Přejít na výpis diskuzí

Pavel Bobek

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý pane Bobek
    Gratulace všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!!! *4*
  • TEXTY VÍC NEHLEDÁM...

    Koupila jsem si CD Víc nehledám... a zajímalo by mě, kdo je autorem textů. Je perfektní, ale nikde jsem nenašla, kdo texty napsal v češtině.
  • byla to krásná umělecká doba

    a vyjímeční zpěváci,dneska už nejsou..
  • Přání

    Vážený pane Bobek
    K dnešním narozeninám všechno nejlepší
    a hlavně pevné zdraví. *3*
  • Pavel Bobek

    Milý pane Pavle
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji vám hodně štěstí,zdraví a úspěchů
    životní a profesionální. *4*
    "Veď mě dál cesto má"
  • Ohlas

    V souvislosti s odchodem Vašeho kamaráda ale i mého obdivovatele ak.arch.Kaplického, vadí mi hrátky kolem jeho posledního projektu. O tom, že každý odchod blízkého člověka z tohoto světa bolí není pochyb.
    Kdyby možná onen důchodce se psem na procházce neprohlásil, že neznámý ležící muž je opilý, možná že by ještě žil.Možná.
    Ta prohlášení, která jste učinil v tisku nebo i v televizi mě však utvrdilo v tom, že inteligentní a vysokoškolsky vzdělaný člověk v této společnosti také propadne emocím.Právem či neprávem ? Ale protože jsem v posledních dnech četl mnohá vyjádření k úmrtí arch. Kaplického, musím nerad citovat Vaše vyjádření i když neúplné, naposledy zveřejněné v MFDnes dne 17.ledna t.r.:".......Hanba těm, kteří na něj kydali hnůj.Nebojím se říci, že to byl i pan prezident." Tolik Váš citát.
    Kydat hnůj nebo používat tento výrok jste se zřejmě naučil v nezralém mládí při projektování slepičáren a kravínů ve Sdružení velkovýkrmen,ale nevzpomínám si, že by se někdy v minulosti p.prezident zabýval tímto oborem. Ale vyjadřovat se takto ve Vašem zrálém věku inteligenta při takové smutné události?
    Zpívejte ale nekydejte.
    Dál nemám co dodat.
    N e u s s e r
    • Re: Ohlas

      Naprosto s vámi souhlasím. Kdyby každý kdo je někdy kritizován,měl mít zkrácený život mnoho by nás tu nebylo.Pana Bobka možná omlouvá jeho věk, ale stáří není omluvou k urážkám!! Pan Bobek mně velmi zklamal.
  • PS

    PS: prosím-vymluvte nem to!!! Díky *8*
  • zemřel???

    Musim-prostě mi to nedá-položit tu stejnou-blbou otázku-zemřel??? Po skouknutí včerejší ČT jsme se dnes s kolegy shodli že jsme asi někde jinde-proč se téměř v celém tom medailonku mluvilo o Pavlovi Bobkovi v čase minulém?? *7* *14*
  • K narozeninám

    Milý Pavle, připojuji se k blahopřání k narozeninám! Přeji hlavně dobré zdravíčko, pohodu a optimismus . Díky za krásné písničky, které stále posloucháme *4* . *3*
  • gratulace

    Vše nejlepší k vaším dnešním narozeninám,hlavně pevné zdraví,aŤ ještě dlouho rozdáváte radost a pohodu Vašimi písničkami.Jsem Váš fanda již od 60 let,a jsem velmi rád že Vám rozumějí i mladí. M. Kučera

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit