Přejít na výpis diskuzí

Pauley Perrette

OSOBNOST 8.4.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prekvapil me jeji vek!
  • Miluju ji!'ja ji 1 videla v kriminalce'a rekla jsem si ta je hezka ji bude asi 35?/ a pak jsem hledala co je to za holku treba:abbey z kriminalky las vegas:a nic se mi nevihledalo!:((/tato dama zustala zatim v utajeni!'ale jednoho dne davali tu krimi.a ja se koukala kdo tam hraje:'a najednou!'abbey!'krasna cernovlaska!'a zauvidela jsem jenom perette!;('co mam delat!?/tak jsem vygooglovala perette a najednou!:/nemeli jste na mysli payler perette?/a ja s radosti na to klikla!:o osobnosti!'a jeste jedno kliknuti!'a payler uz neni dale utajena!
  • Narozena jako jessie j.(jessica ellen cornish)
  • oelli
    Happy birthday!!
  • simkarta007
    Všechno nejjj!!!!!!!!!!! *1* *14*
  • v zivote by som nepovedala ze ma tolko rokov
  • Její role Abby Scuito je super,nejlíp v NCIS ale i v NCIS Los Angeles tak i v JAGu. Tahle role je jak dělaná na ní a její vzdělání. *5* *14*
  • Nikdy bych neveřila že je jí 43 vypadá na 25
  • happy birthday Pauley♥♥
  • Všechno nejlepší ! *15*
  • happy B-day pauly !!!!!!!!!!!
  • to je pravda !!!!!!!!!!!!!! *16*
  • Všechno nejlepší k narozeniná *14* *14* moc tě zbožńuju Abby!!!! *14*
  • Všechno nejlepší Pauley!!! :)

    Pauley je dokonalost sama...Nejlepší příklad Gothika jaký znám... *14*
  • Pauley všechno nejlepší k dnešním narozeninám *3* (Happy birthday)
  • pauley je naprosto úžasná hlavně jako Abby z NCIS *3*
  • Spravne;)Je dokonala:)
  • ona je nádherná překrásná chytrá já žiji její rolí
    Námořní vyšetřovací služba *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: :D

    Ona a emařka ...? No vedle jak ta jedle ... Ona je Gothička žádná emařka ... Tak si to laskavě nepleť!
  • Vše nej .. =)

    Všechno nejlepší k tvým narozeninám, hodně štěstí, zdravý, a hlavně hodně úspěchů v životě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit