Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paddy

    Bohužel. *9*
  • Paddy

    Paddyho úd je ok. *5*
    • Re: Paddy

      si ho kouřila? já jednou a myslela jsem, že se u toho pobliju *8*
  • Dotaz

    Paddy umřel?Nebo je to jen debilni kec??
    • Re: Dotaz

      von chcíp? no hurááá jde se chlastat *5* *1* *1*
      • Re: Re: Dotaz

        *7* - Blbí lidi taky lidi, že?
    • Re: Dotaz

      Kec. Jako vždycky.
  • Dotaz

    Ahoj, chtěla bych se zeptat zde přítomných fanoušků i antifanoušků The Kelly Family, jaký názor máte na rodiče Kellyových - na otce Dana a jeho ženu Barbaru.
    • Re: Dotaz

      v našem rodinnym busíku to žilo, to bylo samý ách ách úch áách, ještě ještě, dělej dělej, stříkááám *5* místo rádia, víš *3* neměli jsme tam elektřinu *1*
  • reklama

    Tak když si tady všichni děláte reklamu, tak já si udělám taky :-)) blessedmary.blog.cz *14* *4*
  • Klaster

    Zrovna jsem cetla pribeh o tom jak se Paddymu narodil syn a ze se oźenil co je natom pravdy . Proc je teda vtom klastere?
    • Re: Klaster

      Jak může mít Paddy syna, když má uhnilý úd *7* *8*
    • Re: Klaster

      To jsou pěkný představy.... *4* jenže bohužel to pravda není, ani jedna z těhle fan-fiction.......taky to píšu, takže vím, o čem mluvím... *3* *3* Paďas je v klášteře a nehodlá vylízt..........teda, pokud pro něj nepojedou holky...:-D
      • Re: Re: Klaster

        tak pro něho jedem *1* *1* *1* a unesem ho
  • Paddy

    Paddy je supr a teď mu to taky sluší jako dříve a kdo říká že ne tak aď jde někam *10* *3*
    • Re: Paddy

      a kam? *7*
  • ..bože...

    Bejt na jeho místě mrdám jednu naivní fanynku za druhou a užívám si co to dá *14* *3* A to vochcapádlo dřepí v klášteře na svých kulkách a kokota používá jen na chcaní *8*
    • Re: ..bože...

      Jo, jenomže on je naštěstí takový jaký je.
    • Re: ..bože...

      Paddy, souhlasím s tebou, jseš rozumnej chlapík. *3* *4* *1*
      • Re: Re: ..bože...

        Jo, a ty seš idiot *5*
      • Re: Re: ..bože...

        Ty a tobě podobný mátě štěstí, že nejsem na stejný intelektuální úravni jako ty, protože jinak by to asi dopadlo hodně špatně....to zase nějakej IQ dlabané tykve promluvil, že?? *8* *8*
        • Re: Re: Re: ..bože...

          dlab dlab dlaby dlab *1* *1* *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: ..bože...

            Že si nedáte pokoj...........že vás to baví.............mimochodem, jaké máš vzdělání? Obecnou školu???? Možná ani to ne, pže jinak by ses takhle veloce "inteligentne" nevyjadčoval.............. *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *16* *16* *16* ubožáku....
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..bože...

              No Mili, chápu, že se v tom ústavu pro choromyslné ženy velmi a velmi nudíš... *1* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..bože...

              hey bavíme mě srát lidi jako si ty *1* *1* hned mám hezčí den *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..bože...

              Můžete mi prozradit, co sem lezete, když je neutále urážíte? Tak sem nelez a je to!
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..bože...

              mám tři tituly stačí...a taky nepužívám pořád "mimochodem jakou máš školu," " mimochodem co posloucháš za hudbu" ..má bohatší slovní zásobu skoro jako Paddy *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..bože...

              Podle tvého psaní je vidět, že máš asi Zvláštní školu, že *5*
    • Re: ..bože...

      To zase jeden ukázal svou inteligenci.......můžeš mi říct, proč se ty a tobě podobní do něj a do ostatních navážéte???
    • Re: ..bože...

      *13* *13*
    • Re: ..bože...

      Ale no tak, jak to jsi vychován(a).Takhle se vyjařovat, to svědčí o tvé podprůměrnosti. Trochu si sebe važ a udělej něco ze sebou. A jak k tomu příjde slušný a nevinný muž jménem Paddy!
  • pár infomrací

    Takže vážení ... někteří to možná víte (tak vás se to netýká) ale někteří taky třebas ne, tak tady máme pár užitečných odkazů! Jestli to víte všichni, tak opakováni je matka moudrosti, ne? *14*

    takže:

    1. na serveru www.lide.cz v sekci chat - hudba již nějakou dobu funkuje chatovací místnost The Kelly Family, takže jste všichni zváni, taky je odkaz:

    http://chat.lide.cz/index.fcgi?akce=rooms&auth=&category_ID=7
    a nebo:
    http://chat.lide.cz/room.fcgi?auth=&room_ID=1201056

    2. na tomtéž serveru v sekci diskuze, jsou dvě diskuzní fóra.
    Jednak přímo ke Kellys - čili The Kelly Family, odkaz je tady:
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=45246&auth=

    a jednak fórum Patrick Michael Kelly, odkaz tady:
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID= 66816

    a za 3. hlasujeme pro Angela na serveru www.ujdeto.cz a pro Kellys a An Angel v klikárně tamtéž ...

    jooo a za 4. celkem dobré stránky o Kellys ... nebo spíš fórum:
    www.kellyfamily.do-talk.com

    tak to by snad mělo být vše *14*
  • URL toho klastera

    Hele holciny, dostala jsem URL toho klastera kde ten nas klucina sedi. Teda nevim jestly je to opravdu ten klaster, ale reklo se mi ze jo: http://www.stjean.com/EN/Jeu_accuei l.php
    • Re: URL toho klastera

      NN, Paddýsek nám zmizel v Diocese de Gap.....
      • Re: Re: URL toho klastera

        JO? zinkote jsem to ani nevedela, tak to jsem dost pozadu *9*
        • Re: Re: Re: URL toho klastera

          Hihi, až tak zlý to není.....sim tě....... *1* *1* *1* Jáspíš hledám stránešky , klde nám Paddýs zmizel....třeba by se nějaká foteška objevila...... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit