Přejít na výpis diskuzí

Pavel Bobek

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pavlovi

  Pavle, přeji Vám z celého srdce do nového roku především dobré zdravíčko, hodně štěstí, rodinné pohody, dobrou náladu a optimismus. Rádi posloucháme Vaše písničky. Zasloužíte si naše uznání, pozornost publika a celkově - POCHVALU! Buďte zdráv! *4* *3*
 • K narozeninám

  Milý Pavle, připojuji se k blahopřání k narozeninám! Přeji hlavně dobré zdravíčko, pohodu a optimismus . Díky za krásné písničky, které stále posloucháme *4* . *3*
 • prajem všetko najlepšie k narodeninám,ste môjim obľúbeným spevákom,veľa zdravia prajem,,,
 • zemřel???

  Musim-prostě mi to nedá-položit tu stejnou-blbou otázku-zemřel??? Po skouknutí včerejší ČT jsme se dnes s kolegy shodli že jsme asi někde jinde-proč se téměř v celém tom medailonku mluvilo o Pavlovi Bobkovi v čase minulém?? *7* *14*
 • PS

  PS: prosím-vymluvte nem to!!! Díky *8*
 • Ohlas

  V souvislosti s odchodem Vašeho kamaráda ale i mého obdivovatele ak.arch.Kaplického, vadí mi hrátky kolem jeho posledního projektu. O tom, že každý odchod blízkého člověka z tohoto světa bolí není pochyb.
  Kdyby možná onen důchodce se psem na procházce neprohlásil, že neznámý ležící muž je opilý, možná že by ještě žil.Možná.
  Ta prohlášení, která jste učinil v tisku nebo i v televizi mě však utvrdilo v tom, že inteligentní a vysokoškolsky vzdělaný člověk v této společnosti také propadne emocím.Právem či neprávem ? Ale protože jsem v posledních dnech četl mnohá vyjádření k úmrtí arch. Kaplického, musím nerad citovat Vaše vyjádření i když neúplné, naposledy zveřejněné v MFDnes dne 17.ledna t.r.:".......Hanba těm, kteří na něj kydali hnůj.Nebojím se říci, že to byl i pan prezident." Tolik Váš citát.
  Kydat hnůj nebo používat tento výrok jste se zřejmě naučil v nezralém mládí při projektování slepičáren a kravínů ve Sdružení velkovýkrmen,ale nevzpomínám si, že by se někdy v minulosti p.prezident zabýval tímto oborem. Ale vyjadřovat se takto ve Vašem zrálém věku inteligenta při takové smutné události?
  Zpívejte ale nekydejte.
  Dál nemám co dodat.
  N e u s s e r
  • Re: Ohlas

   Naprosto s vámi souhlasím. Kdyby každý kdo je někdy kritizován,měl mít zkrácený život mnoho by nás tu nebylo.Pana Bobka možná omlouvá jeho věk, ale stáří není omluvou k urážkám!! Pan Bobek mně velmi zklamal.
 • Pavel Bobek

  Milý pane Pavle
  Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
  Přeji vám hodně štěstí,zdraví a úspěchů
  životní a profesionální. *4*
  "Veď mě dál cesto má"
 • Přání

  Vážený pane Bobek
  K dnešním narozeninám všechno nejlepší
  a hlavně pevné zdraví. *3*
 • byla to krásná umělecká doba

  a vyjímeční zpěváci,dneska už nejsou..
 • TEXTY VÍC NEHLEDÁM...

  Koupila jsem si CD Víc nehledám... a zajímalo by mě, kdo je autorem textů. Je perfektní, ale nikde jsem nenašla, kdo texty napsal v češtině.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit