Přejít na výpis diskuzí

Pauley Perrette

OSOBNOST 8.4.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cry.g.kaja

    Re: Re: sakra...!!!

    ty vado už to vim, 39.................haffo, na to vubec nevipadá, to čučim *8*
  • cry.g.kaja

    Re: sakra...!!!

    Kolikpak ji je ? *7*
  • cry.g.kaja

    Přidala jsem nový odkaz

    Lidi, přidala sem sem nový odkza ju ? Sou to oficialní stránky které abby oblíkají , paško !
    *14*
  • cry.g.kaja

    Přidala jsem nové fotky Pauley

    Chej lidi, přidala jsem vám sem pár novejch foteček pauley ju !
  • deap

    KontAk?

    Hey lidi Nema Na Nííí Nekdo Nakey kontaKt?bo Ji WiDel OsObne?TaG GraTuLuJu KdyztaG Mi ten kontak deyte Admistrator Mi neodpowida:-((
  • deap

    Re: Tahle píča

    píčáááááá?Tahle HoLka Ye NeyKy
  • amylee13

    Re: Re: Re: Kruh

    já fakt nevim kdo to je:-( a ta adresa mi nejde...
  • amylee13

    Re: Abby

    PřesněD::Dten díl byl super ted bude jak se fackujou se Zivou:D *1*
  • x_broken_princess_x

    Re: Abby

    sOuhŁasím s tEbOu!!!!_a Tky se diwám kwŮŁi níí *14* _ona yE dOkOnaŁááá *4*
  • Re: Abby

    Jooo ten díl sme taky sledovala, nejlepší bylo jak ten chlap na ty policajty : ted ste mi zkazili snímek ! =D=D, ale ten chlap taky vypadla dobře, konečně někod normáální =D
  • aloinlavela

    Abby

    moc moc skvělá čučim na NCIS jen kvůli ní a tenhle díl jak jí špehoval ten bejvalej a ten chlap jak jí pak chtěl zabít a ona s tim paralizérem elektrickym xD ne fakt moooc suuupr Abby *14* *14* *14* *14*
  • aneticekzombicek

    sakra...!!!

    Ahojky,zobrazují se Vám fotky??Mně ne,ale u ostatních osobností ano!!Nevíte,co s tím mám dělat??Mno,a jinak s Vámi plně souhlasím,super herečka,ale nikdy bych nevěřila,žhe je i zpěvačka!!!To jsem čumněla!!!A taky ten její věk... *7* v seriálu bych jí tipla 19-22...mno ale já neumím moc odhadovat..ale tím líp,žhe jí to dělá mladší...tak čau a prosím poraďte,předem díky... *3* *1*
  • Sting

    Úžasná Paulí kočka jako blázen vůbec nic o ní nevim ale v NCIS je úplně skvělá nejlepší nikdo jiný a že je zpěvačka to mě překvapilo krásná písnička s hezoučkým hlasem je to prostě kočanda *4* *14* *14* *14* *14* *4* *14*
  • n-abby-sciu

    Skvělá a naprosto bezkonkurenční Pauley/Abby

    Skvělá a naprosto bezkonkurenční jak herečka, tak i zpěvačka. *4* V NCIS hraje tu nejlepší postavu, tudíž Abigail "Abby" Sciutovou! *14* Její písnička je úžasná, ale nejvíce si na ní cením jejich hereckých vlastností! Jako Abbynka je prostě úžasná!!! *4* Pauley/Abby navždy! *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Kruh

    Hrála přítelkyni toho bývalého manžela, nebo co to byl od té hlavní blonďaté hrdinky... Lze ji vidět kolem dvacáté minuty filmu a poté ještě, když toho chlapa zabije ta svině Samara, tam nastupuje do výtahu... *4*
  • abbygailscuito

    supéééér!

    no.....jak to schrnout.....?the best herečka! *1*
  • Re: Re: Re: Re: Kruh

    http://www.hotflick.net/celebs/paul ey_perrette.html
    Tadyta adresa určitě funguje... *3*
  • Tahle píča

    je mi nějaká povědomá, kde byla *7*
  • Je senza!!!

    Je nej!!!!!!V NCIS jsou super všichni ale ona je NEJ!!!!Jako zpěvačka je perfektní...To zjistíte na youtube na tomhle odkazu http://www.youtube.com/watch?v=rVOG nQOfotM .
    Tak písnička co tam hraje je odní!!!!!A je super!!!Tu písničku jsem is stáhla na netu!!!!Pauley je NEJ!!!!!!!!!!!!Je to moje neoblíbenější herečka a vlastne i nej známý človek!!!!!PAULEY PAULEY PAULEY!!!!I LOVE YOU!!!(nejsem lesba,to jen tak!!!) ×D
    *5* *14*
  • Re: Upe SuPER!!

    Musím s tebou souhlasit taky jsem ji typovala taak na 25.....a jinak je fakt úžasná ty vlasy a tetovani bych chtela taky!!!!!!!!! *5* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit