Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůže nikdo srovnávat Paula s Ianem. Je to jako rovnat Stefana a Damona. Mě osobně se více líbí Paul. Jak v životě, tak i v TVD jako Stefan. Neříkám, že Ian je špatnej. Není, ale Paul .. Ten má charisma, sexappeal, a nevinnost ;). Je sexy, a rozhodně není gay, tak jak to tu čtu. Má skvělou manželku, dobrý život, pěkný styl, a je mladý a krásný. To že není každý den v bulváru nic neznamená. Ba naopak ;) Je to jeho + ;). Co se týče Iana a Niny. V životě jim to spolu sluší. Ale v TVD bych ji přála Stefanovi, už kvůli tomu, jak ji podle scénáře tak bezbožně miluje :). A ten kdo píše "fuuj,omg,je teplej?" Tak je zabedněnec, protože závidí jen to, že se někam dostal. Samozřejmě, nemusí se líbit všem. Ale to neznamená hned urážet. Btw. Kdo ho z Vás zná osobně? Kdo s ním a jeho ženou chodí na večeři nebo na kafe? NIKDO !! Tak nesuďte ;)
    • Salvatorkaa
      Máš totální pravdu, oni jenom závidí! Mě se taky víc líbí Paul a mám ho o hodně radči jak Damona.
    • Je to nádherný chlap, nejenom kvůli Upířím deníkům, ale celkově, jen škoda té manželky :))))...A byla jsem překvapená, kolik mu doopravdy je, vypadá minimálně o 5, ne - li o víc let mladší.
    • Jo mas recht stojim s tebou :-D:-D
    • Velký souhlas a respekt :)
  • Paul je desne sexi a myslim ze nejsem jedina kdo si to mysli. : )
    • Damon je sexy ale Stefan sexy není.Nauč se psát není sexi ale *sexy.
      • a ty se nauč číst jsou tu komentáře pro Paula Wesleye (nebo jak se to píše ) tak se jdi laskavě zahrabat na Ianovu stránku a nepiš sem když se ti nelíbí *16* *1* *2*
    • Věřmi nejsi sama *14*
  • stefanka
    Paulíček je prostě miláčik :-* :-* ♥♥♥
  • Tak jo teď mě všichni poslouchejte:Paul je sexy a strašně hezkej. A vy kteří máte rádi fuj Iana sem nechoďte a nekritizujte tady laskavě našeho Stefana!!!!!!kdyby tak věděl co tady o něm píšete!!!!!!!!!
    • Čorky jedny!!!!!!vy pindy co to tady píšete za hovadiny???probíhá jak se vám může líbit stefan? Je hnusnej slizkej a posranej!!!!!Pičus jeden pjebanej!!!!!Pičo more mio!!!!vypadněte odsud Paul ať tajně do pr...víte kam!!! haaaaaaaa!!!!;-)
      • terynka10
        a ty si co?????????? de**l
    • terynka10
      to máš velkou pravdu ale lan je taky hezkej ale ja paula prostě žeru *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* :-* :-* :-*
    • bellathor1996
      Přesně Ian je slizkej a Paul je miláček ♥♥♥
  • Nn jo potkalas ho a vyfotila ses s ním...hmmmmm...to je jako kdybych já tvrdila že u mýho baráku stála lady Gaga...taky méně pravděpodobné*6*
    • Jo no..*1*
    • Mrs.Wesley
      :D
  • Stefan je sexyyy!!!Já ho prostě žeru!!!!
  • Hej ianovky nechoďte na paula tam si buďte u iana a krytyzujte si ho a ne paula :-(
    • presne tak mi si paula nedame !!!
  • brikita3
    Text Vašeho příspěvkunevím jak to elena mohla vzládnout si mezi Stefanem a damonem vybrat.chtěla bych být taky upír a potkat takové lásky,a tolik výborných kamarádek
  • Mrs.Wesley
    Musíme to oslavit!!!*1**1**1**1**1**2**2**2**2**2**2**2**2*3**3**3**3**3**3**3**3**4**4**4**4**4**4**4**4**4**4**4**5**55**5**5**5**5**5**5**5**5**5**8*8**8**8**8**8**8**8**8**8**8**8**8**8**14**14**14**14**14**14**14**14**15**15**15**15**15**15**15**15**15**15**15**15**15**15**15**14**14* Paul se ze 152.místa dostal na 144.!!!!!!!!!!*8**8**8**8*
    • Mrs.Wesley
      Už jsem si koupila šampuz a lejsky*2*
      • Jo, tak to máš dobrý *1* .
        Pozveš mě ? *1* *1* *1* *1*
        • Mrs.Wesley
          *1**1**1**1**1*jo!!
          • Ok,Ale pozveme Paula aď vidí jak sme zdvořilé *1* *1* *1* *1*
            • Mrs.Wesley
              *1**1**1**1**1**1**1*
    • Z jakého místa?
      • Mrs.Wesley
        V pořadí fanklubů
        • aha *4*
  • bellathor1996
    je hezkej a v upířích denících ještě líp *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit