Přejít na výpis diskuzí

Paolo Villaggio

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vendi

    :))

    Paolo je super *1* *15* *14* *3*
  • belisauria

    přání

    Pan Villagio to má prostě v paži.... A protože má dnes narozeniny, přeji mu pevné zdraví a nám všem ještě pár filmů ve kterých nás pan účetní donutí brečet smíchy!
  • Rag.Paolo

    Tento skvělý herec mě bavil už za dob temného
    komunizmu .Jeho gestikulace vždy nezaměnitelně diváka pobaví
    a rozesměje až k pláči.Jsou komické situace které jsou navlas stejné
    ale přesto že jsou stejné jsou nezaměnitelné.Bez těchto gagů by to nebyl
    Ten Paolo Villaggio…
    *1*
  • Paolo Villagio

    *1* Tento vynikající italský komik dokáže vždy spolehlivě pobavit naší rodinu.Škoda,že takovýchto skvělých komiků není víc.Na jeho filmy se dá stále dívat i přes to že jde doba dopředu. *15*
  • xD

    *15* z něho prostě nemůžu ... je to mistr!
    • Re: xD

      ako sa wolá tn fim s týmto hersom čo sa v nom pomýli a namiesto canady letí do japonska ?
      • Re: Re: xD

        Banzai
  • POZDRAVY

    PAULO ,
    posílám mnoho srdečných pozdravů!!! Díky, že si se narodil! Humor s Tebou ve filmech, kde hraješ je neokoukatelný !!!
    Jiří
    *1* *3* *15* *3* *15* *5* *15* *3* *15* *3* *1* *13* *5* *13* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: POZDRAVY

      Souhlasím.Asi jste taky jeho velký fanda a proto bych vás chtěla požádat,jestli by jste mi mohl pomoct si vzpomenout,jak se jmenoval díl,kdy Pína a Fantozzi jdou navštívit dceru,která jim ani neotevře dveře,jen po nimi podstrčí inkaso.Když Pína a Fantozzi odchází a jsou pod schody,jejich dcera otevře dveře,zavolá na ně mami,tati,ti dva si myslí,že je přece jen pozve dál,ale milá dcerunka jen dopoví.....a kde jsou větrníčky.Pokud by jste věděl o který díl jde byla bych moc ráda,kdyby jste mi jeho název napsal na mail naucmeverit@seznam.cz,děkuji
      • Ten dil se tady v Italii jmenuje Fantozzi va paradiso,vcera to zrovna davali.Jelikoz je 40 vyroci ,tak tu bezi vsechny dily.
  • Je největší

    Přesně tak, Paolo Villaggio je pán herec a jeden z nejlepších komiků na světě. Společně z ostatními Italskými herci kteří s ním vlastně zestárli v těch nenapodobitelných dílech Fatozzi se mu podařilo natočit fantastickým způsobem celý život obyčejného chlápka s obyčejnými zvyky na kterého se lepí smůla všude kde se dá v takovém komickém podání že člověka pak běžné starosti a nezdary přestanou trapit. :-) Někdy se může zdát některé gagy jsou ve všech dílech stejné ale to je právě záměr celého toho filmového projektu ukázat že život je vlastně velice jednoduchý a opakující se stále dokola.To jen lidi dělaj všechno složitě.
    *3*
  • rehak.miroslav.9
    jazdim na kamione v rakusku...a vzdy ked my je uz dlho v robote a dlhu cestu pred sebov ...vzdy si pustim nejaky diel od fantozziho a hnet je zivot krajsi...paoblo villlaggio je proste jedinecny komik ...v kazdom smere.. *1*
  • johnyx

    Filmy

    Když koukám kolik filmů Paolo natočil a já vlastně viděl jenom Fantozziho,tak se chci zeptat jestli někdo viděl i ty ostatní,a jestli vyšli taky u nás s českým dabingem *3*
  • Jsem jen KAMIOŇÁK. Jeho komedyje jsou skvělý. A navíc je to na tento druh umění opravdu ODBORNÍK. Což ukázal a dokázal celému světu a všem světovým POROTÁM, KRYTYKŮM a všem nám divákům. Jak čtete, = je to zpěvák, muzikant, tanečník, pan HEREC, producent, režisér, a pan učitel následovníků této profese. PAOLO nám všem svou prací pomáhá zapomenout na špatnosti denní špatné reality co nám vytváří naše vláda.Prostě zlý politici kteří myslí jen na sebe a své rodiny a né na své živitele což jsme my. Při pracovních toulkách po zahraničí s kamionem si chodím i nakupovat a v jednom obchodě v ITÁLI se koukám na povědomého pána. ( Kdo to je že já ho znám? ) No nic. Vracel jsem kolečkový košík na řetízek do řady a on stál zamnou a čekal. Uvolnil jsem mu místo a furt mi vrtalo hlavou jak a odkud toho PÁNA znám? Vždyť jsem ČECH a koho mi připomíná tvář toho člověka v ITÁLII ? Ano Vážení. Byl to starý PAOLO VILLÁGGIO. Byl si jen normálně nakoupit. Je to taky jen člověk. Z důvodu mého povolání musím umět i světové jazyky a tak jsem s PAOLOEM mluvil. Je to starší pán a upozorňuju Vás čeští lidé, výborný člověk i v "civilu". Hmotně i inteligencí na to 100% má. Ale mluvíte sním jako s obyčejným civilistou. A on se k Vám taky tak chová. Prostě SKVĚLÝ UMĚLEC a ČLOVĚK. Berte to v potaz. PTÁK. Pro případ můj E-mail = marektruck1@seznam.cz
    • možná umíš cizý jazyky, ale nauč se prosím česky
      • tomas. Jsi pro legraci. Víme, že jsi. Ale ať jsi jaký si. Celý svůj život s tím svým problémem bojuješ a budeš bojovat dál. Díky za to, že takových jako jsi ty je minimum. Ale přes to ti řeknu jen to. Hoň si své „tryko“ a tvé malé „ IQ“ k tobě rovným. Tam jsi KING. Né však v příspěvcích lidí, kteří o něčem hodnotném hovoří s jinými. Zkus také krom ČEŠTINY, kterou bez PC neovládáš zkusit ovládnout cizí jazyk bez PC a bez PC i ČEŠTINU. Pak se zapoj do diskuze mezi nás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit