Přejít na výpis diskuzí

Patricia Kelly

OSOBNOST 18.4.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Ahoj, chtěla bych se zeptat zde přítomných fanoušků i antifanoušků The Kelly Family, jaký názor máte na rodiče Kellyových - na otce Dana a jeho ženu Barbaru.
    • Re: Dotaz

      naozaj ťažko povedať vačšinou o nich písali ako o vzorných rodičoch. je pravda že Dan mal naozaj problémy s alkoholom a že Barbara bola jeho druhá žena. ale bola to určite žena s dobrým srdcom.na rozdiel od Dana sa radšej držala v úzadí.
    • Re: Dotaz

      Koukám, že jsem tady největší přispěvatel:-) Těžko říct, dlouho byli líčení v mediích jako svatí...až později vyplynuly na povrch i jejich lidské tváře.
      Mám tím na mysli to, že otec Dan kdysi dávno studoval v Římě (později ho následoval Paddy) a chtěl se stát mnichem. Pak se oženil s Joannou, se kterou měl čtyři děti a přestěhoval se do Španělska, kde poznal Barbaru, která se stala později chůvou dětí. Ještě během manželství s Joannou přišli na svět děti John a Patricie..a až teprve později si vzal Barbaru za ženu. Patricie také v jednom videu na youtube zmiňuje, že v době po smrti Barbary se dan potýkal s alkoholismem.
      Přiznám se, že jsem si vždycky ťukala na čelo, když jsem někde četla, že si Barbara přála mít 15 dětí...nevím, jak vám, ale mě se to zdá dost nezodpovědné.
      • Re: Re: Dotaz

        No tak ráda šukala a chtěla ušetřit za vložky a tampony... *3*
        • Re: Re: Re: Dotaz

          *15*
        • Re: Re: Re: Dotaz

          Troubo a hulvate v jednom, na to snad ani nema cenu reagovat!! *4*
          • Re: Re: Re: Re: Dotaz

            A přesto si zareagovala, blbko! *1* *5* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

              to si akože myslela mňa? že som blbo zareagovala?
  • Její strastiplný osud???

    V čem nemá život lehký, osvětlete mi to, já to totiž vůbec nechápu *7* co se jí dělo/děje tak strašného??? *8*
    • Re: Její strastiplný osud???

      Ahojky Sammie, najeď si na stránku http://kellys.wz.cz/uvod/czech.htm Klikni si lištu Novinky, pak časopisy na levé straně je odkaz velký kelly seriál a tam na Patricia Kelly...kde se dočteš o zanětu míchy, který ji postihl v letech 1995 a dále...dokonce ochrnula na chvíli a byla na vozíku.
      • Re: Re: Její strastiplný osud???

        "Někdy jsem měla prudké bolesti zad a má levá noha byla částečně ochrnutá. Někdy jsem nemohla chodit vůbec a seděla jsem šest týdnů ve vozíčku. Kvůli toho jsem také zhubla o deset kilo. Kvůli mé nemoci byl také můj otřes mozku před třemi roky tak akutní, celé dva roky jsem měla každý den bolesti hlavy a mám je ještě dodnes. Proto jsem nebyla schopná zúčastnit se v létě ’96 stadiónového turné. Byla jsem celé čtyři měsíce v nějaké soukromé nemocnici, kde se mě lékaři pokoušeli dát dohromady. Z těch mnoha bolestí jsem dostala deprese. Pak jsem začala s psychoterapií. Velmi mi to pomáhalo. Musela jsem změnit celý svůj život."
        • Re: Re: Re: Její strastiplný osud???

          Ahoj, no tak to jsem nevěděla *9* Ale je třeba si uvědomit, že po celém světě jsou milióny a milióny trpících, o kterých nikdo neví a hlavně si nemohou dovolit zaplatit takovou lékařskou péči jako Pat, protože jsou např. z rozvojových zemí... Taky mám už rok a půl vleklé zdrav.problémy a nemám jistý, že se z toho vůbec dostanu *9* Nicméně teď se mi zdá, že je Pat v pořádku a je šťastná *3* A já jí to upřímně a z celého srdce přeju *14* Měj se *4*
  • Patricia Kelly

    Já jsem byla Pattyinou fanynkou když mi bylo asi 14, pak mě tak nějak přešla celá ta "nákaza" Kelly Family. Teď, patrně v rámci postátnicové regrese jsem se tak trochu vrátila...né teda úplně a bezvýhradně, ale začala jsem se o ty lidičky zase malinko zajímat. Patricia byla mým vzorem a kupodivu k tomu nemám výhrady ani dneska, kdy už jsem opravdu malinko jinde a většinu věcí, které jsem prováděla v pubertě zrovna neuznávám. Pat je bezvadná ženská a moc jí držim palce, ať jí všechno vychází...má krásný děti a doufám, že s drahou polovic jí to taky klape.Zaslouží si to, asi to neměla nikdy zrovna lehký :o) *3*
  • Patricia Kelly

    Jsem Patriciinym fanouškem již více než 10 let. Ona je nadherna zena, a tezko nejak definovat jeji krasu do slov. Sleduju jeji osud na strankach jejich fanousku, a pres veskere nastrahy osudu, ona vstane a jde dal. A to dava inspirici me samotne. Myslim, ze ona tu mela byt uz davno!! Queen of the voice *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit