Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MNICH

    Porad zije v klastere??
    • Re: MNICH

      ...taky by mě to celkem zajímalo!!?
  • Paddy Kelly

    Nemáte náhodou někdo CD Paddy Kellyho moc bych ho chtěla ?:o)Prosim,prosim ..Kdyztak mi písněte na mail, budu Vám moc vděčná děkuju !
    • mj2205

      Re: Paddy Kelly

      ahoj sorry ze rusim ale ak nahodou si zizstila kde sa da zohnat paddyho cd das mi vediet diky ja ho uz dlhsie zhanam a nic dik maťa *3*
  • reportaz z Angelova koncertu

    Ahoj lidicky, tak si tak brozdam netem a narazim na reportaz z Angelova konciku - autora ani tu reportaz radsi nehodnotim. Nevite, nebyla v nejakych novinach reportaz?
    tady je odkaz:
    http://www.blog.tusil.net/a rchiv/angelo-kelly *3*
  • paddy page!!!!

    holčiny, mám novou stránku,tak jukněte!!!! www.paddykelly.blog.cz *3*
  • Kelly Family

    ahojky lidičky zlatý já sem teď zjistila že je nějakej koncert v Praze....je to pravda?Já nemužu ...prosím poraďte mi co mám dělat když bych tam chtěla jít ....kde mam sehnat nějaké lístky?a kde se to vubec přesně koná ?Jestli víte k tomu něco blíže prosím na pište mi na meil
    • Re: Kelly Family

      cauky, je to pravda 2.6.2006 v Retro music hall ma Angelo Kelly se svoji novou kapelou koncert, ostatne mel ho jiz v zari 2006 v klubu Mlejn v praze, listky sezenes na www.retro.cz myslim anebo primo v klubu je to kousicek od nam. Miru pa
      • Re: Re: Kelly Family

        pardon 2007, jsem krapatko v lonskem roce *1* *15*
        • Re: Re: Re: Kelly Family

          ahojky velice ti děkuji za to že si se ozval...už sem myslela, že se mi nikdo neozve...fakt dik moc ...
  • LOL

    je krasnej
  • odpoved

    jo videla, no neni to ono, ale taky dobry, muzu rict ze se mi docela libi, ale jeho pisnicka Amazing Grace je hezci, kdyz jsem ji poprve videla hned jsem si vzpomela na jednoho miho kamose kdyz byl maly vypadal uplne stejne
  • An Angel

    Ahoj lidi, už jste někdo viděl/slyšel "An Angel" v podání Declana Galbraitha? (kdyžtak mrkněte na YouTube) Zajímal by mě váš názor. Nemůžu si pomoct, ale vůbec se mi to nelíbí. Ten kluk sice zpívá pěkně, hezkej hlas...,ale na můj vkus hodně komerce, málo srdce... Když to porovnám s Patrickem a Angelem, tak jeho verze je fakt sračka... Ale co mě nas... nejvíc je, že jeho oficiální webovky o "An Angel" mluví jako o "jeho" písni...
    • Re: An Angel

      Tak to mas pravdu.Vsetky piesne-aj who'll come with me-je to trapne.Ja by som ho zavrela za to.Nechapem ze si to kellyovci nechaju..Teda pocitam,ze Paddy to ani nevie,ale kedze sa stava svatym,nebude sa sudit:-))
      • Re: Re: An Angel

        wholl come with me neni song od K.F.,je to stara tradicionala...
  • 2.6.2007

    koncík Angela v RETRO clubu v Praze!!! *8*
  • Paddy\'s hair_video

    http://www.youtube.com/watch?v=Ojg48vLoKeg
    • Re: Paddy\'s hair_video

      napište mi někdo kde najdu fotku s jeho přítelkyní jak tvrdíte že má já o žádný nevim??????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit