Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli chcete, tak na adrese keeponsinging.de je spousta videoklipů a i záznamů z koncertů
  • jaká bloncka??

    máte někdo její fotku??proboha vždyť mu to přejme..nepatří nám a má právo být šťastný jako každý z nás..snad nečekáte že tady bude hrát a zpívat pro nás fanoušky do konce života?????ať třeba odletí na Mars,je to jen jeho život-přece...... *7*
  • cože

    No to není možné? zamilovaný? do té bloncky co mu prošustrováv peněženku? blbost. Nedávn oještě šílel na papežovi a vypadal štastně rozhdoně štasttněji než na těch fotkách s tou blonckou *13*
  • Cože?

    No tak tím jste mě teda dostali? Zamilovaný? a do koho do té bloncky co s ní chodí nakupovat? To je snad zas nějaký drb ne?. Vždyt ještě nedávno šílel na papežovi!na všech fotkách vypadal tak štastně po dlouhé době...raději budu věřit těm fotkám
  • Není ani nikdy nebude

    Paddy není ani nikdy nebude mnichem spíš vůbec to nehrozí možná někdy v příštím životě hahaha *15* . Pěkné drby se o něm akurát šíří!!! Je pravda že má svoji holku je strašně do ní zamilovanej až po uši mu to kouká z očí. Chce mít rodinu a byt šťastnej a najednou Paddy klášter to snad né! to je pěkná blbost! Přejisi aby se brzo oženil a měl super rodinu a měl vše po všem touží hlavně svoji lásku.
  • key to my heart

    Jestli se Paddy skutečně stane mnichem,říkám na to pouze - TO JE SRDCE!!!Jestli ne - přeju mu hodnou ženu a hodně dětí.Každopádně - hodně štěstí!Vždycky mě bude zajímat. *4*
  • sluníčko

    Paddy is the best man on the world!He is the angel *4* I love you forever!!! *14*
  • Paddy

    Máte všichni pravdu, Paddy je nejlepší, nejhezčí no prostě super. Hrozně mě zabolelo u srdce když jsem si přečetla, že se Paddy chce stát mnichem. Jelikož jsem si přečetla, že zpívá třeba ve Francii a že se vrací k rodině tak jsem klidná. Chtělo se mě z toho brečet a dokonce jsem i brečela. Pokud někdo máte nebo víte něco o Paddym a ostatních tak mě dejte vědět na e-mail. Děkuji. Kelly´s poslouchám již 12 rokem a jsou stále superrrrrrrrrrrrr!!! *14* *9*
    • Re: Paddy

      Ahoj všichni,fanynka Kellys jsem už 11 let.Paddy je opravdu mnichem,mám foto z kláštera jak je za ním na navsteve ANGELO s rodinou.Myslim,ze to neni naporad je to rozhodnuti jeho,je to nas romantik a sladkej kluk,je pravda prekvapil a taky jsem to oplakala,ale on je stastny,treba si v sobě musí něco urovnat,možná ho něco,nebo někdo zklamal,s něčím se vyrovná,popere a pak se nám vrátí.měj te se krasně a fanděte dale Kellys,jsou nej!!!!!!!!
  • Mniši jsou tiší...

    Ať se Paddy stane mnichem,psychiatrem,lyberalistou,radikálním extrémistou,bezdomovcem,či bílou paní,věřím že jeho duchovnímu vývoji to jedině prospěje a třeba nám časem zmoudří...
  • He is angel

    Paddy je vyjmečný, stejně jako jeho celá rodina. Moc mi pomohli, thank you!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit