Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je sympatický. Pro mě je asi nejhezčí z herců.:-) :-D ;-)
  • nauč se psát a s nima si asi těžko píšeš ti mají dost povinností
  • víš že je to jen seriál že?
  • On je tak sexy závidím Elene te s ním chodila a je trochu hloupá ze si nevybrala Stefana
  • Ách! Ten je tak SEXY! Nejradči bych s ním skočila hned...... Miluji ho! Chtěla bych ho políbit! Kdyby si mel nějakou vybrat, vybral by si mě! Né vás takový ukňouraný *****! Prostě vy jste nuly! Já bych byla pro něj nejlepší a né ........... Je můj chci ho.........a líbat......... .
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • libyl se mi do te chvile nez se zamkiloval do caroline. *14* *9* *13* *16* *16* *16*
  • i love you paul *14* *14* *14*
  • Pane bože , je to jen seriál a navíc Nina a Ian spolu jsou doopravdy v reálu a Stefan s nimi nic doopravdy nikdy neměl jen v tom seriálu , seriál není pravdivej!! Tak se vzpamatujte prosím vás než něco napíšete .
    Děkuju za pochopení!!!!!!! *3* *3*
  • To teda vážně není
  • Happy Birthday Paul *3*
  • buffy98
    Happy Birthday Paul Wesley!
  • ja si myslim že poul je ženati s ninau *10*
  • Oba jsou strašně seeeexy!!!!!! *14* *14* *14* !!
  • ma man najradšej Iana (Dejmona) *14* *14* *14* *3* A STEFANA MOC NEMUSIM ANI Ninu lebo

    iana podviedla svina jedna tupa *11* *10* malasom ju ra
    da ale už

    nie *12*
  • Vrať se zpátky do školy protože jak vidím neumíš se ani podepsat
  • hahahahahahahahahahahah ste trapni
  • mě se strašně líbí paul wesley je tak sexy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Radši se nauč psát .. ;) :D Napíšu ti jak si to správně měla napsat : Ninu mám na Fb a píšu si s Ninou, Paulem, a Damonem, s Ninou jsem '' Nejlepší kamarádka a s Paulem přítelkyně '' :D :D Pochybuji, že americké hvězdy si budou s tebou psát, když jsou to Američani, a pochybuji, že ty umíš Anglicky :D vždyť neumíš pořádně ani česky.. :D a když už píšeš s Ninou a Paulem , nepiš Damonem ale rovnou s Ianem :D :D
  • dejmon je taki užasni ne .
  • ninu mam na fcb a pišu si s ninou , poulem a dejmonem s ninou jsem nej lepši karatka a s poulem přitelkine

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit