Přejít na výpis diskuzí

Patricie Solaříková

OSOBNOST 31.12.2006 
182 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda Páťo

    No musím říct, co se stalo s Patrickou za poslední půl rok, to je teda síla. Já nevim, ale to se nevidí v tom zrcadle jak ztloustla no hrůza... Nezlob se Páťo, ale měla bys něco se sebou dělat.
    • Re: Teda Páťo

      co kecas vypada skvele *4*
    • Re: Teda Páťo

      Ty D...!!!! Chtěla bych vidět tvé super vytrénované tělo se samým svalem. To by mě opravdu zajímalo, co v té hlavě nosíš, dozajista to mozek nebude!!! Kdejaká plnoštíhlá holka by takové anorektické krávy z vylízaným mozkem strčila do kapsy! Jde vidět kolik máš v té kebuly rozumu! Jinak Patricie je v seriálu skvěla, hlavně poslední dobou.
      • Re: Re: Teda Páťo

        neříkám, aby byla nějaká vychrtlá anorektička nebo co...to sis vymyslela sama!!!! ale když vystupuje v televizi tak by se měla podle toho chovat doma snad zrcadlo má a vidí se. Neříkám je to moc hezká holčina, to je, ale na to jak je malinká, tak se pěkně kulatí...a je to docela znát. Jo a jak píšeš v tý kebuli toho mám dost, zase nejsem příznivcem tý PRO-ANA nebo takovýhlech shromáždění a vytrénovaný tělo se svalama taky nemám, jsem normální holka (173 cm, 58 kg)tak máš o čem přemýšlet...
      • Re: Re: Teda Páťo

        joooooooooo ůplně souhlasím!!! *3*
  • Neuvěřitelně sympatcká, krásná a talentovaná slečna *4*
  • strakonice

    Ahoj Patricie.Tesne pred silvestrem jsme te videli byla jsi nakupovat v Bille ve Strakonicich.Je to pravda nebo jsme si te zpletli?
  • Patruška

    Teda to je něco, si číst vaše komentáře - jestli se tomu dá takhle říkat. Páťa je super holka a někteří co sem píšou jsou fakt úplně mimo. Jo, a ještě něco neposuzujte lidi podle toho co sem kdo napsal za blábol.
  • miroslav.jakubec
    Patricie, moc Vám fandím, v seriálu Ulice jste perfektní a ty fotečky pro svého kluka se moc povedli. Z celého seriálu Vás mám nejraději, pak ještě dvě postavy, ale Vy jste jednička. *14*
  • Super

    Patricie si moc sympaticka a ty a Jakub Š. ste nejlepšíííí
  • hm....

    Je plostě supel................supel herečka............
    *14* *3* *4* *3*
  • hoj

    ahoj nevite jestli ma patricie icq??jestli jo poslete mi ho pls *4* patricie je strasne pekna holka *14*
  • Jsi dost dobrá herečka v ulici už hraješ celých deset let to málo kdo vydrží moc ti fandím a v ulici hrej dál a nepřestávej. *15* *14* *4* *1* *2*
  • Strašně moc jí fandín. Především si jí vážím za to, že se nenechala zblbnout dnešním světem a nevrhá se do žádných diet. Moc a moc jí to sluší tak, jak je. Držím palce, aby jí to vydrželo. V V dnešní době nusí být člověk silná osobnost, aby to zvládla. Přeji jen to nejlepší. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit