Přejít na výpis diskuzí

Otakar Petřina

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marpo

    mocinky ma super pisnicky a hraje na bubny uplne skvele fakt ho moc zeru , a chtela bych vzkazat lidem ktery neznaj lidi poradne jak svi boty tak by meli byt sticha protoze kazdej je nakej nikdo neni dokonale a kdo tu pise ze je kokot tak je protoze ho ma vy idioti chytry si myslite ze je to tak lehky se nekam vysplhat jako marpo nebudte naivni proste mu jen zavidite *15*
    • Re: marpo

      Marpo je hustej typek...posloucham ho kazdy den na telefonu(tim myslim pisnicky)...TWLLÉÉ..skoda ze neni mladsi nebo ja nejsem starsí....ale to je fuk je to husty..cusik *3* *1* *4*
  • _mufik_

    love

    upa boží pisničky upa ho žeru *14* *14* *3*
  • Marpo

    Marpo je obyčejný vypatlaný dement blbec jeho potkat na ulici tak neznám vlastní jméno
  • Marpo je Best

    Marpo je nejlepří Raper!! A jako bubeník u Chinasek je taky dobrej asi nikdy uplně nenahradí HROCHA,ale to by nedokazal nikdo *3* *14* *14*
    • Re: Marpo je Best

      Jasný .... Hrocha určitě nenahradí (Ota ani nikdo jinej) *9* ale myslím, že ho zastoupil/pí *4* úplně s přehledem na výbornou! *3* Fandím mu! :)))
  • diggz

    ZMRD

    Marpo je zmrd, co snad nikdy neslyšel rým. Jeho texty sou vo hovně stejně jako celej českej hip hop. Marpo, PSH, Indy=ZMRDI!!!
    • crazydancer

      Re: ZMRD

      TO BYCH CHTĚLA VYDĚT TEBE *1* *1* *1* Ty bys tam vůbec nestoup *9* a natož dal dohromady alespon nakej ten song *9* Ty Woeee radši si vem plíny ty....Zmdrde *10* *10* *10*
  • marpo je buben

    víte že ted dělá bubeníka chinaskam? *14* *14* *7*
    • Re: marpo je buben

      mno sem teda zvědavá *16* *10* *9* *5* *13* *8* *15*
    • shy

      Re: marpo je buben

      Jj, podle mě je to sympaťák *14*
  • Marpo

    já nwm co tu polovina vás řeší podle mě je Marpo a Tafrob na stejný vlně. *5*
  • Marpo je kvalitní MC

    Marpo je kvalitní českej rapper, zaslouží si respekt. Jen škoda že ho většina lidí nechápe.
  • jessy37

    Mapro a Chinaski

    Tak Marpo teď bude bubnovat s Chinaski? Na to jsem zvědavá. Zržím mu palce. *3*
    • Re: Mapro a Chinaski

      hele tak na to jsem taky moc zvědavá *8*
  • HH

    Jo je dobrej akorat uz je moc znamej, ale von vsem jeste ukaze *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit