Přejít na výpis diskuzí

Pavel Bobek

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mít zlatou platinovku za to,že pouze přezpíval opravdové velikány,tomu říkám um a fištrón!Ano,lidé za komárů moc řečí neuměli a chtěli to slyšet v češtině,ale buď chci originál a pecky,nebo podřadná lejna!Přesto přeji tam na hoře klid a mír...
  • Dakujem za krasne piesne a posielam spomienku do neba *14*
  • Odpočívejte v pokoji,
  • Dnešek je pro mne velmi smutný den.Měl jsem vás rád pane Bobek...
  • Moc se omlouvám za chyby v minulém přání. Nemohla jsem se do této diskuze dostat a nejdříve ji vůbec najít, tak je to ušité horkou jehlou. Pěkný pozdrav ještě jednou Ti posílá MV:-) *4* *4* *4*
  • Milý Pavle, hodně zdravíčka a štěstíčka ti k dešním pěkným narozeninám
    přejí sestry Vondrákovy. Zatímco ty máš dnes koncert v divadle ABC, tak já za nás obě píšu.Vzpomínáme na pěkná léta, kdy bylo mé sestře 17 a mně 19 rokú a jezdili jsme na Lužické hory, kde jsme měl chalupu a spřátelily se s bezvadnou partou kamarádů, mezi které jsi patřil i Ty, I naši rodiče na vás velmi rádi vzpomínali, ale bohužel jsou už deset let na onom světě. byly to pro nás ty nejkrásnější roky, když tu byli i oni.Vzpomínáme i na Tvou sestru.Dnes tě obě velmi rády posloucháme a vždy Ti přejeme a sledujeme Tvé úspěchy v hudbě i životě.Měj se moc hezky a přejeme Ti krásný večer, dny, týdny i další roky Tvého života. Marcela a Lenka za svob. Vondrákovy *4* *4* *4*
    e-mail marcelavasova@seznam.cz, amy.25@seznam.cz
  • prajem všetko najlepšie k narodeninám,ste môjim obľúbeným spevákom,veľa zdravia prajem,,,
  • pavel bobek velmi výrazným způsobem obbohatil můj život.Nekecám .Je to hvězda která až tak moc nezáří a ze které jde chlad.Nenápadně svítí a hřeje .Dekuji pane Bobku
  • Pane Bobek přeji vám k dnešním narozeninám vše nejlepší,hodně zdraví a ještě dlouhá léta zpívání.Byl jsem v Hošticích a byl jsem spokojen kde jsem vás též viděl a poslouchal. s pozdravem Jirka ps.nejraději mám písničku už od svého mládí Rodný dům dnes je mi už 64 tak vám děkuji.
  • Pene Bobek přeji vám k dnešním narozeninám vše nejlepší,hodně zdraví a ještě dlouhá léta zpívání.Byl jsem v Hošticích a byl jsem spokojen kde jsem vás též viděl a poslouchal. s pozdravem Jirka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit