Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posters..x(

    Čaute lidi..Prosim vás, nebyl by tu někdo, kdo by měl doma nějakej Paddyho plakát? Nebo třeba článek ze starýho časáku atp..Za týden mám projekt na HV a vubec nemám obrázky a ani nikoho kdo by mi je mohl vytisknout...A kdybyste neměli plakáty, stačilo by mít tiskárnu a vytisknout to, já sem od Kolína, takže by to šlo třeba poslat dopisem, ale potřebuju to nutně, děkuju... *1* *5* *15*
    • Re: Posters..x(

      Moja zlatá,ja mám toho namraky,ale nikdy by som ich nikomu nedala...sorry.To nemôžeš od fandu žiadať a tým som už 15 rokov!!!!!!!!!
      *13*
  • xx.lenulka.xx

    Patrickovo vystoupení?

    Před pár dny sem si náhodou vzpomněla na Kelly Family, vygooglila sem si jejich obrázky a následně mi máma na youtube ukázala písničku --> An Angel <-- která mě totálně dostala, je mi 15 a moje generace každopádně Kelye nezná a když, tak jenom, že něco takovýho je..Zalíbil se hned na poprvý Paddy, poslouchám jeho písničky a u některých (např Mama) se mi ce brečet, ale zajímalo by mě, jestli ještě někdy přijede Patrick do ČR a kde bych se o tom včas dozvěděla..Dík moc za reakce..=o) *14* *3*
    • sanninka

      Re: Patrickovo vystoupení?

      Doporučuju sledovat blog www.kellys.wbs.cz *3* Paddy by prý měl zase přijet někdy v létě *4*
      • Re: Re: Patrickovo vystoupení?

        No..A potom prej někdy na podzim..:) V létě ho ale bohužel nestihnu, jedu s tátou kamionem na celý prázdniny pryč..:-( Chvíli sem váhala, jestli jet s tátou, kterej je doma dycky tak dva tři dny z měsíce a nebo čekt na to, jesli Paddy přijede do ČR...Asi je to trochu hnusný, ale nakonec sem dala přednost tátovi..;) :) Tak možná na ten podzim..:)
        • Re: Re: Re: Patrickovo vystoupení?

          A dáš potom vědět, jestli se i přesto něco dozvíš o nějakém prázdninovém vystoupení?asi ještě nic nevíš, co?
      • Re: Re: Patrickovo vystoupení?

        No..A potom prej někdy na podzim..:) V létě ho ale bohužel nestihnu, jedu s tátou kamionem na celý prázdniny pryč..:-( Chvíli sem váhala, jestli jet s tátou, kterej je doma dycky tak dva tři dny z měsíce a nebo čekt na to, jesli Paddy přijede do ČR...Asi je to trochu hnusný, ale nakonec sem dala přednost tátovi..;) :) Tak možná na ten podzim..:)
        • sanninka

          Re: Re: Re: Patrickovo vystoupení?

          Jo aha, tak já myslela, že právě místo až na podzim přijede už v létě..no bylo by to skvělý, kdyby tu byl takhle dvakrát hned za sebou:) a kdes to slyšela? A btw myslim, že je naprosto pochopitelný, žes dala přednost tátovi, když se vidíte tak málo;)
          • Re: Re: Re: Re: Patrickovo vystoupení?

            Ahojky S.prosímtě vypadáš že jsi v pohodě prosímtě byla by jsi ochotná mi dát vědet kdyby měl být Paddy v Olomouci?Jinak nevím kde to zjistím a jestli to máš kde zjistit tak bych byla moc ráda a byla bys hodná. *8* *3*
            • sanninka

              Re: Re: Re: Re: Re: Patrickovo vystoupení?

              Pokud to včas budu vědět, tak ti klidně napíšu *3* Ale mělo by se to za nějaký čas snad objevit na blogu www.kellys.wbs.cz, až to Milan, kterej to organizuje, s Paddym dohodne..
      • Patrickovo vystoupení?

        A to víš odkud, že by tady měl být v létě? a víš zhruba kde a kdy? Denis
        • sanninka

          Re: Patrickovo vystoupení?

          Od Milana, jehož je ten blog kellys.wbs.cz a kterej to organizuje. A kterej organizuje snad všechny koncerty Kellys v ČR. Ještě se neví přesně kde a kdy..
    • Re: Patrickovo vystoupení?

      Ahoj, Paddy byl 19.22 v Olomouci, druhý den v Brně a ted před pár dny na Slovensku. Jezdí tu poslední dobou celkem často, tak se možná dočkáš :)
      • Re: Re: Patrickovo vystoupení?

        Ahojky byl by někdo ochotnej mi dát vědet jak bude Paddy v Olomouci ?Dyštak na můj mail ju caesinek1@seznam.cz děkuju moc *14*
      • Patrickovo vystoupení?

        A kde byl na Slovensku, nikde jsem o tom nečetla...Denis
        • sanninka

          Re: Patrickovo vystoupení?

          25. a 26.3. myslim byl v Bratislavě a v Žilině.
  • Mary opět bloguje

    Ahojky, přišla jsem vás sem pozdarvit a říct, že opět bloguji, takže můžete zase vesele navštěvovat blessedmary.blog.cz..jenže protože jsem ho smazala, tak musím začít od začátku, tak ztrpení ;-)
    • Re: Mary opět bloguje

      Ahoj.Prej ma být Paddy v Olomouci jo?Tenhle měsíc myslím, že 19? A kde tam? My bysme tam totiž chtěli s holkama jit.Díky!
      • Re: Re: Mary opět bloguje

        PADDY KELLY-vystoupil v patek 19.2.pri msi svate v Olomouci, byl v kostele sv.Michala a 20.2.2010 v Brne v kostele sv. Jakuba, videa jsou jiz k shlednuti na www.youtube.com
        • Re: Re: Re: Mary opět bloguje

          A taky ze jo, zadna ptakovina to nebyla, na vlastni oci jsem ho videla a vlastni usi slysela. Furt fesak, jen nasmerovany trochu jinam, bohuzel, protoze jeho hudebni a pevecky vykon byl velmi profesionalni a kvalitni.
          • Re: Re: Re: Re: Mary opět bloguje

            nie bohuzial, Boh sa z neho iste tesi, je nasmerovany spravne..... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mary opět bloguje

              právě teď je nasměrován správně *3*
          • Re: Re: Re: Re: Mary opět bloguje

            Ahoj,chcela by som vediet kedy a kde bude mat Paddy dalsie vystupenie ?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mary opět bloguje

              co je na tom pravdy že by se Paddy měl objevit na koncertě kathy v olomouci? *7* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mary opět bloguje

              ano ja viem belgicku v hodine 14:50 zacina 24 augusta
      • Re: Re: Mary opět bloguje

        jasně, a 18 bude v Pelhřimově a 21 v Třeboni... *1*
        • Re: Re: Re: Mary opět bloguje

          muze ti to pripadat smesne, ale Paddy alisa John Paul Mary bude zitra v Olomouci a v sobotu v Brne, uz je to officialni a najdes si to i na netu *3*
        • Re: Re: Re: Mary opět bloguje

          Jo Leno jako to v Treboni jakoze fakt bude?Nebo si delas prdel?Tak to pojedu tam.A muzes mi napsat na email konkretni informace?Diky *14*
          • Termíny únorového vystoupení Br.Johna Paula Maryho přesunuty!

            Vážení! Před malou chvilkou jsem dostal avízo,že jsou termíny Br.Johna Paula Mary přesunuty na duben,kvůli prý nachlazení.Proto prosím uvědomte všechny,že jsou akce(19.2.2010 Olomouc a 20.2.2010 Brno) přesunuty na duben 2010.Bližší info bude na plakátech a na místech,kde jsou původní termíny vyvěšeny.Děkujeme za pochopení. S pozdravem Ronnald Weitter
            • Re: Termíny únorového vystoupení Br.Johna Paula Maryho přesunuty!

              na jednom blogu jsem četla,že už tady byl,jak měl přijed tak nevím,co je pravda?
            • Re: Termíny únorového vystoupení Br.Johna Paula Maryho přesunuty!

              Nazdárek a víš to jistě? bylo to včera nebo to bude až v tom dubnu? Ráda bych se na to jela podívat, ale bohužel mi to tento víkend vůbec nevyšlo. Napiš, jestli máš nějaké info, popř. i nějaký odkaz, kde by o tom byla nějaká zmínka, jo... Děkuji Denis
            • Re: Termíny únorového vystoupení Br.Johna Paula Maryho přesunuty!

              Ahoj,kde se dají koupit lístky na Paddyho vystoupení u nás? Kde přesně vystoupí? Děkuji za info, jeho oficiální stránky bohužel neznám.
      • Re: Re: Mary opět bloguje

        Pro Áďu: To je blbost co pises-kde by se tady vzal.Je nekde oficialne neco napsany?To nekdo vypustil peknou ptakovinu a vy se toho chytate.Ale mne osobne to taky stve ze si tu z nas dela nekdo prdel!
  • Paddy Kelly

    Pro mě byl Paddy v pubertě vzorem, naučil jsem se základně na kytaru abych si mohl hrát jejich písně i ty vlasy sem si nechal narůst, narozdíl od Paddyho je mám ale stále :-). Má můj obdiv za to že odešel ze šoubyznysu a dal se duchovní cestou, většina volí spíš drogy apod. Jeho duchovní cestu celkem chápu, pač je mi z lidí občas taky zle a trpím depresemi, ale asi na klášter nebudu :-). Každopádně jeho písně mám stále rád a jeho taky.
    • millagros115

      Re: Paddy Kelly

      Hezky.. tak to jsi asi jeden z mála chlapů, co Kelláče neodsuzují.. máš můj velký obdiv :)
  • andreja1

    paddy

    Padyy ho jsme zbožnovala..celou jejich rodinu..,ěla jsme trička jeho,kazety,paddy byl muj miláček..když jsme ho vždycky viděla v esu uplěn jsem bečela...byl nádherný a ty vlasy....bohužel když hovidím ted,tak je mi smutno jak se rozhodl..a hlavně ostříhal vlasy...vubec mu to nepasuje...at si je nechá zase narust.. *14*
    • millagros115

      Re: paddy

      no já když ho viděla poprvé s ostříhanou hlavou, obrečela jsem to.. leč zvykla jsem si....... Spíš než krátké vlasy mně vadí jeho neuvěřitelná vychrtlost
  • millagros115

    NArozkýý

    Náš brouk - v současné době nezvěstný - mimochodm, nemáte někdo nějaké info??? - má dneska narozeniny, takže já přeju všeeechno nej, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a nápadů na nový písničky ;);)
  • karinkas

    Paddy Kelly

    Tak to by bylo super kdyby vydal nějaké cd že,ráda bych si ho poslechla má skvělý hlas Peddy..... *14*
  • millagros115

    Nové CD??

    Šuškandou s emi doneslo cosi o připravovaném CD anšeho klášterního brouka.. nevíte o tom někdo něco?? *7* J8 nevím, co si o tom mám myslet, poněvadž asi před rokem se šířilo totéž.... *3*
  • Třeba jednou dostane rozum?

    Paddy je ten nejúžasnější člověk, kterýmu sem kdy dávala křížek na čelo.... Dál dělá krásnou hudbu... Je musíte hledat...
  • Poraďte

    Zdravím všechny fanoušky a fanynky...
    Mám malou prosbu,
    poradil by mi někdo,kde bych mohla stáhnout písničku All I Ever Needed?
    Na Youtube je jen kousek... a v celém googlu jsem už nic jiného nenašla

    předem díky
    Štěpánka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší