Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • znova 9 rokov

    Ahoj, KF som zacala pocuvat ked som mala 9 rokov a teraz mam 21 a znova som si pripomenula ich hudbu..este nikdy sa mi nepodarilo ist na koncert ale teraz si hodlam svoj sen splnit...ale velmi by som sa chcela zoznamit s nejakym fan of KF.. kludne mi napiste na mail, potom mozme pripadne vymenit ICQ a pisat si, budem velmi rada..je krasne vratit sa do detskych cias..
  • ženy v paddyho životě

    Holky,měl Patrick nějakou borku,než vstoupil do kláštera?nebo asi tak:kolik jich celkem měl?a koho?tahle informace se mi zatím nějak nepodařila zjistit:-(
    • Re: ženy v paddyho životě

      Já si myslím, že měl a pořád jednu a tu samou tajně se sní scházel a myslím si že to pořád dál trvá .... ?
      • Re: Re: ženy v paddyho životě

        Myslím, že někoho měl, ale že by to pořád trvalo....to se mi nezdá...... *3* *3*
  • in exile pro květinku

    já už jsem si taky poradila,jedna hodná holčina mi je poslala mailem,mám všechny ty písničky kromě páté,takže jestli chceš,můžu ti ještě nějaké další poslat....
    a ženatý není,aspoň si to myslím,to by asi nějak nestihl:-)
    • Re: in exile pro květinku

      suhlasim, nestihol .. ved predsa dal slub cirkvi teda tomu klastoru a to na 5 rokov tusim :) a i vy iste ako ja viete, ze katolici su co sa tyka slubov danych pri vstupe na teologiu ci do klastora velmi zasadovi :) takze .. dost pochybujem, ze by sa vobec mohol zenit ..
      • Re: in exile pro květinku

        Jo slečna chytrá ona se ho osobně ptala jak je to sním a klášterem , kdy jsme ho naposledy viděli já 2007 o prázdninách a on mluví uplně jinak zajímaví hm ...
  • fandíme kellys

    jinak klikáme pro kellys. *3*
    http://www.ujdeto.cz/qcharts.php?sid=984&q=e35bea07fae8682c367db9487e902b78
  • Paddy ženatý muž?

    já osobně si myslím,že celý život nezažil nic jiného než hory fanynek na každém kroku a taky na to měla asi vliv smrt otce,i když to už je pár let zpátky,prostě se neměl o koho pořádně opřít a tak se potřeboval trochu vzpamatovat...taky můžeme být rádi že to dopadlo takhle a ne hůř podle jeho textů na cd in exile-přesněji v písničce hope,kde dokonce mluví o sebevraždě,taky papa Dan byl asi 4 roky v klášteře a teprve pak se oženil,je dost možné,že chce jít v jeho stopách.........přece ještě nějakou dobu než tam vstoupil tak prohlašoval že chce ženu,děti a žít šťastně až do smrti na farmě

    *3*
    • Re: Paddy ženatý muž?

      To by ta farma musela být na marsu
    • Re: Paddy ženatý muž?

      Nany, myslím že ten tvoj príspevok je fakt obľúbený, dnes pribudol aj na brendinom blogu... teda ak si to nebola ty... *3*
      • Kde?

        Marti,kde přesně na tom blogu to je?
      • Re: Re: Paddy ženatý muž?

        Marti,na brendin blog jsem to fakt nedávala,ale baví mě to,protože ten příspěvek jsem psala jen tak,podle toho co mě napadlo,úplné kecy....a rovnou to obšvácnou dva lidi,zajímavé *5*
    • Re: Paddy ženatý muž?

      Hanah moc pěkně si to opsala z paddy kelly page,to jsem totiž psala já,víme,chytrolíne,no nevadí,mě to lichotí,protože když někdo opakuje tak jak jinak,že?
      • Re: Re: Paddy ženatý muž?

        Jo víme chytrolíne jsem to neopisovala by mě mohlo, ale překopírovala jsem to a to protože se mě to líbylo a nic víc jsem tím nechtěla tak pardon teda. Myslela jsem , že Tě spíš potěším , ale jsem toho stejného názoru.
        • Re: Re: Re: Paddy ženatý muž?

          no dyť mě to potěšilo,kdo říká že ne!
          • Re: Paddy ženatý muž?

            hele holciny a proc ten titel, on je zenaty? ted jsem z toho uplne paf, uz nic nechapu, jsem blondata jak banan *15*
      • Re: Re: Paddy ženatý muž?

        A tím já myslím já-nany
  • Kecy!

    mě to příjde ulítlé.nevěřím tomu že by se pad oženil,uvěřím až uvidím!
    • Re: Kecy!

      Nevěřím, že by se Paddy oženil a jen teď tiše doufám, že vyleze z kláštera a tačne zase zpívat tím svým krásným hlasem, protože pro klášter je ho fakt škoda *9* *9*
  • Tak je to?

    Rebeko,tak jak to je?když už jsi s tím začala,tak nás netrap! *5*
  • Paddy ženatý muž

    Paddy Kelly je ženatý muž co Vi na to?
    • TAK UŽ JE TO VÁŽNĚ TAK! JE ženatý ;-) 13.4. se oženil. http://www.klatsch-tratsch.de/2013/04/14/paddy-kelly-hochzeit-in-der-irischen-heimat-des-musikers-die-bilder/158617
    • Re: Paddy ženatý muž

      ??????????????????????????????????? ?????
    • Re: Paddy ženatý muž

      cococococo?to jako fakt?kde?s kým?proč?co?
  • :o)

    tož děvčice(většinou holky ne)nějaké nové téma ne?nemáte super novinky o paddouchovi?nějako to tu vázne:-D
  • cd Paddy

    Už jsem konečně našla adresu, kde se dá objednat cd http://www.musicdreamer.cz/musicdre amer/vyhledavani/?SearchText=paddy+ kelly *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit