Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takí dobrý herec páčil sa mi vo filme Duch a Hriešny tanec *13*
  • Měla jsem ho moc ráda jako herce i jako člověka.Vždy když s ním dávají nějaký film,je mi do breku že už není. *3*
  • Patrick swayze.skvělí herec nej v hříšném tanci a v duchovi.Chibí mi
  • magdalena.korodiova
    Patrick Swayze Muž Legenda idol ženskych srdcích *14* * *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Tak už jsou to 3.roky co si nám odešel ale smutek stále přetrvává,aspoň tě máme ve svých srdcích a to navždy *9* *14* Nikdy na Tebe nezapomeneme *4*
  • martina81
    Dnes by slavil Patrick 60-té narozeniny *9*
    • Hodně na něj vzpomínám..
  • Patrik Swayze byl a je stale muj nejmilejsi clovek,kteryho jsem znala,zboznuji jeho filmy a jeho sameho,i dnes placu kdyz si vzpomenu,ze tak brzo umrel..divam se na nej a srdce mi krvaci bolesti nad tim,co jeho zena musela zazit.My vsichni tady ho milovali jen skrz jeho odkazy,ale predstavte si jeji bolest,kdyz s nim zila od mladi,milovali ae vroucne a uprimne a pak najednou....Odesel..ach jo,ten zivot nam umi pekne nafackovat!!ale presto vse ON, S NAMI ZUSTAL,V NASICH SRDCICH...
  • Skvělý herec, škoda ho. U mě zůstal v paměti jako Sam ve filmu Duch s úžasnou Demi Moore a Whoopi Goldbergovou a somazřejmě Hřísný tanec.
  • jo,je a bude dál zlatíčko-o něm nikdy nepsali jak o jiných hercích a jejich kraviny.Pata byl nejskvělejší herec a jak to tu jiní píšou jiný už nebude.Když před pár dny jsem viděla na netu jeho fotku poslední co tam dala jeho žena-ještě ted mám slzy v očích.Vím co rakovina je a jak člověk musí bojovat-operace pokud to jde operovat-chemoterapie-transplantačka kostní dřeni-ozařování-léky-já to prožila s 1.5 ročním synem,ted je mu 8let a chodíme na kontroly do Prahy.Rakovina si nevybírá.Když Pata umřel-plný noviny článkama o něm,pak jako by se slehla zem-o jiných vycházeli i dvd,cd a o Patovi snad dva filmy a konec
  • Patricka jsem zboznovala uz jako sedmileta divka,pamatuju si,jak jsem se divala stale dokola na hrisni tanec,a nemohla se ho nabazit..predstavovala si ze tancuje se mnou a i v dospivani jsem touzila najit kluka s jeho sexy chuzi,pohyby a ty oci...dnes je mi tricet a stale ho miluji a ctim,byl to jedinecnej muz. Chlap,jak ma byt,miloval svou zenu a byl skvely tanecnik,herec.Je mi lito,ze umrel,oplakala jsem to,a citim s jeho zenou,ja bych to na jejim miste neunesla,ale to je zivot.NIKDO UZ NIKDY PATRICKA NENAHRADI!!
    ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit