Přejít na výpis diskuzí

Patricie Solaříková

OSOBNOST 31.12.2006 
182 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • patricie

    ahoj vsem nemate nekdo prosim icq nebo libimseti na Patricii??? dekuji moc
  • Pro Patricii

    Ahoj..Prosim vás máte icq Patricie..Jestli jo tak mi ho prosim poslete na icq 415-801-817...děkuju
  • hoj

    ahoj nevite jestli ma patricie icq??jestli jo poslete mi ho pls *4* patricie je strasne pekna holka *14*
  • :)

    cau prosim vas navite jesi chodi patrika na icq?
    • kamika516

      Re: :)

      nevím,ale ty máš jeji icq jestli jo dáš mi ho?
  • hunydayova1

    Patricie je nejlepsi fakt ji mam rada hlavne jeji usmev jde od srdce a je porad sva i kdyz je popularni holka drzim ti palecky hlavne bud sva...
  • :-)

    ahoj chtel bych se na neco zeptat mas nakou fotku z normalniho zivota jesi jo poslala bys mi ji na e-mail honza4755@seznam.cz pls
  • pro páťu!

    ahojky chci ti říct že si moc simpatická dívka! a mimochodem mám takový dotaz pořádáš nějaké srazíky pro členy fanklubu??? já sem totiž nová víš tak se nediv pls za mou dementní otázku ale budu ti vděčná za jakoukoli odpověd pa.
  • Teda Páťo

    No musím říct, co se stalo s Patrickou za poslední půl rok, to je teda síla. Já nevim, ale to se nevidí v tom zrcadle jak ztloustla no hrůza... Nezlob se Páťo, ale měla bys něco se sebou dělat.
    • Re: Teda Páťo

      co kecas vypada skvele *4*
    • Re: Teda Páťo

      Ty D...!!!! Chtěla bych vidět tvé super vytrénované tělo se samým svalem. To by mě opravdu zajímalo, co v té hlavě nosíš, dozajista to mozek nebude!!! Kdejaká plnoštíhlá holka by takové anorektické krávy z vylízaným mozkem strčila do kapsy! Jde vidět kolik máš v té kebuly rozumu! Jinak Patricie je v seriálu skvěla, hlavně poslední dobou.
      • Re: Re: Teda Páťo

        neříkám, aby byla nějaká vychrtlá anorektička nebo co...to sis vymyslela sama!!!! ale když vystupuje v televizi tak by se měla podle toho chovat doma snad zrcadlo má a vidí se. Neříkám je to moc hezká holčina, to je, ale na to jak je malinká, tak se pěkně kulatí...a je to docela znát. Jo a jak píšeš v tý kebuli toho mám dost, zase nejsem příznivcem tý PRO-ANA nebo takovýhlech shromáždění a vytrénovaný tělo se svalama taky nemám, jsem normální holka (173 cm, 58 kg)tak máš o čem přemýšlet...
      • Re: Re: Teda Páťo

        joooooooooo ůplně souhlasím!!! *3*
  • Pátě

    Zdravím Tě..To je fakt sada co Ti tady píšou.. *1* Nechtěl bych bejt slavnej ale zase si fakt pěkná no..Tím to asi bude..Tak se měj a užívej života...Petr
  • prosba o kontakt

    Dobrý den slečno Solaříková,

    je nějaká možnost na Vás získat kontakt, sice nejsem jako většina diskutujících "sledovačem" ulice, ale velmi jste mě zaujala v seriálu Ranč u Zelené sedmy.

    S pozdravem
    P.K.

    P.K.: Pro lepší náladu :-)

    Temná růže

    Vše teď už pohaslo,
    jen ta růže září,
    je temná jak inkoust v kalamáři,
    není nikde a přitom v tolika srdcích.

    Láká své oběti na sladký hřích,
    před její branou se všemi reky bojoval bych rád.
    Chrání ji však trny co srdce drásají,
    co jednou uzmou zpět už nikdy nedají.
    A já mám jen srdce a žádný štít,
    tělo samá šlacha a žádný sval,
    nemám nic co na oltář temné růži bych dal,
    ji já nemůžu nikdy mít.

    Je krásná jak obloha k ránu,
    když noc prohrává poslední bitvu,
    když temnota ustupuje jitru
    a zavírá temnotě bránu,
    ona však zmizí s ní.
    • nika1979

      Re: prosba o kontakt

      krasne pro patricii
      bude velice štastná skakat od radosti ...,,,,,,,,,,,, prosba okontakt a ještě s basničkou a ktomu svičky hudba . a muže začit mejdanek *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit