Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj holky!
    Ten kdo miluje paulíčka wesleyho ať si tohleto přečte:
    Stefan je moc a moc,moc kráásnej a tak báječnej!!!!Jeho tělo je tak sexxxxy a tak svalnaté takový bicepsy!!! Miluji ho moc a moc už když vyslovím jeho jméno rozplývá se mi na jazyku jako Linecké....miluji jeho smích cítím s ním miluji jeho tělo jeho nádherný obličej...a tak krásné jméno má....je božží...nikdo není lepší než on a to ani o kapku....milujte Stefana tak jako já a nikdy sem o něm nepište nic hnusného pište sem jen upřímě....
    A TEĎ Bonus:
    Velká pravda o Ianovi somer...bla..bla...blaaa
    Když byl mladší byl 100% gay!!!!!!!byl tak moc na kluky že ho dal táta léčit!!!!!!!
    • StefBelVamp
      JOO? Tak to jsem nevěděl a kdes to zjistila, jinak souhlas Paul je nej ve všech bodech *1*
      • Zjistila jsem si to na jeho stránce kde o něm psali uplně všechno*1*
        • O debžotovi jednomu jinak dáš mi lajk na moje slohy o stefanovi???*1**1**1*
          • StefBelVamp
            Už jsem ho tam dal, nebo pokud myslíš nějaké jiné, než tady, tak řekni
  • Je sexy proste sexy nejradsi bych byla Elena Gilbert
  • Mrs.Wesley
    Jestli milujete Stefana dejte mi lajk na tento komentář*1*dík.
  • Nechte Paula bejt vůbec nic vám neudělal tak se sklidněte a koho to zajímá že by ses pozvracela kdyby jsi ho měla jako tapetu???Tak si ho tam nedávej je to tak těžký..!!.. Ani ho neznáte tak proč ho soudíte..ste uplně vymatěný nebo co?? jenom žárlíte žě má peníze a že se hezky oblíká má styl je takovej jakej nemusí se chovat podle vašich představ!!je slavnej a dost dobrej herec...nikdo nevíte jakej je do opravdy to jako kdybych řekla po vás že ste debilové a ani vás neznám tak vám to asi moc příjemný nebude ne!!!
    • Přesně!at se podívaj na sebe! *16* paul je skvělej!
    • To jsi vystihla dobře.
  • vanquish_girl

    Chyba

    Vo filmografii ma prvy film z roku 1952- The Guiding Light, ale on sa narodil az v roku 1982.... *15* *15* *15*
    • xcornelia14

      Re: Chyba

      Dobrá chyba:DDD
      • z.u.z.k.a

        Re: Re: Chyba

        :D :D vždyť je to upír! :D
  • Mrs.Wesley
    Jůů tak nina d. A Paul w. To byla aférka??*3*MNO..myslím že se mezi nimi rýsuje dobrý vztah...
    • buffy98
      no na začátku natáčení tvd se totiž říkalo, že spolu Paul a Nina chodí, dokonce se kvůli tomu málem Paul a Torrey rozešli...
      • Mrs.Wesley
        Aha
        • buffy98
          :) i po rozchodu Niny s Ianem a rozvodu Paula s Torrey si všichni mysleli, že jsou Paul a Nina spolu...na Paulových narozeninách se k sobě docela měli, ale nakonec z toho vyšlo, že jsou spolu Paul s Phoebe...
  • ruanek

    Paul Wesley

    On je upe bozi!!!
    Je upe KRÁSNEJ A POHLEDNEJ!!!!!
    Myslim, že bude novej AMERICAN IDOL protoze je uplne krásnej!!! *4* *4* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Paul Wesley

      Vážně! máš čistou pravdu! já ho mám na pozadí ... je to můj idol a je vážně úžasný! asi i tvůj idol, ne?
      • piper13

        Re: Re: Paul Wesley

        Ian Somerharder je Hezčí .. :D
        • Re: Re: Re: Paul Wesley

          není!!!! krávo blbá! *8* *8* *8* *8*
          • thepopsie

            Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

            Krásná ukázka špatné a nekonstruktivní komunikace *1* *1* *1*
          • demisalvatore

            Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

            ZKLIDNI HORMON! *3* Oba dva sou božííí.. *14* Tak už se prosímvás konmešně přestantě hádat .. . *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

              mozna ze jsou oba hezci ale kdybych je mnela vyjadrit percentalne tak:
              Ian sexy = 2%
              Paul sexy = 99999999999999999999999999999999999 99999999999999999999999999999999999 9999% v meritku jedna ku stu
          • Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

            vygugluj si jeho fotky a pak uvidime kdo je hezči *8* *8* *8*
            • z.u.z.k.a

              Re: Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

              mě se líbí oba dva a nwm kdo je hezčí :D Damon je sexy ale zas na googlu se mi někde nelíbil.. Stefan je takový.. zvláštní.. :D nemůžu ajít to slovo jak vypadá .. :D zvláštní.. :D proště :D
          • dra

            Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

            Paul je nejhezčíííííííííí.....ú pa ho zboýnuju
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

              já taky!!!!!!! *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

              asi tak :)* vystizne receno :)
        • Re: Re: Re: Paul Wesley

          Naprosto souhlasím!! Jestli bude jeden z nich nový American idol tak to bude Ian. Je hezčí, zábavnější, úžasnější a víc sexy!
          • blond.girl.third

            Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

            to si myslíte jenom proto že ste Iana videly jenom v Denících kde je musim přiznat vážně překrásnej ale vygooglujte si jeho jméno (obrázky) a v realitě je sice furt hezkej ale Paul je krásnej v realitě tak i v TVD
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

              přesně
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

              i v denicich je Stefan nejhezci :) on ma tak zvlastni oblicej...to ten Damon se mu nemuzu ani vyrovnat...on je upe obycejnej nerikam ze neni hezkej ale na Paula fakt nikdo nema :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paul Wesley

              souhlasím !!!! *8*
  • Najdi chybu:

    Paul Wesley
    Paul Wesley
    Paul Wesley
    Paul Wesley
    Paul Wesley
    Paul Wesley

    Nenašel/a jsi,protože on žádnou chybu nemá♥)
    • Má a je jich víc jak 100000000000000...
      • Tak mi je vyjmenuj...
    • ani0
      presne proste dokonalej *14*
  • terynka10
    Paul je prostě krásný a sexi *14* *14*
  • Mrs.Wesley
    Paul je ten nejkrásnější,nejšarmantnější a samozřejmě NEJLEPŠÍ herec na celém světě!!!Má vypracované tělo a obličej tak rostomilý!!*14**14**14**14*A zná ho snad už celý svět a je vtipný a taky má smysl pro styl*14* no...je prostě fantastickej!!!!!!!!!!*14**14**14**14* a komu se nelíbí ať sem neleze a nekrytyzuje nám ho tady!!!!!*9* a jestli se někomu fakt nelíbí tak nemá vkus na kluky!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit