Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cool.girl.love

    ....

    je mi ho líto i když jsem hříšný tanec nikdy neviděla!!
    • i-v-a-n-a

      Re: ....

      Ty jsi neviděla Hříšný tanec?Ale to je velká chyba,je to jeho nejlepší film,ale možná žes ho už viděla,dávali ho aktuálně ve středu,pro toho,kdo to nikdy neviděl,možná první dojem si řekne nic moc,ale když to pak vidíš několikrát a navíc je to tvůj idol,tak pak je ten dojem s filmu podstatně intenzivnější.Ahoj,IV.
    • cool.girl.love

      Re: ....

      ae to nevadí páč to byl skvělý herec který něco dokázal a né žadná uschlá švestka .... proč musí umírat ti skvělý lidé kteří neco v živote dokázaly-michael,patrik,waldemar.. .tech je přece ae veliká škoda... *9* *9* by sji určitě dobrý herec a film i když jsem ho neviděla byl trháák ...
      • nicky0012

        Re: Re: ....

        jj je mi ho líto!!by skvělý herec a navíc něco do kázal hříšný tanec bo ducha znal každý..je ho škoda!
  • martah07

    Nechte ho byt...

    Lidi vzpamatujte se nekteri z vas , co tady proboha pisete za sracky a uzrazi ho ...Nechapu jak jsem nekdo muze psat takovyhle skaredy reci o nem. Byl to super herec a vybornej tanecnik.. *13* ... A taky tady neni nic k smichu ubozaci... *5* ....
    • beast

      Re: Nechte ho byt...

      tvuj komentar je absolutne hloupy blbecku,.
      • martah07

        Re:blomsom

        ses proste malej hloupej debilek ,kterej jeste nic nechape.. radeji jsem na tyhle stranky nechod a usetris tim par komantaru i druhym lidem ,kterym na tom zalezi... Nazdar!!!!! *16*
  • keviin

    Odešel člověk to především...

    ...který pro své blízké ale i vzdálené lidi byl vším!
  • i-v-a-n-a

    PATRICK

    Dnes je to 1měsíc,co odešel Patrick,zdá se to být neuvěřitelné,připadá mi to,jako by to bylo teprve včera.Pořád na něj vzpomínám. *14* *14* *4*
  • Co jiného přát.k narozeninám.?

    ...jediné,aby žil dál! A aby zvítězil nad nemocí! Je vítězem už teď,protože to nevzdal! *15* *15*
  • martah07

    i-v-a-n-a

    souhlasim s tebou .... mas pravdu , je to krava blba .. dneska si nikdo niceho nevazi...
  • barkaemo

    Proč?

    Proč umřeli ty co mohli žít ještě dlouho?Proč zrovna Patrick,Michael a Waldemar Matuška Proč???!Toto je další důvod že bůh neexistuje jinak by tyto herci a zpěváci nezemželi.Patrica jsem měla moc ráda.A BABIČKA HO MILOVALA!!!Ted brecí celou noc!!! *9*
  • PROČ?:_(

    je to strašně smutný že už tady neni tak úžasnej člověk jako byl on!
    jeho filmy byly ty nejlepší...hříšnej tanec...táta lump atd atd
    je to nenahraditelná stráta!!
    byl to nejúúúžasnější herec a pro mě vždy bude!LOWE! *9*
  • patrick

    neni to zadnej kreten *13* ty blbecku byl to skvelej herec a tanecnik hrozne rada sem mela jeho filmy takze mu prestan nadavat *5* *16* a sbohem patricku *14*
  • prostě hvězda

    je to prostě nestárnoucí idol. Nezažil jsem jeho slávů, ale na jeho filmy jako Hříšný tanec koukám stále dokola. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit