu nevěřím ,já to totiž vím(((((( to není náhoda-celéé, kokta je sám velky guru a mecenáš bulváru
  • Ornella Štiková se odmala pohybovala mezi předními umělci (sprejery) a váženými (nad 120 kilo) lidmi z diplomatických služeb-jak už jí to rodiče předurčili. Jako malá holčička si zahrála v pořadu Kouzelná škola společně s Dadou Patrasovou a po této zkušenosti (velké ) se dala na balet.(těžkotonážní baletka) Byla přijata na státní baletní konzervatoř, kde se zaměřila právě na balet a později i na step. Po nějakém čase se musela společně se svojí rodinou odstěhovat do Washingtonu DC (šel po nich berňák za neplacení daní) a pak i do Moskvy. To vše jí dalo znalost angličtiny a mnoho zkušeností kolem (prostituce,natáčení filmů pro dospělé) uměleckého světa. Po příjezdu zpět do rodné Prahy se Ornella dala na dráhu modelky.(xxl modelky) Teď jezdí do světoznámého města mody-Milána, kde pracuje například pro DKNY, T.Hilfiger, KYP, Triumph,...a mnoho dalších. *15*
  • „http://www.super.cz/147600-tehotna-ornella-prisla-bez-pozvanky-na-ples-v-opere-ochranka-ji-nekompromisne-vyhodila.html“
  • Já Ornelle fandím, ale je fakt,že s těma nadávkama na slavné lidi by se mohla krotit,zas nemá v šoubyznyse takovou dobrou pozici, aby si mohla dovolit kritizovat úspěšné lidi.
    • Stikova ma IQ 35 Ty maš IQ 37
    • Drž se Ornello, uvidíš vše se v lepší obrátí a lidé ti budou děkovat a gratulovat. Neboj Pepa se k Vám vrátí a zase bude dobře. Nenech se odradit a jdi si za svým jsi celebrita a krasavice a lid Vám jen závidí.
      • Za co děkovat a k čemu gratulovat? Měla by změnit kadeřníka. Za chvilku ani pes po ni neštěkne. Závidět co? Tu její ložnici z dob komunismu? *1* Rodiče jsou podle ní v balíku (proč dělala její matka na vrátnici?), ale na dobrého kadeřníka očividně nemají a ani na novou ložnici. *2*
  • Clarisko alias Ornelko už nepiš do této diskuze lidi tě tady nemají rádi, tak už si to uvědom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Zajímavé...cecky ukázala prý zadarmo a všem v blesku a za sex má takovouhle přemrštěnou taxu ! (od 3 milionů)
    A to chudinka ani nemá na kondom ! *15*
  • Tady to je už zase rodinná diskuze JK alias Matka Ornely!
    Tak už konečně přestaň psát svojí TRAPNOU a vymyšlenou diskuzi, ležíš u netu od rána celý den abys sem sama klikala pod nejruznejsima prezdivkama, ale tva mluva té vždycky prozradí!!!
    Radši pouč dcery o použití KONDOMU!!! nebo brzy pochcípáte na HIV!!!
    Ale Škoda by to nebyla!!!
    Slušný lidi bulvár nečtou protože je vymyšlený, JAKO TEN VAS životopis je celý vymyšlený!!!FUJ *12* ruce pryč od rodiny Stiku, smrdí to tam drobnejma!
  • Ornella Koktu neznásilnila, ženatý Kokta s ní šel dobrovolně, dobrovolně poslal svojí vlastní rodinu do kytek, dobrovolně umožnil Ornelle vstup do světa showbyznysu. Nechci ji hájit, ale tohle všechno se děje jen díky Koktovi, který neudržel péro v kalhotech. No tak kur..a, snad má doma manželku a když je nadrženej, tak má jít snad za ní ne??? Takže já si stojím za svým názorem, že tohle je převážně Koktův boj,on věděl, že je ženaty a že riskuje, Ornella neriskovala nic,ta je vysmátá a Pepíček sedí někde na baru u whisky a chytá se za hlavu. No kdyby takhle uvažovali všichni postarší chlapi,tak tu máme pěkný bordel.
    • Clariska=Rodina Ornely, doporučuji portálu a správci vypnout DISKUZI!!!!!!!
    • Ona ovšem šla taky dobrovolně a nezajištěná - schválně nebrala nebo si nevzala antikoncepci a ještě to vyřvává do světa jak je blbá. Dobře jí tak.
      Kokta si ji stejně nikdy nevezme - takovou p...u si může vzít jedině slabomylsný jedinec. S rodinou Štikových bych po těchto exhibicích na místě jakéhokoliv chlapa nechtěla mít společný ani hadr na podlahu.
      • Já si myslím, že až bude Kokta rozvedenej, tak si Ornellu vezme, protože oni se mají rádi.
        • Kdyby to nebyl Kokta, byl by to jiný, který by jí naletěl. Nevezme si ji a bude ráda , když jí nerozbije hubu.
          • No, ještě uvidíme....
            • Ty nejsi normalni! Obhajovat tady takovou kun.u!! A Kokta, kdyby jsi uz v zivote nemel zapichat, tak se vsadim, ze za Ornelou nepujde!!! Protoze ho podrazila a zjistil, co je Stikovic familie zac!!! To uz je evidentni ted, ze uz je v podstate volny a vyhyba se ji! Tohle chlapi neodpousti...
            • ..však ještě všichni uvidíte až se Kokta vdá za Ornellu , budete všichni závidět jakého má pěkného a bohatého chlapa!!! A už se do konce života nebude muset o nic starat a bude z ní dáma a populární osobnost národního formátu!!!
  • Tak jsem se zde dlouho nezasmál, dočetl jsem se níže, že ornela dívka z vyšší společnosti konzumuje ROHLÍKY.
    *1* *1* *1* Rohlíková dáma brrrrrrrr
    • Ty jsi vážně pako Evžene a to velice trapný pako. *5*
    • *1* *1* *1* já též *1* *1* *1*
    • kiss.miss
      *1* juj tak co seš podíval ses pořádně co tam máš nebo seš nějakej hermafrodit...jestli seš ženská tak tohle je pěkně trapný
      • Podle tvého obrázku jsi hermafrodit ty puclíčku a nebrebtej tady nesmysly! *12*
        • kiss.miss
          ale ale nebreč retardíku.. *1* a obrázek je myslím uplně nepodstatný nejsem tak ubohá abych psala anonymě ....ale ten tvuj zaostalej pidimozeček to asi nepochopí..
  • Clarisko alias Ornelko už nepiš do této diskuze NEHODí SE TO!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit