Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • In Exile

    Album Paddyho In Exile je fakt dobrý,moc se mi líbí...kdyby tak vydal nějaké další :-) *4*
  • MP3 Paddyho písniček

    Ahoj,nemáte prosím vás někdo nějakou písničku v mp3 od Paddyho?Kromě Pray,Pray,Pray..tu už mám

    Díky moc *3*
  • Zdravíííím

    Zdravím vás všechny stavte se někdy na Lidé na Kelly Foru...kellys...Paddy,Angelo,Patricia:)
  • Dotaz

    Ahojte lidičky, jsem zde poprvé, ale měla bych dotaz. Nemáte někdo CD od Johna a Maite TALES FROM THE SECRET FOREST? Z Německa mi ho poslat nechtějí. Moc se mi líbí. Nebo mi dejte alespoň někdo typ jak jste ho sehnali. Moc díky.
    Jinak mě za týden čeká první koncert Kellys. Sice pouze Angela ale moc se těším. Zdravím všechny, hlavně ty z té starší generace *3*
  • Paddy

    Lidi, nevíte něco nového o Paddym?Už jsem o něm dlouho nic neslyšela...to je opravdu mnich??To není možné..slyšela jsem, že se tam jen šel "uklidnit"A co se mu vlastně stalo,že tam šel??Já vůbec nejsem v obraze, prosím povězte mi to někdo
    • Re: Paddy

      Paddy je silne verici clovek. Bere to fakt dost vazne, takze sel meditovat a pomahat do klastera, aby si procistil hlavu a ocistil svou dusi od zkazeneho showbysnisu. *3*
  • ..:-)

    Na Kelly Family nikdy nezapomenu.Strašně ráda jsem je poslouchala.Můj oblíbenec byl Paddy.asi protože to je strašně krásnej mužskej. *14* ....škoda,že už se tak často nevyskitují jejich písničky a videoklipy.Třeba dneska jsem po dlouhé době viděla jeden na Očku. *1* a byl strašně krásný.
  • zdravim

    sem tu nováček a mám hroznou radost, že se o kelly ještě zajímá tolik lidí.. že sme na ně nezapomněli!!! *4* když byla kellymánie bylo mi asi 9 a doted je pořád zbožňuju, hlavně paddyho-dala bych cokoliv abych mohla jenom vidět! *14*
  • info

    no, tady celkem chcíp pes, ale kdyby se tady náhodou objevil někdo informovaný, nemohl by pls i mi poslat novinky? díky Hanka
    • info

      jak to tady ctu,presne kvuli teto ubohosti Paddy odessel...je fakt silnej,ja uz bych se radsi zabila, mit 25 let za zadkem takovy primitivy...nikdy se nevrati,uz davno bylo pozde,aby i on mohl mit normalni zivot...chudak Paddy..kez by mel aspon v nebi klid...to mu preju...a vsem tem pitomym jecicim nemkam a spol preji nejtvrdsi peklo a porad nekoho za zadkem....
    • Paddy

      Ahojík všichni, taky uz nepatrim mezi nactilety a po 13 letech, co jsem si myslela, ze Kelly Family uz nefunguji, jsem nahodou zjistila, jak jsem se spletla. Navic ze je Paddy v klastere, to bych fakt necekala, ale vzhledem k tomu, ze patrim mezi ty verici, to v jeho pripade i chapu. nevite nahodou v jakem presne klastere to je ci i ten rad tam? V mnisich se moc nevyznam :( a moc by me to zajimalo....
    • -

      29A.Kelly@seznam.cz, jaká je adresa těch tvojich webovek? Dík Lucka
    • Re: info

      no jo,Paddy oprcava mnichy v klastere,a na vas kasle,holky! *15*
  • Paddy

    hele lidi , kdo ví co je s PADDYM DEJTE MI VĚDĚT NA 29A.Kelly@seznam.cz *3* *3*
  • kocert kellys

    ...a neví taky někdo, jestli vystoupí v září na kocertě v Dortmundu s celými (téměř) Kellys?
    • Re: kocert kellys

      ahoj...já s posloucháním kellys teprve začínám, takže nejsem vůbec v obraze...teda vim o paddym, že se zavřel do kláštera...ale ty mluvíš o koncertě...on nějaký bude? ahoj a kdyžtak mi napiš na mail

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit