Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luna

    no jo on je takový chudáček někdy bych chtěla být takový chudáček jako on taky si jezdit ve stříbrné audince *1*
  • Angelovo turné

    Angie tady vlastní stránku nemá, tak to písnu sem. Musím před ním totálně smeknout! V neděli jsem byla na jeho koncertě a naprosto mě dostal, takže jsem si hned koupila CD. Navíc je fakt strašně miloučkej. Klobouk dolů!
  • Patrik presiel tolkym utrpenim a trapenim...až nakoniec nasiel svoju cestu. pokoj. mier. nech je stastny. nech je pokojny. a nech mu uz fanynky raz a navzdy daju pokoj...
  • Zdravímmmm

    *14* tak vás tady chci všechny pozdravit doufámže se na angela sejdem v hojném počtu už se nemužu dočkat *3* aco nevíte něco novýho o tom našem mnichovy?už je docela na čase aby se vrátil zpět:)Jedete někdo do dráždan?písněteminěkdo at poznám někoho novího:) *5* *1* *3*
  • Nojono,jak to řikali inspektoři v Theme Hospital:Vždit je to horší než 4hodinový koncert Kelly Family!!
  • SUPER LIDIČKY

    HOJKY VŠECKY FANOUŠCI TĚCHLE SUPER LIDÍ.JSOU FAKT UŽASNÝ ALE TO ASI KAŽDEJ VÍTE.VŠUDE PÍŠU DO KOMENTÁŘŮ A VŠUDE JE JEN CHVÁLÍM.TAKY CO JINÝHO SI ZASLOUŽÍ NE?KDYŽ ZAČÍNALY BYLA JSEM JEŠTĚ MALÁ TAKŽE MŮŽU ŘÍCT ŽE JSEM S NIMI VYRŮSTALA.HROZNĚ MĚ TO ŠTVE.EĎ SI OVŠEM VŠECHNO VYNAHRAZUJU.JEDU NA ANGELA A MOC SE NA NĚJ TĚŠIM TAK KDO TAM JEDE TAKY TAK MI NAPIŠTE.MĚJTE SE KRÁSNĚ.PAPAPA
  • Ahoj lidicky,uplnou nahodou jsem ted zjistila ze tu ma byt angelo,jsem z toho sokovana,pisnete mi prosim nekdo nejakou adresu kde se o tech lidech muzu jeste neco dozvedet.Me samotny je 26 a clovek to vsechno bere jinak a moc rada bych se o nich dozvedela neco aktualniho.prosim dekuji moc...
  • 11 let

    Ahojky, nedávno jsme si s kamarádkou chtěli vyrazit, probírali jsme šatníky a narazili na oblečení Kellys, počítali jsme jak dlouho už je vlastně známe, je to už 11 let, to se nechce věřit. Docela se divím, že tu funguje tahle diskuse, většinou to vše padlo, doma si občas projíždíme kazety, alba atd, vždycky je to super zážitek (naše drahé polovičky si to nemyslí *1* )no jo, zestárli Kellys ale my taky, kamarádka má mimčo, chceme na Angela vyrazit ale už to není jednoduchý jako kdysi, musí se sehnat hlídání, zařídit si to v práci. Škoda ž nepřijedou všichni to by bylo skvělý nemám pravdu?
  • STRÁNKY

    Jukněte na moje stránky... http://www.brendamoniquesites.blog.cz P addy only... *4*
  • *7* Člobrdíčkové mí milí, kam chodíte na všechny ty informace o Paddym? A vůbec o Kellys? Já kdybych sem nejukla, tak vůbec nevím, že Angelo bude ve Mlejně a co se týká Paddyho klášterní kariéry, nebo blondýnky po jeho pravo či levoboku, tak to vůbec...písněte mi na mejlík prosím pár adres, kde se dají o Kellyovcích sehnat aktuální informace. KUJUUUU!Vaše svoje Jožule

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit