Přejít na výpis diskuzí

Paul McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší:) Ať se daří .. ;) :)
    *14*
  • Všechno nejlepší!!! *14*
  • Všechno nejlepší! <3
  • Happy B-Day, Paul! :)
  • http://www.paulmccartney.com/tickets/ jen tak ze srandy, nechystá se někdo?
  • hapetrus
    Milý ,, brouku " Paule, dnes na Johnovi narozeniny jsi se oženil a já ti přeju hodně 3těstí a dlouhý šťastný život *14* *2*
  • "Paul or Faul?"

    Ráda bych se zeptala na fámu z roku 1969...Paulova údajná smrt. Osobně tomu nevěřím, narazila jsem však náhodně na pár stránek s různými rekonstrukcemi a "důkazy", tak by mě zajímalo, jestli o tom někdo třeba ví něco víc.
    • Žádná smrt nebyla, je to jen vymyšlená fáma. :D
    • stačí si přečíst nějaký pořádný pPaulův životopis *3* ne jenom ty nesmysly, co jsou tady, je toho opravdu dost i v češtině
      • paulinek23
        stačí zábavné věci ne, takže maminka, tatínek a tak. :D co psát něco delšího a stručnějšího. na to jsou jiné stránky. :D
      • to není žádnej kec tady tento životopis. a o žádný smrti tam nepíšu, jelikož je to debilita. :D díky
        • řekněme jenom, že to, co se píše tady, je až příliš stručné *3*
      • I kdyby na tom něco bylo, tak se to teď stejně asi nedostane na veřejnost. Ale mám pocit, že za těch více než 40 let by mohlo někomu něco uniknout a "profláklo" by se to. Změna barvy duhovky je sice poměrně těžko vysvětlitelná(snad jen měnícím se množstvím melaninu v souvislosti se zdravotními potížemi), ale těm rekonstrukcím obličeje bych moc nevěřila. Navíc existují další důvody, proč je to nemožné, přece by nenašli tak skvělého dvojníka...Nejspíš je to jen další konspirační teorie ke zblbnutí lidí, jen mě to zkrátka zajímalo.
        • Mě se taky změnila duhovka *3* kvůli jednomu zdravotnímu problému:)
        • pochopitelně, ale dodnes tomu někteří věří, stejně jako tomu, že Elvis žije *3*
  • bedulinka

    Přání

    Přeju všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví a pohody do života :)
  • anet.k

    69

    Všechno nejlepší k narozeninám, Paule ;)
  • narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám Paule!!! LOVE U <3 =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit