Přejít na výpis diskuzí

Owen Wilson

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám :DDD
  • Owen

    *5* uplne bozi herec krom Darling s ruceny omezeny semi vsechny jeho filmy moc moc líbyli
  • Own Wilson LOVE!!!!!

    Ahoooojky :-D Owen Wilson je ploste ten nejhezci,nejvtipnejsi prote uzasnej herec mam ho moooooc rada musim se divat na kazdy film ve kterem hraje...Skoda ze jsem jeste nevidela film za Nepratelsou linií mooc bych se rada podivala..mno moooc ho lovuju *14* *14* Nechcete kdyztak nekdo písnout hrozne rada bych si s nekym o Owenovi pokecala DEKUJU a LOVE!!!!!
    • Re: Own Wilson LOVE!!!!!

      taky ho zbozniji a za nepratelskou linii je uzasnej film je tak sexy kdyz je tak spinavej *4* *4* *4*
    • tobylady

      Re: Own Wilson LOVE!!!!!

      zadar já bych o miláčkovi klidně písla.ale ty nemáš profil ne?Tak jak si chceš psát?kdyžtak mám skype a email ale ICQ nemám.tak kdyžtak email:kkkokkkoskkka@seznam.cz a skype kkkokkkoskkka
  • Owen

    Caute. Podla mna treba tohto cloveka podporit, lebo som sa dozvedel, ze sa chcel zabit. Taka skoda by to bola. Prajem mu len to najlepsie, nech sa dari a nech sa ma coraz lepsie.
    P. s. Treba podporit tych, co nemaju sebavedomie a zivot ich nebavi. Tym, co maju sebavedomie velke, ho treba trochu okresat.Tolko moj nazor
  • narzis

    marley and me

    dnes jsem se divala na jeden interview a jak jsem se nad ním rozplývala muzu rict ze je dokonalej??:D ach je proste uzasnej xD
  • narizky

    všechno nejlepsi k narozkam...fakt super herec :)
  • Všechno nejlepší hodně štěstí zdravý lásky 

  • vikikiky
    Pripomina mi jednoho ceskyho zpevaka ale ted nevim jakyho
    • Davida Deyla? :-)
  • Tohto herce moc nemusím.Jediný film,kde byl dobrej je Marley a já
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit