Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • in exile

    všem fanouchům,mám adresu internetového obchodu,kde mají paddyho cd in exile,já si ho momentálně koupit nechci,ale ráda bych někde stáhla ty písničky,věřím,že je tu někdo má adresu na stahnutí nebo mi je nějaká dobrá duše pošle mailem,za odměnu dostane adresu :-D
  • cd

    ahoj, nevíte, kde se dá sehnat Paddyho nové cd? vůbec ho nemůžu nikde sehnat, ani na netu jsem nic neobjevila. dík
    • Re: cd

      Ja ho taky nemohla koupit, tak jsem si ho stahla z internetu na MP3. Mozna se ti to taky povede *3*
      • Re: cd

        lentylko kde?kdes prosím tě stáhla paddyho cd?mám adresu na které se dá objednat,ale momentálně jsem švorc a spíš bych potřebovala ty mp3ky....takže tě moooc prosím,pošli mi odkaz té stránky(kdyžtak i na mail) díky :-D
        • Re: Re: cd

          Nany, a kde se dá objednat?
          • Re:cd

            no,tu adresu mám,a kdyžtak ti ji pošlu mailem,ale pořád čekám,že se třeba někdo ozve(na vzkaz z 17.1.)a nebo ti ji pošlu a ty mi pak můžeš poslat ty písničky......já vím,už moc kombinuju,ale jsem zoufalá moc bych je chtěla,ale nechci si kupovat to cd,chjo
            takže se ozvi na mail:o)
            • Re: Re:cd

              No pres BearShare, program na stahovani hudby a filmu a pod. Je jich i vice. Proste jsem si ho nainstalovala, zadala Paddy Kelly a dostala jsem nekolik pisnicek ktere jsem si mohla stahnout. Ale jestly chces mohla bych ti je i poslat. Nemam je vsechny ale Hope, Blessed Marry a jeste nekolik ano.
      • Re: Re: cd

        Lentylko a kde?nikde jsem nic na stáhnutí nenašla.předem děkuji
  • všem kelly fans

    zdravím všechny kelly fans vřele všem doporučuju,aby mrkli na http://brendamoniquesites.blog.cz je tam úúúplně všechno o kelly family,konkrétně o paddym:o)
  • Kelly Family

    Ahoj fanousci, tak jsem se k vam pridala, haha....Jsem rada ze je tu porat tolik lidi co maji radi Kelly Family a spol. *14*
    Nevite jak je to ted z Paddym? Podle me bylo to studium na 4 roky zda se mi, takze by mel tymto rokem vyjit.
    Nema nekdo kontakt na Kelly Family?
    Zdravko *15*
  • jéé

    hele, Paddy je můj největší idol, tak se tady prestante hadat, dejte si icq nebo neco a hadejte se jinde, nikoho vase priblblý hádky nezajímají. tohle má být diskuze o Paddym a ne nejaká morální poradna.....ehmm....abych se vrátila k Paddymu,..je to můj nej idol, zbožňuju ho, když má dlouhý vlasy a usmívá se. Je to můj mijášek. Hlavně na koncertě v Loreley r.1995,to bylo úžasný. Jestli můžu poradit, na koncerty Angela si pospíchejte do první řady. Když sem byla v Loreley v první řadě,bylo to fakt úžasný. Hlavně při Take my Hand,to jsem málem omdlela když si se mnou plácl,byl to můj sen ale ted stojím pevně na zemi a je mi jasný že je to konec. Pořád ho mám sice nejradši ale nedovolím,aby mi zkazil život. PS:Prosím,mějte rozum. Ti co se narodili v roce 1990+,a nesetkali se s ním nebo tak, tak se s ním stejně už nesetkáte, budete žít jen v oblacích. Stejně se vám vaše sny nevyplní. (podle toho jaký) papa *14* *3* *5* *15* *14* *1*
    • Re: jéé

      hey už si dlouho nebyla na zpovědnici bych ti dal rozhřešení...jo tos byla ty co jsem tě pochlustal jo v první řadě tak sorráš předpokládám, že ses doteďka nemyla *1* *14* *14* *7*
  • Všem

    Ahoj všichni,
    teda musím říct, že tahle diskuze je pro mě velkým překvapením. Kelly jsem poslouchala od svých asi 9 let (teď je mi 24)a zároveň jsem o nich už dlouho neslyšela. Objevení diskuze mě úplně vtáhla do víru událostí a připoměla jsem si ty krásné roky, kdy Kellys byli pohromadě. Překvapilo mě, že v Praze vystoupil Angelo, protože mě už ani nenapadlo, že by se tu někdo z nich objevil. Doufám, že se tu ještě objeví, protože teď jsem ho pěkně prošvihla *9*
    Mějte se všichni hezky.
  • pro slečnu slovenku

    Řeknu ti, že jsi opravdu hodně vytrvalá, ale pořád nerozumím tomu, proč denně přispíváš na fórum, které je o někom, koho ráda nemáš. Ty se asi musíš doma hodně nudit...
    • Re: pro slečnu slovenku

      hehe no v tom máš trochu pravdu:-) vieš, mne to pripadá dosť zábavné; ale ok už prestanem:-)
      • Re: Re: pro slečnu slovenku

        A proč si vůbec začala narážet?! Někdo z nich ti snad zlomil srdce, že si začal s nějakou jinou?
        • Re: Re: Re: pro slečnu slovenku

          *1* nie nie..no ty si dobrá :-D *1* och jasné že nie!!! :-)
          to ja som len tak zo srandy...čo ti hrabe?!? :-D
  • ?

    Taky by mě zajímalo,co se stalo s Paddym *9*
  • Paddymu

    Pšechno nej nej k narozkám !!!!!!!!!!!!
  • Happy birthday!!

    Všechno nej nej nej panu třicátníkovi!! Snad si už uvědomí, že je na čase vrátit se zpět!!
    • Re: Happy birthday!!

      Take vse nejlepsi tricatnikovi Paddymu a hl., chceme Te videt zase na podiu a ne v klastere. Ale snad jsi stastny.
      *4*
    • Re: Happy birthday!!

      no jó, kdybych já neřekla, že ufoun má dneska třidset let, ty bys to určitě nevědela, ale to já chápu..no co..zas želám ufounovi všechno dobrý, i když jsem to už řekla včera...páne patriku..ufoune s hnusnou kúži.... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit