Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodam Kelly Family

    Prodam levne nove nepouzite CDs a Vhs od Kelly Family, dale mam i nejake singly, DVD, pohlednice, kazety, kalendar Roncalli, samolepky a tak... Tak kdyby jsi mela zajem, napis, poslu seznam
    *4*
  • Paddy

    Ahoj holky, také jsem poslouchala Kelly Family od svých 11 let, ale bohužel mě naši nikdy nevzali na konzert. A Paddy to byla moje láska... Co si o tom všem co jsem tu a na blogu četla mám myslet? Že nerad vzpomíná na léta strávená ve skupině...Vypadal tak šťastně na všech konzertech, ani se mi tomu nechce věřit, hlavně byl vždy středem pozornosti, dával nejčastěji rozhovory, byl takový mluvčí kapely a nevěřím, že by to nedělal rád.. No hlavně jestli je opravdu šťastný. Tenkrát jsme měly s kamarádkami v hlavě jen to, aby se Paddy neoženil, žárlily jsme i na tu mimozemšťanku ve Fell in love with an alian :-) a teď...Myslím, že by si většina z nás raději přála, aby měl ženu, děti a věnoval se hudbě...Nevím ani, jestli byl někdy zamilovaný a netoužil po rodině, přece jen Angelo už má svou rodinu a je šťastný...Nebo jestli se někdy v lásce zklamal a už ji nechtěl poznat? Mám v hlavě spoustu otázek, ale je to už prostě tak a všechny máme asi stejné přání, aby se vrátil, ale asi se to nestane. Přeji mu, aby byl šťastný a třeba se za námi do česka někdy přijede podívat alespoň jako mnich..
  • jjannissekk

    Paráda

    Ach,Paddy je nádhernej,kéž bych ho mohla někdy potkat..aspoň,kdybych si mohla říct o autogram,je prostě moooc krásnej.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Paráda

      Paddy je fakt úžasnej...
      Nedávno jsem ho viděla v Altöttingu a je fakt krásnej... V kostele klečel jenom dva metry ode mě!!!
      A taky úžasně zpívá!
      Škoda, že se neoženil, ale aspoň nemám na koho žárlit.. *1* *1* *1* *1* *1*
    • millagros115

      Re: Paráda

      Tady nejde o ot, jestli je krásnej, nebo ne, tady jde o to, že dělal skvělou hudbu a já doufám, že ještě ejdnou tu skvělou hudbu bude dělat.. třeba jednou dostane rozum *4*
      • sanninka

        Re: Re: Paráda

        Souhlasim, i když krásnej je taky;)snad jednou zase..alespoň že teď jednou měsíčně nebo jak často vystupuje na náboženských akcích a zpívá..třeba Party time je naprosto super písnička:)
      • Re: Re: Paráda

        Jestly Paďas dostane někdy rozum, tak budu slavit xDD =D
        Kéééž by přijel do ČR *14* *1* =D
        Budu se modlit (jako aby přijel) XD
        • Re: Re: Re: Paráda

          Alespoň Angelo dorazí do ČR :)

          Angelo vystoupí v ČR v říjnu 2009:
          03.10.2009 v Brně, Divadlo G Studio- od 20:00 hodin.
          • millagros115

            Re: Re: Re: Re: Paráda

            Brouku,a le to sem nepatří.. ale k Angiemu *3* jiank lístej už doma suším asi 4 měsíce *1*
          • Re: Re: Re: Re: Paráda

            3.10. do Brna jedu *14* už mám lístky ...
            jedete tam někdo ??? *1*
        • millagros115

          Re: Re: Re: Paráda

          Tak ot jsme dvě, který si ničí kolena, aby PAdýs přijel *1*
          • Re: Re: Re: Re: Paráda

            Aspoň nejsem sama kdo bude mít ty kolena oteklý ... *1* XD
            Ale už by fakt moh přijet i do ČR dyť tady taky máme kostely a kláštery atd. =D XD
  • millagros115

    Tak a jsem správce

    *3* Tak jsem to tu trochu promazala, urážky jsem trochu omezila, zítra za jasnýho vědomí to proberu ještě jednou *14* A jinak, PAddy 4ever *4*
  • Paddy

    Ahoj... Belgie není tak daleko od nás.By se mohl zastavit.Tak jako Angelo.Ten je tu docela často.Když byl v tom klášteře,to byl v Něměcku?Náhodou nějaký kontakt na něj?Jako fanklub nebo něco kam chodí a kde by se s ním dalo skontaktovat,nevíte,prosím?Setkal jste se s ním někdy někdo osobně?To byl vždy můj sen,dnes už spíš taková nostalgie ale stejně bych ho ráda viděla,ale kde ho hledat když je jak stěhovaví ptáče...
    • Re: Paddy

      V tom klášteře byl ve Francii.
      Já ho viděla osobně 2x Nádhernej zážitek, on je úžasnej xD *3*
      Je moje veliká platonická láska xD
      No a zastavit by se teda mohl, Angelo je tu 3x do roka xD a Paďas nic... Doufám že sem brzo zavítá =D *14*
      • millagros115

        Re: Re: Paddy

        Nop já doufám v totéž. Už aby to bylo *14*
        • Re: Re: Re: Paddy

          Jestly se někdy vzpamatuje a přijede do ČR koncertovat tak budu snad první kdo bude mít lístek XD *15* i kdyby to stálo milion XDD =D
  • elousika

    Paddy

    Zdravím.. Můžete mi prosím někdo z vás říct co se s Paddym stalo? Četla jsem, že má nové jméno a že studuje teologii v klašteře. Není ženatý nebo tak něco? *3* děkuju moc.. Jinak je vážně skvělej *14*
    • 905118

      Re: Paddy

      Ahoj, rika se ze Paddy je jeste porad v klastere (teda zrovna tohle se asi jen nerika ale je to pravda), ale jak tu nekdo psal jiz ne ve Francii ale v Belgii. Obevuji se take nejake informace o Rakousku ale nikdo presne nevi co z toho je pravda... takze takhle...:))
      • 905118

        Re: Re: Paddy

        A btw. Myslim ze muzete byt vsechny v klidu. Pravdepodobne je ze se nam Paddy nikdy neozeni:)) z jednoho prosteho duvodu a ten vsechny zname..
        • Re: Re: Re: Paddy

          Proč se Paddy neožení?????? *7*
    • blue-safira

      Re: Paddy

      Chtěla bych , aby se Paddy oženil a byl moc šťastný a měl děti atd. very happy
      • xx.lenulka.xx

        Re: Re: Paddy

        To nee...Protože jak známo, když je idol dívek svobodnej, má víc fanynek, protože každá sní o tom, že by se mohl stát zázrak a on se do ní zamiloval, ale jak se pak ožení, nebo má jenom přítelkyni, už je to v háji.. *14* *1*
        • sanninka

          Re: Re: Re: Paddy

          Něco na tom je *4* ale tak Paddy si to vyřešil po svým *1* taky sem si ale dřív říkala, že by bylo skvělý kdyby se oženil a měl rodinu..ale je to jeho život a takhle je evidentně šťastnej a to je nejdůležitější *4*
    • Re: Paddy

      Ahojky ženatej neni (Ještě to tak xD)
      Byl v klášteře ale teď už tam prej zase neni, žije v Belgii, ale pořád studuje tu teologii a ještě něco tam studuje, ale už nevim co =D
      • Re: Re: Paddy

        Joo a teď se jmenuje John Paul Mary
        Změnil si to v klášteře :)
  • Paddy

    Holůky nevíte, jak se jmenuje ta píseň od Paddyho, jak v ní má jakoby vysvětlovat jak pro něj bylo účinkování v Kellys a minulý život ubíjející a proto se dal na mnicha? Potřebovala bych přesný název, lépe text. abych si to přeložila, co tam vše zpívá *14*
    • 905118

      Re: Paddy

      pokud vim tak takovou pisnicku nenapsal, ale podal svedectni na medjugorie kde to cele podrobne vysvetluje - proc se rozhodl tak jak se rozhodl... staci si na youtube zadat "john paul mary testimony" a urco to tam vyjede... zadnou takovou pisnicku este nenapsal z jedoho prosteho duvodu; od te doby co je v klastere tak slozil same pisne o Bohu, Jezisi Kristu a Panne Marii a ani jednu o sobe... a pred tim nez tam sel tak logicky nemohl slozit zadnej song o tom proc sel do klastere:P
    • sunnyparadise

      Re: Paddy

      Ahojky, tady je pár překladů Paddyho písní, tak si tam třeba tu písničku najdeš http://www.karaoketexty.cz/texty-pi sni/kelly-paddy-10572
      • sunnyparadise

        Re: Re: Paddy

        http://www.karaoketexty.cz/texty-pi sni/kelly-paddy-10572
  • BEST

    =*** PADDY je prostě nejlepčí na světě <3 uplně ho MILUJU =** a upe mě sere že nemůžu sehnat to CDčko *15* x( In Exile :( se zblázdnim snad.. JINAK PADDY JE NEJELPČÍ NEJŮŽASNĚJŠÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ... atd. atd. LOVE U <3 *14*
    • millagros115

      Re: BEST

      Mi napiš na maila, napíšu ti ICQ a pošlu ti to *3* Millagros115@seznam.cz
  • Fanklub skupiny The Kelly Family

    Fanklub skupiny The Kelly Family znovu v online *1* http://kellyfamily.the-talk.net
    • Re: Fanklub skupiny The Kelly Family

      supa..nakuknu.. *14*
    • Re: Fanklub skupiny The Kelly Family

      já to zkoušela, ale ono to tam bylo celkem mrtvý *9*
  • -luna-

    PAddy!!

    Paddy je proostěěě neeejlepší naaa světě....lovuju ho.... *14* mooc...
    • Re: PAddy!!

      souhlas *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší