Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to 3xxx

    Říká kdo? Hlavně že ty seš ta dokonalá/dokonalý, už jen to, že se tu schováváš za x... Lidi jako ty mě fakt dojímají.
  • Paddy is the best
  • prodám

    Prodám vše o kelly family, fotky články a td..vše levně
  • Kelly

    Ahojky všichni, scháním nějaké VHS kazety, záznamy z koncertů,prostě vše kde uvidím jak Kelly family zpívá. Prosím, jestli někdo takový z Prahy je, napište mi. Ráda kdyžtak za rozumnou cenu koupím.Díky. Čau
  • Paddy

    Takže, jestli někdo takový je ozvěte se mi prosím. Díky
  • Paddy

    Paddy a jeho rodina je super. Poslouchám jejich muziku už dlouho a nehodlám přestat. Jestli někdo z Prahy má nějakou jejich VHS kazetu, ráda za rozumnou cenu koupím.
  • KF 4ever

    KF su uzasni,mam ich velmi rada(o trochu viac ako ostatnych mam rada Paddyho)a velmi mi chybaju.Ja som nikdy nemala to stastie byt na kellyovskom koncertiku,bola som vtedy mala.Teraz mam 16 rokov a stale ich zeriem.Napiste mi na mail budem rada.A mozete sa tiez prihlasit do kf fanclubu KELLY FAMILY FOREVER na www.quick.cz KF are the best
  • ???

    ahojte ak by ste mali kontakty-e mailove adrey na Kellys, tak sa somnou o ne podelte, budem rada :) Alebo ak by ste mali nejake zaujmave infosky, mam ich hudbu a celu rodinku moooc rada, dakujem. mili1@cenrtum.sk
  • Paddy, je krásně citlivý člověk, a pokud se chce stát mnichem, tak mu držím palce.
  • Paddy, je úžasně citlivej člověk a pokud by se chtěl stát mnichem, tak mu držím palce.
    • Re:

      Naprosto s tebou shoulasim! Vim, ze tohle jsi napsala uz davno...a ted uz vime, ze Paddy mnichem je... ale chtela jsem te jen podporit :))

      (Hlavne me zaujalo, ze se zajimas o to jakej je clovek... zrovna v poslednich tyden hodne premyslim o tom, co vsechno se vlastne z jeho pisnicek, rozhovoru a reakci dalo vypozorovat... jako treba to, ze je to opravdu citlivej a soucitnej clovek *3* Kdyby tak bylo na svete vic kluku jako je on! :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit