Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak něco do nového roka,prý zas v asii řádí ptačí chřipka,tak je načase zařídit nějaká opatření a zbavit se věch "slepic" a "bullteriérů"
    Pozn. Víte, jak uděláte ze slepice bullíka???? Vezmete si jí za ženu....
  • ornella nic nedokazala kdyby nebylo tak by po ni ani pes nesteknul nechapu jak ji nekdo muze mit rad nebo ji obdivovat jste slepi
    • nika1991
      a co ty jsi dokazala když ne Ornella štiková.... jennifer83
    • v této zemi jsou lidé slepí a hluší,jinak bychom neměli ty prasata v parlamentu a ku.vy v šoubyznysu. To co bylo před 30léty tabu a jiné věci dané a respektované,je dnes přesně naopak. Pomoc starším a slabším se změnila na zneužívání a pěhlížení daných jedinců a korupce,promiskuita,lhaní a sobeckost je běžnou součástí našeho života. Chtělo by to se místo nadávání na tyto jedince,ci skupiny zvednout a nakopat je do těch jejich prd.lí a vzít to konečně za správnej konec....
      • Nikdo neříká,že se máme uzavírat do komun...na tomhle principu má funguvat každá obec v zemi a následně i stát. Dřív se tak žilo, tam mají ryby,ti zas ovce,ti pšenici,tak přebytek směníme. Dneska máme akorát nařízení,co pěstovat,chovat a jak. A přebytky se spalují,místo aby se třeba obilí schovalo do sil na horší časy. Okurky mají mít předepsaný tvar,marmeláda a jam není totéž,pomazánkové máslo je špatný název,atd,atd. A když se vrátím k té tzv.svobodě slova,zkuste na novinkách.cz vyjádřit svůj upřimný názor,ani se nenadějete a je smazaný jako nevhodný a porušoval pravidla pro vkládání. Proč většina z nás neví o revoluci na islandu,o tom že švédsko zbrojí,o tom že švýcaři nakoupili vojenská vozidla a letouny a posílili opevnění. Protože je nežádoucí,abychom to věděli. Jsme ovce,co jdou mlčky na porážku,protože o ní neví,nebo nechtějí vědět. Strkají nám do podvědomí tyhle k.rvy,abychom byli dost zaneprázdnění a nepátrali kolem sebe a nepřišli na to,co se děje,dokud to nepřijde. Jesli neumíte rozdělat oheň bez sirek,naučte se to,bude to třeba....
        • K té svobodě slova: Když napíšete nevhodný příspěvek, možná bude smazán, když někdo za komunistů veřejně vyjádřil nevhodný názor, byl zavřen a ještě na to doplácela jeho rodina. Co z toho je horší?
          K těm zprávám ze světa: lidé o těchto věcech vědí, rozhodně nejste jediná, dnešní zprávy jsou na dobré úrovni a když člověk CHCE a má zájem, tak si zjistí všechno, dnes se s tím nedělají takové tajnosti jako za komoušů
          A k té Ornelle: Stěžujete si, že nás Ornellou bombardují. Možná to dělají, ale vy si jí přece všímat nemusíte, nemusíte ani chodit na tuhle diskuzi, myslím, že vás nikdo nenutí. Pokud nechcete, tak se s ní přece vůbec zabývat nemusíte. Novináři vědí, že český lid pase po senzacích, právě proto bulvár kvete. Záleží na každém člověku, jestli se nechá zbulíkovat nějakou Ornellou.
          • Nejde jen o Ornellu,jde o celý showbuznys. Ale na to,kam az to dospelo nemaji podil politici,ale lide,ze to dopustili. Se porad rikalo po revoluci,ze v americe tohle a tamto a ono prd. Jo par hvezdicek u nich je kontroverznich,ale jaky je pristup k sexualite u nich,zbytku sveta a u nas. Nas stat i s lidmi zamrzl nekde pred 30lety,ale v necem jde zas prilis napred,aniz by si uvedomil,jake budou nasledky. A na tuto diskuzi chodim jen proto,ze se tu obcas objevi takove nazory,ze by je ani Trnky-brnky nevymyslely...
            • No právě že to všem musela vykecat,co a jak. Je lidskou přirozeností,že se snaží své chyby tutlat,ani já nejsem výjimkou a že sem se nadělala psích kusů,až je ji při pouhé myšlence stydno a nechápu,kde se to v mě vzalo a kam v tu dobu zmizel rozum. Proto se snažím teď kráčet jiným směrem a pokud možno ten směr ukazovat i druhým. Ale je čistě na lidech,kam a s kým se vydají,ale není Utopie přeci jen krásná představa...
              Ornella se aspoň vytrhla ze spárů své potrhlé a slávy chtivé matinky,doufám jen,že to není jen reklamní tah a vydrží jí to. Jak už jsem dřive a kolikrát psala,každý má právo na nový začátek a ona se jakš takš drží. Ale občas udělá nějakou tu botu a to bychom nebyli mi, Češi, a nechytli se toho,že...
              Nikdo z nás není svatý,aby mohl moralizovat,ale jsou i jiná témata,o kterých se bavit a nenechávat tuto diskuzi ležet ladem...
            • Souhlasím s tím, že celý šoubyznys je prohnilý, v tom máte pravdu. Ale Ornella mě nepřijde nejhorší, to jsou tam daleko horší lidi, co se snaží svoje počínání pečlivě ututlat. To třeba Partyšová mě přijde 100x horší než Ornella, rozdíl mezi nimi je v tom, že Ornella to všechno vytroubila do světa, ale Partyšová to tutlá pod pokličkou. Stejně jí to není nic platný, celý národ ví, jak se ke své práci dostala. A právě proto mi je sympatičtější Ornella.
      • A všechno to začalo tím, že se začaly vydávat ty sexistický časopisy jako Playboy, Leo atd, mezi lidi se dostal úchylismus a teď se každej diví, že je to na ulici samej zvrhlík a úchy.ák a potom to davem proudí i do televizí, 50% moderátorů jsou naoko napravený š..y a pr.sti.uti. Ano, je pravda, že to, co bylo před 30 a více lety tabu, je dneska zcela běžné a podle toho to tady taky vypadá. Taková špína, co se děje nyní, snad nikdy nebyla. Od politiky začínaje (i když komunismus byla ještě větší špína), po šoubyznys konče.
        • Spousta lidí stále nadává na komunismus, ale za něj se lidi měli líp. Úchyláci byli už tenkrát i dříve,ale ty tresty byly dostatečně vysoké na to,aby si troufli něco udělat. Stejně tak zlodějíčci,apod. Dneska člověk slyší,že dotyčný byl za stejnou činnost trestán již 19x a stále chodí mezi námi.
          To,že si jedinci mezi námi více dovolí je dáno tím,že utkvělá představa demokracie a kapitalismu je i o tom,být humánní a netrestat přes příliš. Stejně tak je to s tím tzv.extrémismem...člověk vyjádří nesouhlas s tím,jak to vypadá se sociální sférou a už je extrémista! Je snad logické,že se mi nelíbí,že dřu jak mezek,stát na mě se.e a když chci trochu pomoct,nemám nárok,protože moje daně a soc.pojištění čerpá jedinec,kterej si válí šunky. A je jedno,jakou má barvu,prostě nepracuje,ale parazituje...
          • V něčem máte pravdu, ale nemůžu souhlasit s tím, že za komunistů bylo líp. Je fakt, že možná byly vyšší tresty, ale zato nebyla žádná svoboda slova a ten, kdo si dovolil říct něco proti režimu, tak za to tvrdě zaplatil. Komunisti byli jenom banda diktátorů, kteří se snažili všechny ovládat, i násilím a vůbec to neskrývali. Komunismus je od slova komunita, čili uzavřená společnost lidí, která do svých životů odmítá vpustit cokoliv nového a lepšího. Lidi měli z komunistů strach a tak na sebe navzájem i víc bonzovali. Tohle bohužel není o vládě, nespasí nás ani komunismus, ani demokracie (i když ta je určitě lepší než komunismus), změnit se musej hlavně lidi. Demokracie rozhodně neznamená, že si můžu dělat co chci. Je to jenom o lidech a je nutný, aby všichni pochopili, co si můžou dovolit a co ne.
            • To jste vystihla dobře, ten kdo držel hubu a krok, ten se měl dobře. Je tohle ale správný postoj, nechat si vše líbit? Ten, kdo měl odvahu se vzepřít, skončil dost špatně. A to byla nějaká svoboda? Ne, to byla pouhá diktatura. Někde jsem četla, že komunisti nenáviděli nezávislé a schopné lidi, protože chtěli mít lid, který by byl na nich závislý a který by mohli snadno ovládat. A přesně o tomhle je tento režim. Zotročovat, buzerovat, kontrolovat a nedat nikomu šanci. Podívejte se, co komunismus působí v jiných zemích a jaké destruktivní následky může mít. A myslím si, že uzavírat se do komunit je taky špatný.
            • Zkuste si najít něco o keltech a vikingách. Ti žili na principu komun a švédi v tom jakš takš pokračují. Ano,za komunismu nebyla svoboda slova,ale co si pod tím představit? Když se držela huba a krok,člověk měl práci,bydlení i na dovolenou k moři se mohlo. Dneska člověk nadává,nemá nic,práce nejistá,pod mostem narváno a po světě můžem všude,ale nemáme na to. K čemu mi je svoboda,když si ji nemohu užít,asi tak...
              Spousta důchodců mi říká,že by před 24lety ty klíče raději nechali v kapse,kdyby věděli,jak to dopadne a jak je jim nás líto,jak nám to po.rali...
              Jo a zkuste si najít něco o poklidné revoluci na islandu(doufám,že mi tento příspěvek mezitím nesmažou,tady totiž naše svoboda slova končí). Ti to tam vyřešili doslova šalamounsky!!!
  • LindaNorisova
    Proti Ornelle nic nemám,ale ta blond jí slušela víc než tahle!!
  • Brad má snad milion,to z těhotenství nebude ! *2* *2* http://img.ahaonline.cz/img/18/full/1861893-img-ornella-uz-si-planuje-veselku-v4.jpg?v=4
    • fuj,pište k tomu varování,málem sem zahodila telefon,když se ta fotka zobrazila...
      Někteří jedinci mají nevkus, v tomto případě má nevkus tuto osobu...
  • Ornella opět ztloustla a když se ukázala po roce ve stejných šatech,bylo
    to obzvlášť znát : https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1382017_560905610647797_1566577838_n.jpg
    • nechci se jí nijak zastávat, ale připadá mi, že to jsou fotky před a po porodu a vzhledem k tomu,že nebyla kdovíjak štíhlá už před tím,není se čemu divit,že teď vypadá,jak vypadá...ošklivá bude furt......
      • Ztloustli jí i ruce plus brady..to z císařského řezu nebude..navíc
        ztloustla až v posledních dvou měsících - tedy půl roku po řezu,takže
        z toho to už nemá..jelikož byla chvíli zhublá,ale pak zase všude
        nabrala.. *1*
        • no,škoda teda,že jí místo kg napřibylo IQ...
  • kdy už jí tady smažou ten lživý profil. Pes po ní neštěkne, nikoho nezajímá, ale furt tady straší...
  • ..už mě nezajímá...nudí.. *15*
  • Moc jim to s Pepou slusi! At jim to vydrzi!!! ❤
    • Přesně tak !! Přeji jim to oběma. Or umí vařit je milá a hezká, má krásného zdravého syna, stabilního partnera, jen tak dál :)
      • ty jo...co to hulíš za matroš??? Vařit??? to pochybuji, ale to by snad měla umět každá baba, která chce mít rodinu a starat se o ni. Milá a hezká??? Tahle odulá tuctovka z maringotky, co za bůro láme vzduchovku? Jestlipak má Gábina na ni taky stejný názor, že je milá. A stabilní partner? Stabilní pokaždé s jinou. Opravdu, jen tak dál.
  • Gábina Partyšová prodává vilu za moře za 9 melounů a chudák stará Štiková má na krku exekutory. To musí bolet. *3*
  • Lepší je být SOCKOU ,než si hrát na milionářky a čelit 7 exekucím. Po dlouhé době jsem koukla na článek o Štikových a nestačila jsem se divit. Tady na diskusi "nějaký jedinec" pravidelně nám nadával do socek co jen pomlouvají Váženou bohatou rodinu Štikovic a hle ona ta rodina je na tom ještě hůř než kdejaká socka. Tak milá rodinka se bude muset hodně ohánět, aby mněla aspoň na žrádlo.
    • Taky se tu ten jedinec už tak často neobjevuje. Asi to bude tím, že Ornella dosáhla svého a tak nějak se stáhla,kdežto její máti, to je mor... Objeví se ze špíny,nadělá paseku a při tom ho zahubí obyčejná plíseň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit