Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • forum

    nechi dělat reklamu ale pokud chcete zažít nomální pokec o kellys tak přijdte na lidé.cz sekce forum-lidé od hudby-Patrick Michael Kelly
    a tam už nebudou moc tihle magoři...protože tady je to fakt síla.... *9*
    • Re: forum

      no to máš pravdu, tam jsou totiž ještě větší magoři *16*
    • Re: forum

      Myslíš celkově pod názvem The Kelly Family? Protože pod Paddyho jménem jak uvádíš jsem nic nenašla. *9*
      • Re: Re: forum

        tam ani nechoď, je to tam hrozný..musíš jít s davem, jakmile máš jiný názor než ostatní jsi ukamenován *16*
        • millagros115

          Re: Re: Re: forum

          Já souhlasím *3*
      • Re: Re: forum

        Ne Kelly Family jsou v sekci hudba tohle je sekce-lidé od hudby-Patrick Michael Kelly...je tam i obrázek...a nebo mi písni mejla a já ti pak hodím odkaz *3*
  • ach jo

    holky nereagovat jinak to fakt k ničemu nevede....je to fakt hnus co sem chodí za prudáky...a myslí si jak vtipný nejsou Klobásník si myslí jak neni dobrej když vojede 100 ženskej za den a ani nechápu proč nám to cpe..but mluví pravdu potom je to prase *1* a nebo se jen kasá a je mu počítám tak 13 let a vo sexu ví uplně kulový a je panic *1* páč normální kluk fakt takhle nemluví *8*
  • hnus

    tak vám teda povím že tady ta diskuze fakt hnus..nemůže se zvolit nákej z právce a zablokovat neznámím hostům přístup....to je hrůza *9*
  • ?

    Nevite někdo kde bydlí Kellyovi? Odstěhovali se do Dánska, ale které město?
    • Re: ?

      nevím nic o tom že by bydleli v dánsku...vím že část bydlí ve francii a německu...ale dánsku?????
  • Kelly Family

    Neviete mi niekto poradit kde by som zohnala noty k piesnam Kelly Family?? A nemozem zohant Paddyho album. In Exil. Nikde ho nemaju. Poradte mi prosim.. Inak kde ziju teraz Kellyovi vlastne? Ved su taki rozprchnuti vsade..Vdaka. prosim na mail, norbiana@azet.sk
    • Re: Kelly Family

      Najdi si www.bravoweb.cz a tam je fc Kellys,jsou tam i nějaké akordy,snad to najdeš.Kdyby ne tak napiš.Čau
    • Re: Kelly Family

      Tano,já mám noty k one more song,roses of red,an angel,santa maria,every baby,nanana a další a na nic to nepotřebuji.Napiš mi adresu,kam to mám poslat.A nechceš si koupit dvě kvalitní videokazety,originálky.Napiš mi na můj pracovní email,jestli máš o něco zájem.hele,za ty texty+noty nic nechci!!!pavla.kasicka@centrum.cz *3* Čau
      • Re: Re: Kelly Family

        cawes este mas na predaj tie kazety od kellys? pls keby si mi mohla napisat... na mail merraa@azet.sk dikyy *1*
  • PADDY

    Jste vsechny zakomplexovane krávy *3* *13* *5*
    • Re: PADDY

      NEVÍM KDO JE TADY ZAKOMPLEXOVANEJ *1* TY KRÁVO....BY MĚ ZAJÍMALO PODLE ČEHO JSI TAKHLE POSOUDILA *15*
  • Paddy

    Tak jo,hurá jedeme si pro Paddyho!!!!! *14* *14* *14* *14* Já bych byla pro,ale nevím,kde je,v jakým klášteře. *7* *7*
    • Re: Paddy

      V diocese de Gap..:D:D Francie holka, daleká Francie..jestli jedeš, ozvi se, jedu taky..:D:D *14*
      • Re: Re: Paddy

        Já bych jela na Paddyho koncert,kdyby někdy k nám přijel,ale to asi nehrozí,že? *1* Považuji ho za výborného zpěváka,já mám více oblíbených písní,ale teď se mi líbí nejvíce mama,má nádherný hlas.Kdo ví,proč je v klášteře... *14* Je to jeho věc,ale je ho tam škoda.Věřím,že se zase ozvou nějaké sra...,které ho zkritizují....jako vždy.Ale musel nasrat hodně kluků,když jejich holky milovaly Paddyho,je to borec!!! *5*
        • Re: Re: Re: Paddy

          Milovat a libit se je velikej rozdil holcinky.... *13* *13* *13*
        • Re: Re: Re: Paddy

          Tak můj brouk na něj žárlí docela fest... *1* nechápu... *1* Ale i přesto si mylsím, že Kelly family a zvlášť Paddy nikdy nepřijdou úplně o svoje fanynky *5*
  • Paddy

    Paddy je skvely a je jedno cemu dal v zivote prednost,kazdy z nas ma moznost yit podle sveho.Ti co ho tady dokazi jen urazet jsou ubozaci.Rodinu Kelly Family jsem sledovala asi od roku 1996 bylo mi tehdy 12 let a uz v te dobe jsem nechapala co vsechno dokazali.Takze jestli si nejaky buran ulevi tim,ye urazi nekoho koho nezna a netusi jak moc toho tenhle clovek v zivote dokazal pak je to tezke.Ale lidi jsou zly,mozna proto se Paddy tak distancoval od tehke zle spolecnosti. *4* *4* *4*
  • fuj

    no fuj se ještě pobleju....by mě teda zajímalo se se to tady děje...a co to sem chodí za magory...nemůže se tady udělat nákej správce nebo tak něco????je to tu fakt nechutný....pokud někdo něco máte proti Paddasovy laskavě si to nechte pro sebe a neurážejte někoho o kom nemáte ani páru.....jinak pro fans...co neznah fakta...Paddy je v klášteře ve Francii studuje teologii...je mnichem a už nikdy nevyleze....bohužel...teda pokudsi ho sami nepřivezem *3* a určitě děti ani ženu nemá *9* bohužel zahodil život a ten tet patří bohu *9* *9* *9*
    • Re: fuj

      Dostudoval teologii v klášteře určitě není ani nehodlá zůstat je to všechno uplně jinak , ale to je jedno, Vás by to určitě nemělo zajímat co dělá Paddy v osobním životě ... a kdybych byla zprávcem této stránky všechny bych vyhodila a vše vymazala stiďtě se !!! A radím Vám nestarejte se o něj !!! *13*
  • Paddy

    Maruško,když to neumíš tak se na to vys...........A nechlub se stím na netu,nikdo na to není zvědaví *3* *1* *1* *5* *5* Paddy je úžasnej muž,a jestli je na kluky nebo není je jeho věc.Osobně si myslím,že má holku i dítě a všem se směje do ksichtu,protože on už je za vodou. *15* *15* Chuťovko,nějak už ztrácíš vtip,čím to je?Třeba tvá borka taky miluje Paddyho,no nic musím tě politovat,ale neboj,bude líp. *7* *10* *10*
    • Re: Paddy

      ZA VODOU JO? A ZA KTEROU? ŽE BYCH MU ŠLA ZNOVU BLAFNOUT *1* AT SI TO STOU MANŽELKOU ROZMYSLÍ *5*
      • Re: Paddy

        Zase se někdo stará o něco co by ho nemělo zajímat že? Probírejte něco inteligentního někdy nebo máte nízké IQ jako kdy bude mít novou desku, kterou , už má připravenou kdy zase bude hrát atd.to by Vás mělo zajímat víc nic osobní život nechte smrdět jasný !!! *13* *13* *13*
        • Re: Re: Paddy

          Dokud jeho novou desku neuvidím na vlastní oči, neuvěřím tomu, že vylezl a že na něčem maká...promiň ......... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit