Přejít na výpis diskuzí

Patrik Děrgel

OSOBNOST 25.6.2013 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* Patriku jsi prostě super HEREC VEŠVANDAKU A VČERA na tom koncertě jsi byl prostě kouzelný a máš opravdu hezký hlas to cd teď poslouchám a je to super má oblíbená pisen je hárám a ja tančím no a po ořechu všechny jsou super ty jsi taky super ty texty se ti fakt povedli *1*
  • Milý pane Dergeli!Jste sice hezký chlapec a dá se na Vás i dívat,ale mrzí mne na Vás,že neposíláte autogramy.Již v loňském roce jsem Vám psala o podpis do divadla,ale do dnešního dne jsem nic nedostala,přesto že jsem přiložila zpáteční obálku.O to víc mne to mrzí,protože mi bude v červnu 82 let.Přesto Vám přeji vše dobré a mnoho úspěchů.
    • Paní Lexová, že se dá na Patrika Děrgela i dívat? Co to je za slovní obrat?
      Každý umělec nemá čas posílat autogramy. A snad to není povinnost, spíš dobrá vůle?!
  • Milý Patriku,
    dnes jsme Vás viděly a hlavně slyšely v Karlínském divadle a byl jste úžasnej. Známe Vás jen z Ulice a jinde jsme Vás viděly poprvé a hned taková pecka. Díky za boží nedělní zážitek a držíme palce na víc takových nádherných rolí. Sluší Vám. Máte krásný hlas...
    Mějte se pěkně, zdravě a vesele a ať se Vám daří.
    S úctou Lída a Maruška z Harrachova
    *14* *14*
  • Patriku, jsi úžasnej talent, těším se na tebe v co nejvíc filmech *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit